Přejít k hlavnímu obsahu

Skutečný příběh luxusní společnice: Proč si muž zaplatí společnici i přes to, že vám intimní život funguje?

Info ikona
Luxusní společníce

Proč si někdo objedná společnost a je ochotný za ni platit, je určitě otázka, která napadne spoustu z vás. Proč mě podvedl, když náš intimní život funguje? To je možná otázka, kterou si klade spousta žen, když odhalí nevěru.

Jak už jsem psala, nemám v oblibě zjednodušování a házení všeho, jak se lidově říká, do jednoho pytle, ale jestli na některou oblast platí zjednodušené pojmenování, tak si rozhodně myslím, že se jedná o četnost sexuálního styku.

Jsem přesvědčená, že pokud byste se většiny mužů anonymně zeptali (aby měli možnost odpovídat upřímně, bez ohledu na to, jaký to bude mít vliv na tichou domácnost u nich doma), mnoho z nich vám odpoví, že by ocenili vyšší frekvenci milostných hrátek i větší proaktivitu, a především otevřenost ze strany partnerky.

Spousta lidí není schopná mluvit o tom, co je trápí, natož sdělovat své potřeby z intimní oblasti.


Předchozí díly:

  1. Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?
  2. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Požitkář
  3. Jaké typy mužů si objednávají společnice - Zoufalec
  4. Proč si nás muži objednávají? Muž Lovec

Je mi naprosto jasné, že pokud tyto řádky čtou ženy, a především ty zadané, v hlavě jim naskočí spousta argumentů, z nichž většina je i možná pravdivá, proč jim na milostné hrátky nezbývá energie, chuť ani nálada.

Jak jsem psala v prvním článku z této minisérie, rozhodně se nestavím do role zastánců mužů, kteří si služby společnic či kurtizán objednávají, nezastávám se ani slečen, které podobné služby nabízejí, ale nestavím se ani na stranu žen, které jsou na té druhé straně trojúhelníku.

Sdílím s vámi pouze své zážitky a vše, o čem píšu u sebe na blogu i tady, vychází pouze z mých zkušeností. Zažila jsem mnoho klientů, kteří minimálně z pohledu své ženy doma netrpěli nedostatkem sexu, ale z jejich pohledu to bylo žalostně málo. Proto kdykoliv měli během služebních cest či jednání s klienty, která se protáhla do pozdních večerních hodin, příležitost, rádi ji využili, aby si užili s někým jiným.

Netvrdím, že ve všech, ale ve spoustě dlouholetých vztahů ubývá s přibývajícím počtem výročí frekvence milostných hrátek. To není tak ojedinělý jev. Dočtete se o něm ve většině populárně naučných či odborných článků o sexuologii a partnerství, většinou vám tento fakt potvrdí i kamarádi z vlastních zkušeností.

Často k tomu dochází proto, že si s partnerem zevšedníte, velký podíl na tom nesou i každodenní povinnosti, kterých s počtem potomků i jejich věkem pochopitelně přibývá. Svou „zásluhu“ na tom ale má i lenost a neochota věnovat čas tomu druhému. Prvotní okouzlení dávno pominulo, možná už si ani nevzpomenete, jak vášnivé první roky vašeho vztahu byly, váš muž si to nejspíš pamatuje dobře.

Pro muže je vlastní uspokojení prioritní záležitostí a mnohem důležitější než uspokojení všech ostatních potřeb rodiny, na které myslí většina žen. Proto taky rádi podlehnou svodům, které se jim nabízejí v okolí, a vyřeší tím nedostatek sexu. Takže až se příště budete ptát proč, tak protože…

Během dvou uplynulých století jsme zažili neuvěřitelný technologicky pokrok, a to ve všech oblastech lidského života, ale primární pudy, především ty mužské, zůstaly a zůstanou vždy stejné…

A muži touží po úspěchu, vítězství a uspokojení od nepaměti. Pochopitelně čím úspěšnější a movitější muž je, tím více příležitostí k uspokojení svých potřeb má…


KDO JE LUCIE HŘÍŠNÁ?

Během vysokoškolského studia se setkávala s gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim nejenom společnost, ale plnila i jejich nejrůznější sexuální přání. Její rodina a přátelé o jejím životním stylu netušili. „Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal. A já nemám potřebu zacházet do přílišných detailů. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná,“ říká. Svou kariéru v této branži před rokem uzavřela, má „normální práci“ a partnerský vztah. Od roku 2018 Lucie píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde se čtenáři sdílí tipy na svůdné krajkové prádlo či erotické pomůcky. Má pocit, že v rámci každodenních povinností někdy zapomínáme na všechny slasti života, což je velká škoda. „Čas na krásný, naplněný,vzrušující sexy život je tady a teď,“ říká. Přes blog ji oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou napsat knížku, která vyšla pod názvem Můj tajný život.