Přejít k hlavnímu obsahu

Sexuální návyky podle znamení

Každoroční průzkumy sexuálního života, které provádí společnost SKYN Condoms, se tradičně zabývají sexuálními návyky lidí podle barvy jejich vlasů. Letos se tak například dozvíme, že černovlasí lidé poslouchají u sexu hudbu, zatímco ti zrzaví brzy přicházejí o panictví. Své milostné speciality ovšem dle dané studie mají i jednotlivá znamení zvěrokruhu. Které znamení miluje misionáře, nejčastěji předstírá orgasmus nebo nikdy nezapomíná na kondom?

Srovnávat sexuální život člověka podle barvy vlasů je poměrně běžné. „Málokdo asi neslyšel hodnocení, že blondýnky jsou sexy, zrzky jsou vášnivé a brunetky jsou nejlepšími partnerkami,“ říká Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz, který testuje a prodává erotické pomůcky a zabývá se zdravou sexualitou. Průzkumy o sexuálních návycích či milostném životě lidí podle jejich barvy vlasů pravidelně uveřejňuje například společnost SKYN Condoms. Ta třeba v roce 2015 zjistila, že lidé s černými vlasy nejčastěji používají webové seznamky a mají nejvíce sexu na jednu noc. Blonďáci a blondýnky zase nejraději ze všech zkoušejí pro milování netradiční místa a zrzkové a zrzky nejvíce touží po BDSM zážitku. V roce 2017 pak průzkum SKYN poměřoval barvu vlasů s frekvencí sexu a zjistil, že nejvíce sexu mají lidé blonďatí, následují je černovlasí, hnědovlasí a zrzaví. Zajímavý náhled na sexuální návyky lidí podle barvy vlasů přinesl SKYN i letos. Nejnovější studie byla provedena na reprezentativním vzorku 2000 lidí ve věku 18 až 39 let.

Bruneti a brunetky jsou opatrní, šedovlasí milují porno

Letošní náhled na spojení sexu s barvou vlasů působí velmi pestře. Z průzkumu vyplývá, že u lidí se zrzavými vlasy je nejvyšší pravděpodobnost, že přijdou o panictví už v 16 a méně letech. Řada lidí při sexu ráda poslouchá oblíbenou muziku, ale vůbec nejčastěji si milování zpestřují hudbou ti s černými vlasy. Hnědovlasí lidé jsou zase velmi opatrní, neboť nejčastěji ze všech ostatních skupin používají hned několik forem ochrany proti početí. Blonďáci a blondýny zase vůbec nejčastěji zakončují sex romantickým mazlením. „Nově se ovšem do průzkumu dostala i s ohledem na věkové složení respondentů neobvyklá šedá barva vlasů. Lidé s šedými vlasy jsou dle SKYN nejnáruživějšími diváky porna, tento zážitek si dopřávají průměrně patnáctkrát za měsíc,“ komentuje Adam Durčák.

Sexuální návyky podle znamení

U barvy vlasů ovšem v průzkumu nezůstalo. Do hledáčku se dostalo také propojení sexu a znamení zvěrokruhu. Lidé narození ve znamení Kozoroha tak například nejčastěji ze všech ostatních znamení předstírají orgasmus. Vodnáři zase vykazují silný sklon užívat si sex na hudebním festivalu. U Ryb je největší pravděpodobnost, že se budou nového partnera doptávat na jeho sexuální minulost. Berani mají nejsilnější tendence k sexu s kamarádem či kamarádkou. Býci se ze všech znamení nejčastěji vyhýbají sexu výmluvami na únavu. Blíženci zase nejméně ze všech zkoušejí v posteli něco nového a Raci rádi dráždí své ex partnery tím, že se vyspí s jejich kamarádem či kamarádkou. U Lvů je nejvyšší šance, že při každém milování použijí kondom. Panny si užívají nejvíce sexu, Váhy zase milují misionářskou polohu. Štíři jsou při milování nejméně slyšet a Střelci sledují nejvíce porna.

Nejlepší sex vašeho života teprve přijde

Studie odhalily, kdy vás podle věku čeká nejlepší sex. Kdy jsme dostatečně zralí a zkušení na to, zažít sex svého života. K lepšímu sexu vám může rozhodně pomoct i častější líbání

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček