Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 10 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na deset jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky v lese, kdy si sami zvolíte, co vás zde potká.

Princip psychologického testu

V tomto psychologickém testu bude potřeba, abyste zapojili svou fantazii. Nejlépe uděláte, když si k ruce vezmete tužku a papír a odpovědi si zapíšete, abyste je nezapomněli. Odpovídat budete celkem na 10 otázek. Je třeba, abyste odpověď ihned zapsali, musí to vždy být první věc, která vás napadne. Budete si představovat, že se procházíte v lese, představte si svou procházku živě. Nepřemýšlejte nad otázkami do hloubky, nevymýšlejte různé scénáře. Pamatujte na to, že je to fantazijní představa, ve které je všechno možné. Pište skutečně první věc, která vás napadne, aby výsledky byly relevantní.

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

Chcete nahlédnout do svého nitra a dozvědět se o sobě něco nového? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz

Otázky

1. Představte si, že se procházíte lesem a můžete si vybrat jednu osobu, která vás doprovází. Kdo to je?

2. Společně jdete lesem, najednou se před vámi objeví zvíře. O jaký druh zvířete se jedná?

3. Nyní si představte, že mezi vámi a zvířetem je interakce. Jak se zvíře chová?

4. Posléze pokračujete ve své cestě a kráčíte do hloubi lesa. Vstupujete na mýtinu, která se zde nachází. Najednou se před vámi objevuje váš vysněný dům. Popište prosím jeho velikost.

5. Rozhlédněte se kolem domu. Je váš dům obklopen plotem?

6. Nyní vejděte dovnitř domu. Pokračujete až do jídelny. Zde vidíte jídelní stůl. Popište, co vidíte na stole a kolem něj.

7. Vyjděte z domu zadními dveřmi. Najednou si všímáte, že v trávě leží šálek. Z jakého materiálu je vyroben?

8. Nyní je potřeba rozhodnout se: Co s nalezeným šálkem uděláte?

9. Jděte až na kraj pozemku. Za domem se ocitáte na břehu u vodní plochy. Který konkrétní vodní útvar to je a jak je velký?

10. Nyní musíte překonat vodu a dostat se na druhý břeh, jakým způsobem to uděláte?

Psychologický test: Vyberte si místo, které vás nejvíc děsí a zjistěte, co vám v životě schází

Míváte někdy pocit, že vám v životě něco schází, ale nevíte přesně, co to je? Vyzkoušejte náš psychologický test, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.
svetzeny.cz

Význam vašich odpovědí

1. V první otázce jste si měli vybrat jednu osobu, která s vámi bude kráčet lesem. Osoba, kterou jste si zvolili, je pro vás tou nejdůležitější v životě.

2. Poté jste si měli zvolit druh zvířete, na které v lese narazíte. Platí, že čím větší zvíře jste si vybrali, tím větší jsou vaše problémy v reálném životě.

3. Následně měla proběhnout nějaká interakce mezi vámi a zvířetem. Pokud jste se k sobě zachovali klidně a hezky (například jste zvíře pohladili, nebo jste si s ním hráli), znamená to, že ve svém životě nejednáte impulsivně a raději problémy řešíte v klidu. Pokud tam však z vaší strany, nebo ze strany zvířete byla nějaká agresivita, potom to značí, že své problémy ve skutečném životě neumíte řešit v klidu, jste výbušní a hádaví.

4. Ve čtvrté části našeho fantazijního příběhu se vám zjevil dům. Vy jste si měli vybrat, jak velký bude. Jeho velikost značí to, jak moc ambiciózní jste. Velké rozlehlé vily si představují extrémně cílevědomí lidé, menší domečky zase lidé s nízkými ambicemi, kteří jsou skromnější.

5. Poté jste si měli zvolit, zda váš dům bude obklopen plotem či nikoliv. Pokud váš dům nebyl oplocen, znamená to, že jste velmi otevřený společenský člověk, který má rád návštěvy. Pakliže jste se rozhodli dům oplotit, jste introvertní povahy a nemáte rádi neohlášené návštěvy.

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

6. V šesté části jste měli popsat, co se nachází na stole a kolem něj. Pokud vaše odpověď vůbec nezahrnovala jídlo a květiny, znamená to, že jste v životě nešťastní a nespokojení.

7. A potom je zde vámi nalezený šálek, u kterého jste měli určit jeho materiál. To, jak odolný je materiál, ze kterého byl šálek vyroben, poukazuje na pevnost vztahu s osobou z otázky číslo jedna, která vás doprovázela v lese. Pokud byl šálek z papíru, polystyrenu či skla, tak bohužel váš vztah příliš silný není. Ovšem pokud jste našli kovový či plastový šálek, potom je váš vztah velmi silný a přetrvá.

8. Co jste s nalezeným šálkem udělali vypovídá o vašem postoji k osobě číslo jedna. Pokud jste ho zahodili, zničili, nebo nechali ležet, tak si jí nevážíte tak, jak byste měli. Naopak pokud jste si šálek nechali, vyčistili, nebo vyleštili, pak vám na této osobě velmi záleží.

9. Pak jste si měli vybrat velikost vodního útvaru, přičemž platí, že čím větší vodní útvar, tím větší je vaše touha po lásce.

10. Poté jste měli překonat vodu. Platí, že čím víc jste se smočili, tím větší důležitost přikládáte svému milostnému životu.

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

I staří Egypťané měli svůj vlastní horoskop, který stejně jako dnešní horoskopy čítal 12 znamení. Většinu z nich Egypťané odvodili od svých bohů a přisoudili jim jednotlivé charakterové vlastnosti. Zjistěte, jaké znamení byste ve starém Egyptě měli vy.
svetzeny.cz

Numerologie: Odhalte klady a zápory své povahy. Jak číslo dne narození rozhoduje o našem životě? Díl I.

Stejně jako astrologická znamení, tak i den, kdy jsme se narodili, rozhoduje o tom, jací jsme. Podle Alice Cross, alchymistky a specialistky na tarotovou numerologii, nás toto číslo ze dne, kdy jsme přišli na svět, provází celý život. Dle toho, co už v numerologii známe, nám den narození udává směr naší životní cesty.
svetzeny.cz