Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na týden od 1. do 7. dubna podle alchymistky Alice Cross: Karta Rytíř holí varuje před zbytečným chaosem, ve středu nás čeká karta Smrt

Kartářka Alice Cross pro Svět Ženy připravila tarotový výklad od 1. do 7. dubna 2024. Zjistěte, co vás v tomto týdnu čeká a na co se podle výkladu tarotových karet připravit. Čekají nás pohodové dny, ale i takové, ve kterých budeme muset pracovat sami na sobě. Ve středu nás čeká karta Smrt, co nám přinese? Podle karty Rytíř holí bychom se měli vyvarovat zbytečného chaosu.

1.4. - Karta dne: Velekněžka

Krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžky. Karta sděluje, že nové informace nám pomohou v rozvoji a rozhledu. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co známe z doslechu, ale nikdy jsme se s tím nesetkali osobně. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Lidské nitro nás učí poznávat tajemství, které je ostatním skryto. Je to karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Zkuste si výzvu, která se může konfrontovat s vaší rozumem. Jděte na intuitivní procházku, zastavte se v knihkupectví a intuitivně rozevřete stránku, zda tam máte sdělení, které přísluší jenom vám.

 

2.4. - Karta dne: Rytíř holí

Rytíř jede, ani neví kam a jak vidíte, koni se to moc nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned, nedělat zbytečné akce, ale najít zdroj problému, který situaci posune na další úroveň. Rytíř holí nám vzkazuje, že se řítíme někam a nevíme kam, že jednáme unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě nesmyslných rozhodnutí. Zkuste se dnes zaměřit na efektivitu svých jednání - opravdu jsou vaše činy efektivní, nebo vytváříte zbytečný chaos? Vnímejte, co vás pohání dál ve vašich činnostech. Je to podle vás to “pravé ořechové”? I když budete cítit, že vše zvládnete, když narazíte dnes na překážku, zkuste najít i jiný úhel pohledu, než se držet pouze jednoho směru. Může vám to poskytnout informace, které pro vás budou velmi cenné a  budou vám k užitku. Když budete pokračovat ve zbrklosti a nevnímání toho, co se kolem vás děje, přijdete o zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout cílů, o kterých nyní vůbec netušíte, že můžete zvládnout.

 

V kolik jste se narodili? Hodina narození o vás mnohé prozradí

Náš život ovlivňuje mnoho skutečností. Pokud připouštíte věci mezi nebem a zemí, dost možná věříte v sílu astrologie či numerologie, jež spolu souvisí. Naše osobnostní rysy a vlastnosti tedy do značné míry závisí nejen na datu narození. Velkou roli hraje i přesný čas, kdy jsme přišli na svět. Pokud tuto informaci od svých rodičů máte, podívejte se do našeho přehledu a zjistěte o sobě věci, o kterých jste možná neměli tušení.
svetzeny.cz

3.4. - Karta dne: Smrt

Tarotová karta Smrt ukazuje znuděnou smrtku. Neznamená to, že je něco špatně, ale prostě se nic neděje. Tak moc se nic neděje, až je to nepřirozené. Představte si například, že nemáte klíč od bytu, který je zamčený, a tak vám nezbývá nic jiného, než vyrazit dveře. Karta smrt znamená, že se po vás chce razantnější řešení u něčeho, co se vám dlouho nevyvíjí nebo až “zahnívá”. Už tu nejsou postupné kroky, ale potřeba transformace. Je to situace, kdy se máte životu podívat do tváře a uvědomit si, co znamená být naživu, co je pro vás opravdový život, čeho si vážit a uvědomit si pomíjivost bytí.

 

4.4. - Karta dne: 5 pentaklů

Karta 5 pentaklů je tu, aby vám připomněla, že bída s nouzí je všudypřítomná vždy a všude. Může se nám stát, že přehlížíme řešení či pomocnou ruku, jsme tak zahleděni do našeho problému, že nevidíme nic jiného. Zkuste se podívat do budoucnosti. Dnes je před vámi složitý úkol a za pár let budete vzpomínat na to, jak jste to zvládli. Otevřete oči a rozhlédněte se, třeba přehlížíte teplo domova a místo toho mrznete venku. Vyhledejte radu a vypracujte si návrh řešení vaší situace či problému. Může to být jako hledání jehly v kupce sena, ale karta 5 pentaklů vám pomůže, abyste to zvládli, protože vás to ničí. Jen, co objevíte řešení, uvidíte, jakou pocítíte svobodu. Najděte odvahu. I když může něco vypadat velmi zle, je na vás, sbyste se tomu postavili přímo a uvidíte, že z “velkého obra se může vyklubat malinkatý trpaslík”.

 

Nejhorší a nejlepší dny dubna dle astrologie. Kdy neřešit finance, kdy jít na rande a kdy probrat ožehavé téma?

Postavení planet na nebi z pohledu astrologie hodně ovlivňuje naše emoce, reakce v různých situacích nebo třeba sklony věnovat se nějaké činnosti. Plánujete na duben důležitá rozhodnutí, setkání nebo výjimečné rande? Pak si nechte od hvězd poradit, ve které dny vám bude přát štěstí a kdy to může naopak dost skřípat a bude lepší plány odložit na později.
svetzeny.cz

5.4. - Karta dne: Spravedlnost

Buďte bohyní Themis, řeckou bohyní představující právo nebo-li zákonný pořádek. Udělejte si pořádek vše všem a hlavně sami v sobě. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem a vy je můžete konat na počkání. Jsme obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáme napojení na sebe. Musíme vědět, co je pro nás spravedlnost. Dnešek je o zastavení a srovnání si priorit. Jsou to rozhodnutí a “úklid“, který nemusí být hned vidět. Sami si ale na tarotové kartě všimněte, jak oči nehrají vůdčí roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu -  jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči - víte, jak úžasná je pro oči relaxace, když jsou ve tmě? Dnes je nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci.

 

6.4. - Karta dne: 8 holí

Víkend začínáte rychle, ale nechte vést svého ducha. Dnešek je o rychlosti a pohybu, zkuste se nechat unášet. Věci se daly do pohybu a stanou se o mnoho dříve, než bychom čekali. Mějte přehled, není třeba zasahovat do ničeho, co neovlivníte, už je to dané. Karta 8 holí přeje připraveným, takže se držte, frčíme - to je heslo dnešního dne. Nebuďte zbrklí, ale buďte aktivní. Co stihnete je jen na vás - rozpoznáte, jak jste na tom. Začal vám dnešní den pohodově? To znamená, že by nic nemělo narušit vaši harmonii. Máte od rána fofr? Chopte se toho a vše vyřešte, nic neodkládejte. 8 holí je aktivní karta, která se snaží rozpohybovat všechny a všechno. Veškeré úsilí a aktivita je předurčení k budoucímu úspěchu. Vydržte to úsilí, stojí to za to!

 

Žebříček manipulátorů podle znamení. Na kterém místě je to vaše?

Každý z nás má v sobě kousek manipulátora a máme své způsoby, kterých dosahujeme svého. Mnohdy nevědomky. Datum našeho narození a astrologické znamení nás ovlivnují i v tomto ohledu. Někteří lidé jsou v manipulování vyložení mistři. Jaký je žebříček manipulátorů podle znamení zvěrokruhu a jakými způsoby mají tendence dosáhnout svého? A na kterém místě jste se umístili vy?
svetzeny.cz

7.4. - Karta dne: Mág

Dnes nehledejte nic okolo a pusťte se do věcí, které jste odkládali a máte k tomu vše, co potřebujete. Schází vám dnes něco? Věřte, že ne, zkuste se na to podívat tak, že existuje jiná alternativa. Zapomněli jste ingredienci na dokonalý oběd? Co si trochu zaexperimentovat? Třeba vytvoříte nový úžasný recept. Den Mágů je tu, abyste ukázali, v čem jste silní a co vám jde od ruky. Moudrost kouzelníka je vzkaz, že máte všeho dostatek. Někdy se nám může něco zdát tak malé a malicherné, že máme tendenci to přehlédnout a raději se obklopíme věcmi většími, které určitě nepřehlédneme. Čarujte se svým životem, vždyť vy jste čaroděj a vše, co umíte, jsou vaše kouzla, tak je používejte. Nehledejte je jinde, když je máte v sobě.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Tarotový výklad na týden od 1.-7.dubna 2O24
Zdroj článku