Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší a nejlepší dny dubna dle astrologie. Kdy neřešit finance, kdy jít na rande a kdy probrat ožehavé téma?

Info ikona
Astrologie

Postavení planet na nebi z pohledu astrologie hodně ovlivňuje naše emoce, reakce v různých situacích nebo třeba sklony věnovat se nějaké činnosti. Plánujete na duben důležitá rozhodnutí, setkání nebo výjimečné rande? Pak si nechte od hvězd poradit, ve které dny vám bude přát štěstí a kdy to může naopak dost skřípat a bude lepší plány odložit na později.

Duben je měsícem plným proměnlivých energií a příležitostí, které mohou ovlivnit různé aspekty vašeho života. Ať už se chystáte na velký nákup, na pohovor do nové práce, musíte podepsat důležité dokumenty, objednat se k zubaři, chcete si s mužem užít výjimečné rande nebo se chystáte zaplatit dovolenou na léto, vezměte si na pomoc hvězdy. Přinášíme průvodce nejhoršími a nejlepšími dny v měsíci dubnu podle astrologie.

Nejhorší dny měsíce dubna 2024

8. dubna: Pozor na hádky

Zatmění Slunce v Beranu, ke kterému v tento den dojde, může přinést i krátkodobé zatmění vaší mysli. Můžete mít tendenci vyjadřovat se zkratkovitě, úsečně, bez hlubšího rozmýšlení. Nebuďte tak impulzivní a dobře si rozmyslete, co z úst vypustíte. Hrozí nepříjemné hádky, nedorozumění s důležitými lidmi a konflikty v úzkém kruhu rodinném. 

15. dubna: Buďte opatrní

Díky konjunkci Jupiteru a Uranu, která tímto dnem začíná a končí 26. dubna, očekávejte ne právě příjemné dny plné zkoušek. Dejte si pozor především na peníze a obezřetní buďte při práci na zahradě nebo na výletě v lese. Můžete zažít něco nepříjemného, co se vám snaží napovědět, že byste se měli více snažit žít v souladu s přírodou. Konjunkce planet vám ale může dodat i energii a odvahu potřebnou pro dlouho odkládané změny. 

19. dubna: Melancholie útočí

Nedivte se, pokud se tento den probudíte bezdůvodně sklíčení a celý den vás budou provázet melancholické myšlenky. Budete bez nálady a temperamentu. Pokud můžete, nechte si v diáři tento den volný a odpočiňte si, dejte hlavě prostor pro přemýšlení. Vaše vztahy jsou v tento den ohroženy výčitkami a starými křivdami.

30. dubna: Disciplína poleví

Mars se přesune do znamení Berana a může zakolísat s vaší disciplínou. Potíže se sebekontrolou pocítí zejména zrozenci v tomto jarním znamení Berana, ale i zrozenci ve vodních znameních Raka, Štíra a Ryb. Potrápí vás vyhrocené emoce, polevíte ve svých předsevzetích.

Magický 30. duben: Probouzejí se síly, kdy spolu bojuje dobro a zlo. Co nás čeká?

Přichází den, který jsme milovali hlavně jako děti – pálení čarodějnic. Ačkoliv už ho nezažíváme, jak jsme zvyklí už dobré dva roky, význam tohoto dne je zcela jiný, než si opéct špekáček a zapálit oheň. Magičnost noci z 30. dubna na 1. května už znalo mnoho generací před námi, znáte ji i vy?
svetzeny.cz

Nejlepší dny dubna 2024

2. dubna: Vyslovte se

Mezi 2. a 25. dubnem je Merkur v retrográdním pohybu přes ohnivé znamení Berana. Začíná tak ideální příležitost pro vyjádření toho, co už máte dlouho na jazyku, ať už je to žádost o ruku nebo požádání v práci o přidání. Období využijte také k důsledné revizi vašich projektů i budoucích plánů.

11. dubna: Přitáhněte si peníze

Šťastná jedenáctka se projeví především v oblasti práce a financí. Kupte si los, zaplaťte účty, objednejte dovolenou na léto za výhodnou cenu. Nemusíte se bát ani velkých profesních kroků. Představte klientům nový ceník, oslovte potenciální nové obchodní partnery, pošlete životopis do firmy snů.

17. duben: Požádejte o odpuštění

Máte doma dusno kvůli zbytečné hádce? Myslíte často na kamarádku, se kterou jste už drahnou dobou rozhádaní? Zklamali jste důvěru svého dospívajícího dítěte? Ideální den na usmíření a upřímnou omluvu nastane 17. dubna. Nasypte si popel na hlavu, zmiňte, jak vás rozpor mrzí a jan vám na dotyčném záleží.

Tato 4 znamení jsou největší smolaři v lásce. Patříte mezi ně také?

Závidíte přátelům, kteří mají harmonický vztah už několik let, zatímco vám známost vydrží sotva pár měsíců, nebo sice trvá déle, ale ve vztahu se spíš trápíte? Možná vám nepřejí hvězdy. Zatímco někdo má v horoskopu předpovězenou lásku jako trám, některá znamení jsou v oblasti citů neuvěřitelní smolaři. Mezi která patříte vy?
svetzeny.cz

20. duben: Čas na romantiku

Chcete si po dlouhé době užít romantiku s manželem, plánujete rande s novým objevem nebo stále odkládáte svou registraci na seznamce? Lásce bude přát především 20. duben, štěstěna bude citům nakloněna i 24, 28. a 29. dubna. 

28. duben: Začněte s dietou nebo terapií

Konec měsíce přeje jakýmkoli pokrokům, které plánujete učinit se svým zdravotním stavem, ať už fyzickým či psychickým. Pusťte se do diety, odlehčete jídelníček jarním detoxem, objednejte se na preventivní prohlídky, k fyzioterapeutovi s bolavými zády nebo k psychologovi na terapii, kterou potřebujete jako sůl. Příhodné dny pro to, začít se uzdravovat, jsou 28., 29. a 30. dubna. 

Každý den v měsíci přináší nepříjemné výzvy nebo zajímavé příležitosti. Jaký vliv budou mít planety v konkrétním období se může lišit podle vašeho osobního horoskopu. Nicméně, tyto obecné rady vám rozhodně mohou posloužit jako užitečný průvodce pro pochopení možných vlivů astrologických aspektů na váš život právě v dubnu.

Zdroj článku