Přejít k hlavnímu obsahu

Máte hluboko do kapsy? Na vině může být špatné osobní peněžní číslo

V numerologii existují finančně příznivá, neutrální i negativní peněžní čísla. Jaké z nich bylo naděleno vám? Je jednoduché jej vypočítat, naučte se to. Posléze zjistíte, zda jste předurčeni k tomu, abyste zbohatli, nebo zda máte smůlu, co se peněz týče.

Spočítejte si své peněžní číslo

Máte hluboko do kapsy? Na vině může být tzv. finanční číslo. To je identické s životním číslem. Vypočítat jej, je vskutku jednoduché. Stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Mohlo by se vám líbit

Mezi nebem a zemí: Přivolejte si lásku do svého života. Pátek je vyvolený den

Stalo se vám někdy, že jste se zamilovali do někoho, kdo o vašich citech neměl ponětí, nebo je prostě jen neopětoval? Nejste sami. Takové příběhy se děly vždycky. I proto se lidé od nepaměti snažili lásku přivolat a pro její získání neváhali použít i magii. Mnoho čarovných rituálů přetrvalo dodnes. Možná proto, že fungují. Kdo ví..
svetzeny.cz

Špatná peněžní čísla, která odpuzují peníze

Životní peněžní čísla, která doslova odhánějí finance, jsou hned tři. Prvním z nich je číslo 1. Lidé s tímto životním číslem se někdy mohou potýkat s tím, že je pro ně velmi těžké dosáhnout vytyčeného cíle. Sice jsou velmi ambiciózní, ale mnohdy svou energií plýtvají v neperspektivním zaměstnáni či investují peníze do projektu, který se ukáže jako nevýdělečný. Dalším ne příliš šťastným finančním číslem je 2. Ta doslova může souviset s chudobou a dluhy. Tito lidé by si vždy dvakrát měli rozmyslet, zda si vezmou úvěr, může se totiž stát, že ho nebudou schopni splatit. O číslu 7 se sice říká, že je šťastné, co se týče peněz, opak je pravdou. Sedmička se pojí s materiální ztrátou. Lidem s tímto peněžním číslem lze doporučit, aby si vždy vytvořili dostatečnou rezervu, ze které budou moci čerpat, kdyby se dostali nenadálé výdaje.

Info ikona
Placeholder image

Neutrální peněžní čísla

Poté jsou v numerologii čísla, která jsou z pohledu finanční sféry neutrální. Nejsou vyloženě šťastná, ale ani nenosí smůlu. Prvním z nich je číslo 3, které se pojí s finančními toky. Pakliže máte toto peněžní číslo, možná se vaše materiální zázemí během života několikrát změní. Je to číslo s energií, která má ráda pohyb a expanzi. Obecně je spíše těmto lidem doporučeno peníze investovat, než si je šetřit. Číslo 5 je z pohledu numerologie peněžně neutrální. Toto číslo má rádo riziko, lidé jenž jej mají, jsou svolnější k hazardu i spekulativním investicím. Lidé s tímto číslem rádi utrácejí peníze zejména za zážitky. Zároveň však většinou mají peněžní rezervu.

Mohlo by se vám líbit

Vyberte si jednu ze tří run a zjistěte, co pro vás nachystal osud podle kartářky. Znáte svoji životní cestu? Máte nyní někoho ochraňovat?

Nahlédněte do zrcadla budoucnosti a odkryjte svoji runu. Kartářka Alice Cross pro vás připravila výklad run, kdy se pod každou runou skrývá jiná cesta osudu. Bude vás osud velký? Znáte již svoji životní cestu? Nastal čas si uvědomit, že musíte prožívat svůj život naplno? Vaše runa vám prozradí více o vašem osudu.
svetzeny.cz

Dalším neutrálním peněžním číslem je 6. Šestka přitahuje finance, které jdou na pokrytí základních potřeb dané osoby či rodiny. Těmto lidem obvykle nedělá problém zabezpečit sebe a své blízké. Zároveň však nemají peněz tolik, aby mohli bezmyšlenkovitě utrácet. Neutrální je i číslo 9, které ovšem materiální svět příliš nezajímá. Tito lidé jsou duchovně založení, a pokud nějaké peníze mají, část z nich věnují na dobročinné účely. Netouží zbohatnout, ale to, co dávají, jim karma vrací nazpět, takže na tom nejsou finančně vůbec zle.

Peněžní čísla, která přitahují peníze

Číslo 4 je považováno za finančně stabilní číslo. Pakliže jej máte, nemusíte se strachovat, že byste někdy měli hluboko do kapsy. Je dobré pro vklady, úspory i rodinný rozpočet. Jste velmi dobří investoři a umíte zacházet s penězi. Rozhodně penězi nemrháte na nesmysly. Nejlepším finančním číslem je však mocná osmička. Můžete si gratulovat, jestliže je to vaše peněžní číslo. Přitahuje totiž peníze jako žádné jiné. Jste předurčeni zbohatnout. V životě se vám naskytne celá řada příležitostí k vydělání velkých peněz. Je možné, že si zajistíte příjem z více zdrojů.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku