Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte svůj osud podle data narození a rozluštěte svůj účel na tomto světě

Existuje názor, že osud každého člověka je již předem určen a nejčastěji závisí na jménu a datu narození. Nevěříte, nebo nevíte, jak to zjistit? Podívejte se spolu s námi na možnost, která vám pomůže odhalit sebe sama a pochopit, kdo vlastně jste a jaký je váš úděl a to vše pomocí jednoduché numerologie.

Všude nás obklopují znamení osudu. Čísla vám pomohou rozpoznat je, odhalit a dozvědět se o sobě i o světě kolem sebe něco víc. I přes jejich relativně malý počet (od 1 do 9) vám mohou hodně prozradit a mnohé jste o sobě možná ani nevěděli. Zajímá vás jak zjistit své osudové číslo podle data narození? Není to vůbec složité, jak se přesvědčíte při čtení tohoto článku. Uvidíte také, jak se liší lidé patřící k různým číslům, a dozvíte se, co je vám shora předem určeno.
 

Listopadové novoluní ve Střelci přináší čas plný optimismu, kdy se vyplatí riskovat

Novoluní nastane ve středu 23. listopadu a přináší s sebou lunaci plnou štěstěny – pouhý jeden den od začátku sezóny Střelců. Tento den přináší mnoho optimismu, hojnosti a chuti po dobrodružství. Novoluní vás vybízí k tomu, abyste rozšířili své obzory, hledali vyšší znalosti a vydali se do vzrušujících dobrodružství. Díky Střelci se totiž nemusíte bát riskovat.
svetzeny.cz

Co je numerologie?

Numerologie je věda o číslech. Díky této vědě můžeme zjistit informace, které nás zajímají. Chcete-li zjistit, co vás čeká v budoucnosti, co se stalo v minulosti, nebo lépe porozumět svým přátelům? Toho všeho dosáhnete právě díky výše zmíněné numerologii.

Abychom mohli určit počet osudů podle data narození, potřebujeme kus papíru s perem, otevřený dokument nebo dobrou paměť. S prvními položkami se samozřejmě lépe manipuluje a hůře se zaměňují, ale zapamatovat si několik čísel nebude obtížné. Pojďme se pustit do práce!

Blíží se smuteční listopadový úplněk: Je úzce spojen se ztrátou. Udělejte si čas na truchlení a vykročte do dalšího období bez potlačovaného smutku

Úplněk nastane 8. listopadu a ponese se ve smutečním duchu. V mnoha různých kulturách je listopadový úplněk úzce spojen se smrtí a ztrátou, a to jak na doslovné, tak na symbolické úrovni. Jedná se o nebezpečné období roku, kdy je třeba dávat velký pozor na vaše další kroky, abyste se neocitli na hraně podsvětí. Zbavte se všeho, co vás brzdí, abyste vykročili do dalšího období s čistým štítem.
svetzeny.cz

Jak vypočítat číslo osudu

Nejprve zjistíme datum narození

Z každého dvouciferného čísla musíte sčítáním získat jednociferné číslo? Je to velmi jednoduché.

19 je 1 + 9 = 10

10 je 1 + 0 = 1

09 je 0 + 9 = 9

1987 je 1 + 9 + 8 + 7 = 25

25 je 2 + 5 = 7. 

Dále je třeba opět použít sčítání. Tentokrát je třeba vypočítat číslo společné všem třem dříve přijatým číslicím: 1 + 9 + 7 = 17, 1 + 7 = 8.

Stojí však za zmínku, že numerologie čísel má jedno malé upřesnění. Téměř všude existují výjimky z pravidel, které se zde nazývají hlavní čísla. Ty obsahují pouze dvě čísla 11 a 22. Při výpočtu se nesčítají. Abychom si to ujasnili, uveďme si příklad:

Datum narození: 11.02.1971.

02 = 0 + 2 = 2.

11 zůstává ve stávající podobě. 

1971 = 1 + 9 + 7 + 1 = 18 = 1 + 8 = 9. 

Vypočítejte počet osudů: 2 + 11 + 9 = 22.

 

Info ikona
čísla

Duchovní význam 11. 11.: Využijte datum, které má magický význam

Jedna z nejběžnějších forem magie se vyskytuje v číslech — zvláště v opakujících se sekvencích; můžete je označit jako andělská čísla . To znamená, že přání, když hodiny odbíjejí 11:11, není založeno pouze na mýtu, ale ve skutečnosti je za tím magický příběh. Můžete se tedy vsadit, že 11. listopad (alias 11/11) má velký duchovní význam.
svetzeny.cz

Co o nás tedy vypovídá výsledné osudové číslo?

Číslo 1: Jste kariérista

Osudové číslo 1 znamená, že vaším hlavním životním cílem je kariéra. Tito lidé udělají cokoli, aby dosáhli svých cílů, a proto může být pro jejich zástupce velmi problematické jim konkurovat. Ale i samotné jednotky to mají těžké, protože jsou nuceny se hodně ovládat a musí bojovat se svým pracovním egoismem. Často je pro ně obtížné pracovat v týmu, ale na druhou stranu si můžete být jisti, že nebudou veškerou práci svalovat na ostatní, ale budou jednat samostatně a ve většině případů velice úspěšně.

Číslo 2: Jste velmi společenští

Lidé s číslem dva jsou od přírody milí a společenští. Snadno přitahují nové lidi a udržují konverzaci, takže je velmi příjemné být s nimi v jedné společnosti. Ne nadarmo jsou dvojky považovány za nejlepší přátele. Dokáží snadno vyřešit konflikt nebo se mu vyhnout, pokud k němu vše směřuje, takže může být velmi obtížné přivést dvojku do vážné hádky. Jejich společenskost z nich přirozeně dělá vynikající diplomaty a skvělé pracovníky, pokud je třeba pracovat s lidmi. Lidé s tímto životním číslem umí velice dobře přesvědčovat ostatní.

Číslo 3: Talentovaní dobrodruzi

Trojky jsou společenské, veselé a kreativní osobnosti. Ve společnosti jsou příjemní a zajímaví, často jsou středem pozornosti. V práci i koníčcích jsou tito lidé nadaní, nebojí se hledat neobvyklá, originální řešení, která jejich zaměstnavatele překvapí. Navzdory svému obrovskému potenciálu trojky málokdy zastávají vedoucí pozice, ale není to vůbec způsobeno nedostatkem vůdčích schopností, ale jednoduše tím, že je to příliš velká zodpovědnost. Vyžaduje to vytrvalost a plné nasazení, a to lidé s číslem 3 nemohou zaručit, protože dobrodružství v krvi a touha po něčem novém jim nedovolí strávit celý život na jednom místě nebo v jedné práci. Rychle také získávají nové informace.

Listopadový horoskop lásky: Připravte se na osudové změny ve vztazích. Největší zvraty čekají Berany a Býky

V listopadu nás dle hvězd čekají osudové a velmi turbulentní změny ve vztazích. Zároveň budeme díky energii Střelce více ochotní experimentovat i pouštět se do milostných dobrodružství. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz
Info ikona
čísla

Číslo 4: Skvělý zaměstnanec a kolega

Čtyřky jsou opravdoví workoholici. Jsou schopni pracovat celý den, neúnavně a prakticky nikdy se nezastaví. Navíc je tento nastavený režim baví, bez ohledu na to, jak únavný a dlouhý se může zdát ostatním. Bohužel většina lidí s tímto osudovým číslem nemá příliš velkou představivost, takže od nich lze těžko očekávat kreativní přístup k práci.

Číslo 5: Dobrodružní cestovatelé

Pro lidi, jejichž osudové číslo je 5, je hlavní charakterový rys zároveň předností i nevýhodou. Ješitnost, marnivost, proměnlivost, touha po něčem novém – to vše patří k lidem se životním číslem pět, a proto obvykle nesedí na jednom místě. Tito lidé hodně cestují, milují vše nové, objevují různé věci, často mění partnery i své přátele.

Číslo 6: Pohodáři

Lidé s osudovým číslem 6 mají klidnou, vyrovnanou povahu a touhu po samotě. Šestky často nemají rády hlučné společnosti a velké oslavy, ale kvůli svým milovaným a velmi blízkým přátelům jsou schopny mnohého, takže se na pár hodin dokáží obětovat. Někdy je pro ně těžké zapomenout na zradu blízkých, a pokud je opustí jejich milovaný partner, dlouhou dobu jim trvá navázat nový intimní vztah s někým jiným.

Číslo 7: Dobrodružní čarodějové

Lidé s životním číslem 7 mají zájem o dobrodružství a mystiku, a proto jsou z nich vynikající archeologové, čarodějové, lovci duchů apod. Lákají je různá dobrodružná, zajímavá a velmi neobvyklá povolání.  Pro svou náklonnost k okultním vědám však mohou rychle spadnout do nebezpečné sekty, a proto by si měli dávat pozor. Lidé s takovým životním číslem mají velmi dobrodružný temperament, zajímají se o nezvyklé nálezy, mají touhu dosáhnout svých cílů a chtějí poznat něco nového.

Info ikona
čísla

Listopadový horoskop lásky: Připravte se na osudové změny ve vztazích. Největší zvraty čekají Berany a Býky

V listopadu nás dle hvězd čekají osudové a velmi turbulentní změny ve vztazích. Zároveň budeme díky energii Střelce více ochotní experimentovat i pouštět se do milostných dobrodružství. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Číslo 8: Skvělý vyjednavač

Lidé s osudovým číslem 8 umí skvěle prodávat a přesvědčovat potenciální zákazníky, aby udělali tu či onu akci, a proto jsou z nich výteční obchodníci, které najdeme na pozici ředitele, makléře nebo obchodního zástupce. Lidé s osudovým číslem 8 nikdy nepociťují naléhavou potřebu peněz, vždy mají něco v rezervě, a pokud se takové problémy vyskytnou, může za to lenost, protože mají všechny údaje k vydělávání peněz.


Číslo 9: Duchovní tvůrci

Zde je poslední jednociferné číslo, které nám numerologie rozluští. Osudové číslo 9 znamená, že jeho nositel je člověk, který usiluje o duchovní rozvoj, vyšší ideály a mystická tajemství. Tito lidé se často již od dětství zajímají o okultní vědy. Devítky jsou schopny lépe pochopit paralelní či astrální světy, a čím dříve se začnou zajímat o mystiku, tím duchovně přitažlivějšími lidmi se stanou.

Číslo 11: Citlivá duše

Hlavní výhodou lidí s osudovým číslem 11 je štěstí, pokud jde o vyhýbání se negativitě a skutečným problémům. Málokdy se s někým pohádají, dostanou se do velkých problémů nebo trpí z vážných důvodů. Jejich duše jsou natolik citlivé a zranitelné, a tak se tito lidé mohou cítit osamělé, nebo nešťastné. Kdo se tohoto nedostatku zbaví, získá dlouhý a bezstarostný život s vynikající rodinou.

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

Stává se, že v životě narazíte na lidi, kteří jsou falešní. Z běžného života je vyřadíte poměrně snadno. V práci se snažíte od nich držet odstup, protože nikdy nevíte, kdy vám bodnou kudlu do zad. Poznáte, kteří lidé jsou falešní podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Číslo 22: Vynikající psychologové

Lidé s tímto číslem se narodili, aby změnili svět. Pomáhají druhým zvládat jejich problémy, objevovat sebe sama, nacházet východiska z nepříjemných situací a mnoho dalšího. Lidé s číslem 22 jsou vynikající učitelé, psychologové a politici, protože právě v těchto oblastech se mohou cítit jako ryba ve vodě. Pokud musí být delší dobu nečinní nebo se dostanou mimo společnost, obvykle se objeví malá modřina, které se lze snadno zbavit nějakou užitečnou činností.

Rada na závěr

Je důležité si uvědomit, že navzdory obecným údajům je každý člověk individuální, což znamená, že ne všechna čísla poskytnou všechny odpovědi. Je také třeba vzít v úvahu, že nic nepadá do vlastních rukou, a pokud je člověku například souzeno zbohatnout, ale nic pro to neudělá, proroctví se nenaplní. Nyní tedy máte představu o tom, co je to číslo osudu a jak ho zjistit. Zbývá jen zapsat datum narození na poličku, sečíst výsledná čísla a je to – informace máte v kapse a ve znalostech je síla.

 

 

Zdroj článku