Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Panny i Býci by si měli dávat pozor. Zrada přítele se blíží

Info ikona
horoskop

Být zrazen v přítelem bolí. Tato tři znamení zvěrokruhu by měla mít oči na šťopkách od 15. února. Patříte sem i vy?

Uran je planeta změny. Kvadrát Měsíce a Uranu z 15. února zase naznačuje napětí v blízkých vztazích. Tato znamení zvěrokruhu jsou zvláště postižena, protože jim brzy mohou hrozit zrady ze strany jejich nejbližších přátel:

Býk

Býci by si teď měli dávat pozor. Vzájemný romantický zájem o určitou osobu podrobuje jejich přátelství zkoušce. Nejlepší je, aby si soupeři hned vše vyjasnili. Jinak by se mohlo stát, že se jejich přátelství kvůli této zradě zhroutí.

Blíženci

I Blíženci mohou brzy zjistit, že vkládají čas a úsilí do přátelství, které je pouze jednostranné. Ke všemu si vzdušné znamení musí uvědomit, že se o něm za jeho zády říkají špatné věci. Proto je důležité využít sílu Uranu a osvobodit se od takových toxických přátelství.

Panna

Pozor, milá Panno, neotáčej se příliš dlouho zády ke svým blízkým. Protože by se brzy mohlo stát, že dlouhodobá závist může odhalit pravou tvář vašeho blízkého přítele. Panny by se proto měly mít na pozoru, pokud jde o přátelské, a dobře si rozmyslet, zda mohou svým přátelům skutečně věřit.