Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadové novoluní ve Střelci přináší čas plný optimismu, kdy se vyplatí riskovat

Novoluní nastane ve středu 23. listopadu a přináší s sebou lunaci plnou štěstěny – pouhý jeden den od začátku sezóny Střelců. Tento den přináší mnoho optimismu, hojnosti a chuti po dobrodružství. Novoluní vás vybízí k tomu, abyste rozšířili své obzory, hledali vyšší znalosti a vydali se do vzrušujících dobrodružství. Díky Střelci se totiž nemusíte bát riskovat.

Mohlo by se vám líbit

Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejvíce charismatická? Patříte mezi těchto 5 vyvolených

V přítomnosti charismatického člověka se každý cítí dobře, nabitý pozitivní energií i sebevědomým. Dokáží vás přitáhnout až magnetickou silou, a právě empatické chování a velká energie patří mezi klíčové vlastnosti charismatického jedince. Jaká znamení patří mezi přirozeně charismatické osobnosti? Možná tam patříte i vy.
svetzeny.cz

Novoluní plné optimismu

Po obtížných obdobích ve Štíru a Býku, z nichž obě byla ovlivněna rušivou sezónou zatmění, vás nyní čeká 23. listopadu pozitivní novoluní v optimistickém Střelci. Toto novoluní bude navíc podpořeno velkorysým Jupiterem, který ve stejný den zamíří přímo do Ryb. Slunce a měsíc ve Střelci budou tvořit nádherný trigonový aspekt s Jupiterem – planetárním vládcem Střelce, což propůjčí všem znamením zvěrokruhu štěstí, významné příležitosti a plno energie. Očekávejte však, že budete více dávat, než přijímat, ale možná si také budete užívat za peníze, které vám později budou chybět, jelikož vás Jupiter vybízí k hravosti a rozvernosti. Jeho záměry byste však měli přizpůsobit Střelci, například utrácet peníze za přátele, kteří to opravdu potřebují. Své kouzlo Jupiter završí tím, že svůj každoroční retrográdní den zakončí ve stejný den jako novoluní, což přinese pocit úlevy a může některým lidem pomoct přijmout nový osvěžující pohled na život.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Retrográdní Mars je vaše záminka k odpočinku po zbytek roku

Zde je to, co vaše znamení zvěrokruhu může očekávat v příštích dvou a půl měsících měsíců, podle astrologa. Odhalte, co vás čeká a nemine. Merkur zamává s životy nás všech, to je jisté.
svetzeny.cz
Info ikona
Novoluní

Rozdávejte kolem sebe lásku

V souladu s posunem Slunce do Střelce je astrologické počasí teplejší a jasnější. Je tedy ideální chvíle na procházku mezi lidi. Nebojte se být trochu hlasitější a vystupujte na veřejnosti s náklonností. Pamatujte také na to, že se blíží období svátků – je tedy správný čas rozdávat lásku a soucit těm méně šťastným. Zkuste si slíbit, že v několika dalších týdnech například přispějete na charitu, nebo uděláte jiný dobrý skutek.  Můžete také pozvat na drink nebo večeři dobrého přítele a vyslechnout si jeho starosti. Novoluní ve Střelci přichází jako závan čerstvého vzduchu a představuje začátek nového lunárního cyklu. Skrývá v sobě příslib nových začátků, nových dobrodružství a okamžiků prozření. Možná právě nyní poznáte svoji spřízněnou duši, se kterou prožijete dobrodružství. Možná právě nyní prozřete a zjistíte, že jste měli svoji přízněnou duši celou dobu před sebou.

Mohlo by se vám líbit

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz
Info ikona
Novoluní

Střelec vás vybízí k dobrodružství a novým věcem

Střelec miluje spontánnost a odvahu, nebojte se proto trochu zariskovat. Energie Střelce ve vás vzbudí touhu mířit vysoko ke hvězdám. Toto novoluní překypuje ohnivým optimismem a neukojitelnou touhou po životě. Vybízí vás, abyste rozšířili své osobní obzory a znalosti, ponořili se do četby o věcech, které vás vždy zajímaly, a také vás láká k vzrušujícímu dobrodružství. Je ideální čas trochu si zariskovat a vyzkoušet něco nového. Můžete také s klidem otevřít svou mysl novým způsobům myšlení, což pro vás bude osvobozující. Nadechněte se a nechte revitalizující energii novoluní Střelce obnovit každou vaší buňku v těle. Máte skvělou příležitost resetovat svůj život a začít věci dělat jinak. Nastavte si nové návyky a přistupujte k věcem jinak, než jste to dělali doposud. Vezměte si všechny bolesti a starosti z minulosti a použijte je jako palivo k vašemu novému šťastnému životu. Sepište si plán na následující týdny či dokonce měsíce a odstartujte novou kapitolu vašeho života.

Zdroj článku