Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Retrográdní Mars je vaše záminka k odpočinku po zbytek roku

Zde je to, co vaše znamení zvěrokruhu může očekávat v příštích dvou a půl měsících měsíců, podle astrologa. Odhalte, co vás čeká a nemine. Merkur zamává s životy nás všech, to je jisté.

Jen pár krátkých týdnů po políbení retrográdního Merkuru na rozloučenou je čas se schovat a připravit se na to, že Mars zahájí svůj poslední obrat. Od 30. října do 12. ledna se planeta, která vládne akci, energii, hněvu a sexu, poprvé od konce roku 2020 bude na dva až dva a půl měsíce posouvat zpět z našeho výhodného postavení na Zemi.

Velký horoskop na rok 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Berani se stanou lepšími lidmi, Střelce čeká úspěch

Rok 2023 je konečně na blízku a my se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů až po zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s událostmi, které nás v minulosti potkali.
svetzeny.cz

V ohrožení je každé znamení zvěrokruhu

Tato konkrétní fáze zpomalení může ovlivnit vaši motivaci, libido a úroveň energie. Mohli byste se cítit zaseknutí, bez inspirace nebo pro vás bude těžší vybudovat hybnou sílu v oblasti života, kterou na vás Mars ovlivňuje. A hněv, který by se obvykle promítal navenek, by se mohl během retrográdního Marsu objevit pasivněji-agresivnějším nebo internalizovaným způsobem. 

Kvíz: Místo, které vás nejvíce děsí, je odrazem toho, co vám v životě schází. Zjistěte, zda vás vystraší studna, tunel nebo něco jiného

Jste poslední dobou nespokojení se svým životem, ale nedokážete přesně říct, co vám schází? Vyzkoušejte náš psychologický kvíz, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi strašidelných obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Fyzická touha na zcela jiné úrovni

Každý retrográdní úkaz, včetně tohoto, je o obrácení se dovnitř, abyste si prohlédli a osvěžili způsoby, kterými děláte práci na dané planetě. Retrográdní Mars tedy představuje šanci prozkoumat, jak zvládáte hněv, a jak řešit základní napětí vědomějším a reflektovanějším způsobem, než kdyby byla agresivní planeta v plné síle. Můžete si také ujasnit, jakými způsoby jste vynakládali energii a podnikali kroky. A zatímco kompromitovaný Mars si může vybrat daň na sexuálních touhách, jeho retrográdní verze představují příležitost pěstovat spojení mezi vaší spiritualitou, prostorem v hlavě a fyzickou touhou. 

Zdroj článku