Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Jaký je váš magický dar podle data narození?

Info ikona
numerologie

Numerologie je starobylá praxe, která se zabývá vztahem mezi čísly a lidským osudem. Jedním z nejčastějších způsobů numerologie je výpočet životního čísla, které vám může poskytnout nejen informace o vašich vlastnostech, ale také o vašem nadpřirozeném daru. Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, který magický dar byl dán do vínku vám.

Zjistěte, jak vypočítat své životní číslo

Výpočet životního čísla je velmi jednoduchý úkol. Spočívá v sečtení všech čísel data narození a v následné redukci jejich součtu. Například, pokud jste se narodili 15. dubna 1985, postup by byl následující: 1+5+4+1+9+8+5 = 33, 3+3=6. Vaše životní číslo je tedy 6.

Přečtěte si, co mají jednotlivá čísla za magický význam

Číslo 1 - Čaroděj

Člověk s životním číslem 1 je fascinován sám sebou a věří, že se narodil s vyšším posláním. Je kreativní, ambiciózní a umí manipulovat s ostatními. Člověk s tímto číslem má tendenci prosazovat své cíle za každou cenu.

Číslo 2 - Empat

Životní číslo 2 přináší empatii a citlivost. Tito lidé nevydrží dlouho v negativním prostředí a touží po harmonii a spravedlnosti. Jsou schopni vnímat potřeby druhých a často se stávají prostředníky ve sporu.

Číslo 3 - Trojitý Měsíc

Životní číslo 3 nese symboliku tří fází Měsíce. To může znamenat cyklickou povahu života a schopnost adaptace na různé fáze života a situace. Tito lidé mohou dělat úžasné věci a pomáhat druhým, ale často mají i svou temnou stránku, kterou musejí ovládnout.

Číslo 4 - Vládce živlů

Lidé s životním číslem 4 jsou spojeni se všemi čtyřmi živly - ohněm, vodou, zemí a vzduchem. Toto spojení znamená, že lidé s životním číslem 4 mají schopnost chápat a pracovat s různými aspekty života a přizpůsobovat se různým situacím. Jsou racionální, mají silnou mysl a dokážou se prosadit i v náročném prostředí.

Horoskop zdraví na listopad 2023: Koho čekají zažívací potíže a kdo bude trpět nespavostí?

Listopad je obdobím, kdy přichází chladnější počasí a s ním i každoroční hrozba nachlazení. Nahlédněte do hvězd a zjistěte, jaké zdravotní výzvy čekají vás. Zatímco některá znamení mohou očekávat období vitality a dobrého zdraví, jiná budou muset být ostražitá ohledně možných komplikací.
svetzeny.cz

Číslo 5 - Spiritualista

Životní číslo 5 přináší spiritualitu a schopnost navázat spojení s jinými entitami a předky. Tito lidé rozdávají lásku, jsou svobodomyslní a hledají význam ve všem, co je obklopuje. Mají silnou touhu po duchovním rozvoji a moudrosti.

Číslo 6 - Učedník Slunce

Šestka je spojena se sluneční energií a schopností ji využít pro dobro. Tito lidé dokážou nadchnout ostatní svou pozitivní energií. Jejich přítomnost může povznést náladu a inspirovat lidi kolem nich k lepším činům.

Číslo 7 - Učedník Měsíce

Lidé s životním číslem 7 čerpají energii z měsíčního svitu. Mají skvělou intuici a schopnost předvídat pomocí svých snů. Sny mohou být pro ně způsobem, jak jim vnitřní hlas nebo jejich podvědomí sděluje důležité informace. Jejich vnitřní hlas je jejich průvodcem.

Číslo 8 - Tradiční čarodějnice

Osmička je extrémně mocným životním číslem. Tito lidé mají skvělý organizační talent, jsou sebevědomí a umí rozpoznat dobro od zla. Mají silné charisma a jsou schopní přitahovat pozornost a získávat si důvěru ostatních.

Číslo 9 - Šaman

Devítka je duchovní číslo a ti, kdo ji nesou, mají v sobě od každého čísla něco. Jsou talentovaní v léčitelství a mají schopnost pomáhat druhým. Tito lidé jsou často otevření novým zkušenostem a hledají stále hlubší pochopení sami sebe a světa kolem sebe.

Výklad mariášových karet na listopad 2023: Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům nebo numerologii. Budoucnost můžete poodkrýt i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás opět vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz
Zdroj článku