Přejít k hlavnímu obsahu

Duchovní význam 11. 11.: Využijte datum, které má magický význam

Jedna z nejběžnějších forem magie se vyskytuje v číslech — zvláště v opakujících se sekvencích; můžete je označit jako andělská čísla . To znamená, že přání, když hodiny odbíjejí 11:11, není založeno pouze na mýtu, ale ve skutečnosti je za tím magický příběh. Můžete se tedy vsadit, že 11. listopad (alias 11/11) má velký duchovní význam.

Říká se, že čísla nesou jedinečné a silné vibrace, například číslo 11 je oblíbeným jevem v numerologii. 11 je považováno za hlavní číslo a křížení cest s tímto číslem může být silným indikátorem toho, že vaši průvodci mají mocnou zprávu, kterou se vám snaží poslat. 

Magické datum plné štěstí

Vzhledem k tomu, že číslo 11 má mnoho významů, je 11. listopad považován za den, který slouží jako otevření portálu pro štěstí. Duchovní význam 11/11 je o stanovení záměrů, takže se nebojte něco přát.

Mohlo by se vám líbit

Přichází novoluní ve Střelci: Čeká nás výjimečný den, který přinese mnoho různých energií

Předposledním měsícem tohoto roku je listopad. Ten bude z astrologického hlediska velmi výrazný. Ovlivní ho především vstup Slunce do znamení Střelce. Lidé narození v tomto znamení se mají opravdu na co těšit. Znovu prožijeme víru, naději a touhu měnit svět. Můžeme zatoužit po pravdě a lásce nejen v našich osobních životech.
svetzeny.cz

Den splněných přání

Zatímco stanovování záměrů je něco, co můžete udělat kterýkoli den v roce, 11. listopad je jediným dnem, který vám umožní využívat energii tohoto hlavního čísla po celých 24 hodin. Namísto toho, abyste spěchali s plněním svých přání, když krátce narazíte na tyto číslice na hodinách nebo poznávací značce, budete mít celý den na to, abyste si vyčistili mysl a sladili se s touhami a intuicí 11.11.

Jak využít kouzlo 11.11.

11. listopad je ideální den k tomu, abyste si vyčistili hlavu, spojili se se svým vyšším já a stanovili si mocné záměry. Abyste si jasně představili cokoli, co chcete ve svém životě!

Můžete zkusit řízenou meditaci nebo zvukovou koupel. Jakmile je vaše hlava čistá, je skvělým způsobem, jak uskutečnit přání, zapisovat si je do deníku nebo říkat své záměry nahlas. Psaní je velmi mocný nástroj, pokud jde o manifestaci.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den pro každé znamení zvěrokruhu do konce roku. Beranům patří začátek, Býkům konec prosince

Rok se pomalu chýlí ke konci, ale radostných okamžiků je stále ještě dost! Každé znamení zvěrokruhu má do konce roku jeden den, který je pro ně výjimečný. Zapište si svůj den do svých diářů, protože se budou dít velké věci!
svetzeny.cz

Dařit se bude zejména ve vztazích a lásce

Pro milovníky astrologie připadá 11. listopad na pátek tohoto roku, kterému vládne Venuše, planeta spojení, socializace a zdrojů. Stanovení záměrů kolem lásky, rovnováhy a harmonie by mohlo být skvělým způsobem, jak spojit numerologii a astrologii, abyste z této energie vytěžili maximum. Pamatujte, že vše je propojeno.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček