Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází novoluní ve Střelci: Čeká nás výjimečný den, který přinese mnoho různých energií

Info ikona
mesic

Předposledním měsícem tohoto roku je listopad. Ten bude z astrologického hlediska velmi výrazný. Ovlivní ho především vstup Slunce do znamení Střelce. Lidé narození v tomto znamení se mají opravdu na co těšit. Znovu prožijeme víru, naději a touhu měnit svět. Můžeme zatoužit po pravdě a lásce nejen v našich osobních životech.

Novoluní je časem nových začátků a nových emocionálních cyklů. Novoluní ve Střelci nás vyzývá, abychom zasadili takzvaná semínka optimismu. Jen v tomto období si můžeme dovolit nechat všechny své bolestné události za sebou a myslet na budoucnost.

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

svetzeny.cz

Novoluní přinese nové možnosti a výzvy

Novoluní ve Střelci nám nabízí novou naději a všechny úžasné věci, které naděje přináší, je třeba využít na maximum. Nebojte se experimentovat, hvězdy se vám v tomto období otevřou. Místo toho, abyste viděli situaci takovou, jaká je, si budete moci představit, jaká by vaše situace mohla být. A kdo z nás by alespoň rád příjemně nesnil? Mezi 23. listopadem a 21. prosincem se Slunce každoročně přesouvá do ohnivého znamení Střelce a lidé narození v tomto znamení se mají opravdu na co těšit. Tak hlavu vzhůru a nebojte se otevřít novým věcem!

Nebojte se uskutečnit svá tajná přání. Toto novoluní přinese nové výzvy a bude vhodným časem pro vaše odhodlání.

Novoluní ve Střelci nás inspiruje k cestování a podněcuje naši touhu po učení. Navíc pro nás představuje ideální čas pro vnitřní duchovní práci a společenské aktivity. To proto, že novoluní je časem nových začátků a drzý přístup ohnivého znamení nás inspiruje nejen k riskování, ale především k tomu, abychom si konečně šli za tím, co opravdu chceme.

Střelec je znamením experimentování a podnikání. Ať už jste vždy snili o tom, že jednou napíšete knihu, nebo založíte internetový obchod, právě nyní je ten správný čas se na vše připravit. Energie novoluní je vhodná pro přípravu a plánování.

Jedno znamení zvěrokruhu jednoduše nejde nemilovat. Je to to vaše?

svetzeny.cz

Kdy novoluní nastane a na co si dávat pozor?

Energie Střelce je v tuto dobu na velmi vysoké úrovni. Využijte energii novoluní a udělejte věc, kterou jste chtěli udělat, ale necítili jste se na ni nikdy dost připraveni, nebo jste si zrovna nepřipadali dost dobří a silní. Nyní je čas zbavit se strachu a dát sbohem pochybnostem. Přáli jste si vždy zazpívat se svým nejlepším kamarádem v baru, u karaoke? Jděte do toho! Nemusíte se ničeho bát, hvězdy jsou vám nakloněny a pozitivní energie vám k vašim úspěchům pomáhat.

23. listopadu 2022 ve 23:57 hod. nastane novoluní ve znamení Střelce, které nám mimo jiné dává možnost přijímat nové úkoly. Kromě pozitivity sebou může přinést i jistá rizika a negativa. V tomto období je nutno dbát zvýšené opatrnosti a mít se více na pozoru. Toto období není vhodné na důležitá rozhodnutí. Nedoporučuje se podepisovat jakékoliv smlouvy a dělat taková rozhodnutí, která by do budoucna negativně ovlivnila váš život. Vaší aktivitou byste mohli někomu i neúmyslně ublížit a rozvrátit si tak velmi dobrá přátelství.

Doporučení na závěr je tedy jednoduché: Zkoušejte experimentovat, nebojte se nových výzev a zkuste to, co jste si vždy přáli. Zároveň buďte při svých rozhodnutích při smyslech, rozmýšlejte a buďte obezřetní.

Zdroj článku