Přejít k hlavnímu obsahu

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

Info ikona
Strach podle znamení: čeho se nejvíce bojíte?

Strach a nejistotu občas pocítí každý z nás a je nutné s těmito emocemi pracovat. Někdo je nervózní, jiný si kouše nehty, cvaká propiskou nebo pochoduje po místnosti. A někdy se emoce spojují právě s astrologií. Víte, co jednotlivá znamení nejvíce trápí?

Někdy můžete být nervózní kvůli důležité schůzce, svatebnímu slibu, zkoušce nebo při prezentaci před neznámými lidmi. Znamení zvěrokruhu mají vliv na spoustu věcí v lidském životě a i na to, čeho se nejvíce obáváme. Podívejte se, čeho se podle horoskopu, právě vaše znamení nejvíce obává?

Beran

Berani se bojí jedné věci a toho zda jsou dostatečně produktivní ve svém životě. Přemýšlíte a obáváte se budoucnosti a toho, zda v ní budete dostatečně úspěšní. Pracovní doba pro vás často neplatí, jste v práci dlouho, protože máte pocit, že potřebujete pracovat víc a víc.

Býk

Co vás nejvíce trápí? Že to hezké brzy skončí. Těšíte se na dovolenou, ale uběhne to tak rychle, že vám to dělá starosti? Nemáte rádi změny a chcete, aby vše zůstalo stejné. To bohužel nejde a tak si děláte starosti, že čas velmi rychle plyne a jednou a věci okolo vás se neustále mění.

Blíženci

Jste velcí šetřílci a neustále kontrolujete své bankovní konto a propočítáváte, kolik můžete utratit, abyste měli rezervu a klidnou budoucnost. Trápí vás rozhodnutí, zda utratit vydělané peníze za výlet nebo je raději šetřit na budoucnost, protože nikdy nevíte, co bude dál. 

 

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

svetzeny.cz

Rak

Největší starosti si neděláte o sebe a věcmi, které s vámi souvisí. Trápí vás vaše rodina a přátelé, respektive to, aby se jim dobře dařilo. Večer co večer se modlíte za jejich zdraví a štěstí. Jejich spokojenost je pro vás tím nejdůležitějším.

Lev

Své starosti zakládáte na budoucích selháních, o kterých si myslíte, že se vám stanou. Máte pocit, že v dospělém životě zklamete, nebudete mít tak zářnou budoucnost, jakou si plánujete, jste jen průměrný člověk, který občas selže. Lvi mají potřebu vynikat a chtějí slyšet neustále pochvaly.

Panna

Máte strach, že vás vyhodí z práce. Máte pocit, že pracujete tvrdě, ale stále to není dost. Myslíte si, že váš šéf vás vyhodí jen proto, že jste se na poradě nezasmáli jeho vtipu, patřičně mu nepodlézáte a podobně. Musíte se trochu uklidnit a začít věřit sobě a svým schopnostem.

Jedno znamení zvěrokruhu jednoduše nejde nemilovat. Je to to vaše?

svetzeny.cz

Váhy

Nejvíc vás trápí myšlenka, že nikdy nenajdete vysněného partnera. Svůj život jste zasvětili snění o panu Božském a o tom, jak výjimeční spolu budete, ale on pořád nepřichází? Možná jste ho minuli? Nebo vám to není souzeno?

Štír

Máte pocit, že každý, koho milujete vás zradí, nechá samotného a odejde pryč, za lepším partnerem nebo životem. U lidí, které milujete neustále hledáte známky toho, že se s námi nudí, jsou z vás unavení a hledají možnosti, jak od vás utéct.

Střelec

Sebeláska je vaším největším problémem, protože je pro vás těžké milovat se takoví, jací jste. Máte v hlavě poměrně jasnou představu o tom, jak chcete vypadat, co si chcete oblékat. Máte pocit, že tak o vás bude mít každý zájem. A když to tak není, hledáte příčiny.

 

Info ikona
žena

Jak funguje generační karma: Když děti platí za hříchy svých rodičů až do sedmého kolene

svetzeny.cz

Kozoroh

Pro všechny okolo platíte za ty, kteří jsou silní, pevní v kramflecích. Spoléhají na vás. A máte přirozeně strach, že pokud jednou povolíte a nebudete tou skálou pro všechny, lidé budou zklamaní a nebude se jim líbit to, že nemají o koho se opřít.

Vodnář

Neustále přemýšlíte, zda jste si vybrali správně. Myslíte, že jste si vybrali špatně, i když jste svou volbu přehodnotili stokrát. Máte pocit, že nikdy neuděláte správnou věc a to vás velmi znepokojuje. Analyzujete zpětně každé své rozhodnutí.

Ryby

Máte strach, že lidé okolo vás o vás nebudou mluvit dobře. Staráte se o to, co si o vás druzí myslí nebo o to, co za vašimi zády říkají. S menší sebeúctou jste závislí na tom, co říkají. Život však neurčují lidé okolo, ale vy. Tím, jak se chováte a tím, co říkáte.

 

Zdroj článku