Přejít k hlavnímu obsahu

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

Strach a nejistotu občas pocítí každý z nás a je nutné s těmito emocemi pracovat. Někdo je nervózní, jiný si kouše nehty, cvaká propiskou nebo pochoduje po místnosti. A někdy se emoce spojují právě s astrologií. Víte, co jednotlivá znamení nejvíce trápí?

Někdy můžete být nervózní kvůli důležité schůzce, svatebnímu slibu, zkoušce nebo při prezentaci před neznámými lidmi. Znamení zvěrokruhu mají vliv na spoustu věcí v lidském životě a i na to, čeho se nejvíce obáváme. Podívejte se, čeho se podle horoskopu, právě vaše znamení nejvíce obává?

Beran

Berani se bojí jedné věci a toho zda jsou dostatečně produktivní ve svém životě. Přemýšlíte a obáváte se budoucnosti a toho, zda v ní budete dostatečně úspěšní. Pracovní doba pro vás často neplatí, jste v práci dlouho, protože máte pocit, že potřebujete pracovat víc a víc.

Býk

Co vás nejvíce trápí? Že to hezké brzy skončí. Těšíte se na dovolenou, ale uběhne to tak rychle, že vám to dělá starosti? Nemáte rádi změny a chcete, aby vše zůstalo stejné. To bohužel nejde a tak si děláte starosti, že čas velmi rychle plyne a jednou a věci okolo vás se neustále mění.

Blíženci

Jste velcí šetřílci a neustále kontrolujete své bankovní konto a propočítáváte, kolik můžete utratit, abyste měli rezervu a klidnou budoucnost. Trápí vás rozhodnutí, zda utratit vydělané peníze za výlet nebo je raději šetřit na budoucnost, protože nikdy nevíte, co bude dál. 

 

Mohlo by se vám líbit

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

Stává se, že v životě narazíte na lidi, kteří jsou falešní. Z běžného života je vyřadíte poměrně snadno. V práci se snažíte od nich držet odstup, protože nikdy nevíte, kdy vám bodnou kudlu do zad. Poznáte, kteří lidé jsou falešní podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Rak

Největší starosti si neděláte o sebe a věcmi, které s vámi souvisí. Trápí vás vaše rodina a přátelé, respektive to, aby se jim dobře dařilo. Večer co večer se modlíte za jejich zdraví a štěstí. Jejich spokojenost je pro vás tím nejdůležitějším.

Lev

Své starosti zakládáte na budoucích selháních, o kterých si myslíte, že se vám stanou. Máte pocit, že v dospělém životě zklamete, nebudete mít tak zářnou budoucnost, jakou si plánujete, jste jen průměrný člověk, který občas selže. Lvi mají potřebu vynikat a chtějí slyšet neustále pochvaly.

Panna

Máte strach, že vás vyhodí z práce. Máte pocit, že pracujete tvrdě, ale stále to není dost. Myslíte si, že váš šéf vás vyhodí jen proto, že jste se na poradě nezasmáli jeho vtipu, patřičně mu nepodlézáte a podobně. Musíte se trochu uklidnit a začít věřit sobě a svým schopnostem.

Mohlo by se vám líbit

Jedno znamení zvěrokruhu jednoduše nejde nemilovat. Je to to vaše?

V každém kruhu přátel nebo známých se najde člověk, kterého mají všichni rádi kvůli jeho vřelosti a empatii. Možná jste to dokonce vy? Týká se to tohoto znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Váhy

Nejvíc vás trápí myšlenka, že nikdy nenajdete vysněného partnera. Svůj život jste zasvětili snění o panu Božském a o tom, jak výjimeční spolu budete, ale on pořád nepřichází? Možná jste ho minuli? Nebo vám to není souzeno?

Štír

Máte pocit, že každý, koho milujete vás zradí, nechá samotného a odejde pryč, za lepším partnerem nebo životem. U lidí, které milujete neustále hledáte známky toho, že se s námi nudí, jsou z vás unavení a hledají možnosti, jak od vás utéct.

Střelec

Sebeláska je vaším největším problémem, protože je pro vás těžké milovat se takoví, jací jste. Máte v hlavě poměrně jasnou představu o tom, jak chcete vypadat, co si chcete oblékat. Máte pocit, že tak o vás bude mít každý zájem. A když to tak není, hledáte příčiny.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Jak funguje generační karma: Když děti platí za hříchy svých rodičů až do sedmého kolene

Existují karmy, které se dědí v rodinách? Platí skutečně děti za chyby svých rodičů? Ve svém životě můžete podniknout určité kroky, které vám pomohou vyléčit karmy vaší rodiny. Karmické následky selhání vašich rodičů padnou na vás, vaše děti, děti vašich dětí a tak dále až do sedmého kolene.
svetzeny.cz

Kozoroh

Pro všechny okolo platíte za ty, kteří jsou silní, pevní v kramflecích. Spoléhají na vás. A máte přirozeně strach, že pokud jednou povolíte a nebudete tou skálou pro všechny, lidé budou zklamaní a nebude se jim líbit to, že nemají o koho se opřít.

Vodnář

Neustále přemýšlíte, zda jste si vybrali správně. Myslíte, že jste si vybrali špatně, i když jste svou volbu přehodnotili stokrát. Máte pocit, že nikdy neuděláte správnou věc a to vás velmi znepokojuje. Analyzujete zpětně každé své rozhodnutí.

Ryby

Máte strach, že lidé okolo vás o vás nebudou mluvit dobře. Staráte se o to, co si o vás druzí myslí nebo o to, co za vašimi zády říkají. S menší sebeúctou jste závislí na tom, co říkají. Život však neurčují lidé okolo, ale vy. Tím, jak se chováte a tím, co říkáte.

 

Zdroj článku