Přejít k hlavnímu obsahu

Jedno znamení zvěrokruhu jednoduše nejde nemilovat. Je to to vaše?

V každém kruhu přátel nebo známých se najde člověk, kterého mají všichni rádi kvůli jeho vřelosti a empatii. Možná jste to dokonce vy? Týká se to tohoto znamení zvěrokruhu.

Jsou to snílci, citliví k pocitům druhých a otevření o své vlastní jemné emocionalitě: Ryby, říkají astrologové, jsou nejoblíbenějším znamením zvěrokruhu ve vesmíru. 

Ryby jako přátelé

Ryba doslova plave s davem, ale ne v nudném smyslu. Má dar vcítit se do nálad a názorů druhých, a proto je vysoce ceněna jako trpělivý konverzátor. Jejímu 11. domu, který představuje přátelství, vládne Saturn, planeta spolehlivosti a pravidel. Když se Ryby zapojí do přátelství, chtějí si ho udržet navždy. To z nich dělá ideální přátele, zejména pro Býka, Pannu a Kozoroha.

Ryby v rodině

V rámci své rodiny může Ryba kdykoli vklouznout do role, kterou je třeba obsadit. Babičku dokáže poslouchat celé hodiny, ale jako dospělý se může utkat s dětmi na fotbalovém hřišti a díky své schopnosti vidět přesně tam, kam je potřeba, je vždy vítaným hostem na všech oslavách. Ryby vždy přinášejí klid, dokonce i v turbulentních situacích.

Mohlo by se vám líbit

Největší podrazáci podle horoskopu: Na koho si dát pozor?

Chtěli byste vždycky dopředu vědět, kdo před vámi stojí? Zda se jedná o člověka, který vám bodne kudlu do zad? Znamení zvěrokruhu může hodně napovědět.
svetzeny.cz

Ryby jako partneři

Ryby milují lásku! Vlastně by rády milovali pořád, ale bohužel se nemůžou tak snadno otevřít. Ale když se to stane, vztah může být úžasně harmonický – mimochodem nejlépe s Rakem nebo Štírem.

S kým má Ryba problém

Ryba je miláček každého, to je jasné. Ve vztahu s Vodnářem to však může být obtížné, protože se rychle stane netrpělivá a cítí se přemožena emocionálními výbuchy druhého znamení zvěrokruhu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: V listopadu se začne blýskat na lepší časy. Číslo 8 má šanci zbohatnout, číslo 9 čeká štěstí v lásce

Listopad je za dveřmi. Chtěli byste vědět, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Dle numerologie by se mělo začít blýskat na lepší časy. Mocná osmička předpovídá zlepšení finanční situace. Co konkrétně čeká vás dle čísla narození?
svetzeny.cz

Vlastnosti Ryb, které každý ocení

Znamení Ryba je citlivá duše, její empatie je legendární! Znamení zvěrokruhu se dokáže vcítit do ostatních jako téměř žádné jiné. Přátelé a rodina se proto na Ryby rádi obracejí s prosbou o radu. Ryby jsou navíc velmi kreativní a nápadité. Přicházejí s neobvyklými řešeními a vplíží se tak do všech srdcí, které potkají.

Toto je miláček každého číslo dvě!

Hned po Rybách je znamení zvěrokruhu Lev druhým nejoblíbenějším znamením zvěrokruhu. Lev je sebevědomý a ví, jak dobře je přijímán svými blízkými. Má skvělý smysl pro humor a dokáže odlehčit každou situaci. Každý, kdo tráví čas s ohnivým znamením, si proto zaručeně užije spoustu zábavy. Jeho otevřenost, energie a veselost vždy zajistí dobrou náladu. Kromě toho je znamení zvěrokruhu věrným přítelem a milujícím partnerem. A rodina je jeho prioritou.

Zdroj článku