Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: V listopadu se začne blýskat na lepší časy. Číslo 8 má šanci zbohatnout, číslo 9 čeká štěstí v lásce

Info ikona
elegant-girl-sunny-autumn-park.jpg

Listopad je za dveřmi. Chtěli byste vědět, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Dle numerologie by se mělo začít blýskat na lepší časy. Mocná osmička předpovídá zlepšení finanční situace. Co konkrétně čeká vás dle čísla narození?

V listopadu se začne blýskat na lepší časy

Číslem měsíce je mocná osmička, která vzniká ze součtu číslic listopadu a letošního roku (1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 2 = 8). Toto číslo je v numerologii velmi dobrým znamením. Jako číslo měsíce přináší samé dobré věci, zdá se, že se v listopadu začne blýskat na lepší časy, a to hlavně v oblasti financí. Číslo 8 se totiž pojí s penězi, investicemi, kapitálem a majetkem. Tato číslovka rovněž přeje novým projektům, podnikání i změně práce. Také nám připomíná, abychom nezapomínali, že nejde jen brát, ale také musíme dávat. Udělejte dobrý skutek, karma vám to v budoucnu vrátí.

Karmický dluh v lásce: Váš minulý život může být důvodem, proč vám vztahy nevychází. Spočítejte si ho podle data narození

Stále dokola se zklamáváte v lásce a nemůžete najít toho pravého či pravou? Je možné, že se tak děje z důvodu, že máte karmický dluh v lásce, který pochází z vašeho minulého života. Ověřte si, zda tomu tak je, může to být důvod, proč vám vztahy nevychází.
svetzeny.cz

Co vás čeká v listopadu? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

V listopadu vás dle numerologie neminou nezbytné změny týkající se vaší kariéry. Čísla vám předpovídají kariérní posun a úspěch. Listopad bude měsícem, který vám vlije optimismus do žil, už teď se na něj těšte.

Číslo 2

V listopadu vystoupíte ze své komfortní zóny. Je to měsíc, ve kterém je vám doporučeno zaměřit se na osobní růst. Zároveň však při budování kariéry a plánování nových projektů nezapomínejte na svou rodinu a blízké. Pamatujte, že v listopadu je vaším šťastným číslem a dobrým znamením trojka.

Číslo 3

V listopadu se budete cítit velmi radostně a plni energie. Připravte se na to, že budete cestovat, ať už plánovaně, nebo nuceně. S partnerem v listopadu zažijete příjemné věci, na které jednou buete vzpomínat.

Číslo 4

V listopadu je třeba dodržovat zajetou rutinu, neprovádějte žádné větší změny denního rozvrhu. Přestaňte se bránit novým věcem, mohou vám do života přinést mnoho pozitivního. Je třeba zaměřit se na své zdraví, konkrétně na stravovací návyky, pozor hlavně na přejídání.

Číslo 5

Čeká vás úžasný listopad, který si naplno užijete. Osud vám sice do cesty postaví několik výzev, ale vy jste dost silní, abyste je s lehkostí překonali. Velký pozor na to, koho považujete za pravého přítele, zvláště pokud spolu budete řešit finanční záležitosti.

Číslo 6

Listopad je o budování osobních vztahů, proto svým blízkým věnujte co nejvíce času. Pokud jste v minulosti zanedbávali svou rodinu, nadešel čas, abyste to napravili. Dopřejte si dovolenou nebo některou z rekreačních aktivit. Pětka je tento měsíc vaším šťastným číslem.

Největší sukničkáři dle znamení zvěrokruhu: Blíženci jsou notoričtí nevěrníci, do Kozoroha byste to neřekli

Kdo jsou největší sukničkáři podle zvěrokruhu? Některá znamení mají tendence být nevěrná více než jiná. Často jsou jako notoričtí záletníci zmiňovaní Blíženci, ti však nejsou jediní, kteří podvádějí svého partnera a vyhledávají vášnivé románky.
svetzeny.cz

Číslo 7

V listopadu se zaměřte na své duševní zdraví, můžete propadnout negativním myšlenkám a chmurám. Mohlo by to narušovat i vás osobní život. Zaměřte se na pozitivní věci ve svém životě. Vhod přijde meditace i zpomalení životního tempa.

Číslo 8

Už se těšte na listopad, to je totiž váš měsíc, bude pro vás velmi příznivý. Zvláště, co se týče financí. Dle numerologie je možné, že dokonce vyděláte mnohem více než obvykle. Pozor na ukvapená rozhodnutí.

Číslo 9

Začátek měsíce je více než slibný, ale v polovině listopadu můžete mít hluboko do kapsy. Proto nebuďte lehkovážně a šetřete. Listopad je měsícem, kdy byste měli odpustit těm, kteří vám provedli špatné věci, uleví se vám. Je to víc než příznivý měsíc pro všechny, kteří hledají lásku.

Zdroj článku