Přejít k hlavnímu obsahu

Největší sukničkáři dle znamení zvěrokruhu: Blíženci jsou notoričtí nevěrníci, do Kozoroha byste to neřekli

Kdo jsou největší sukničkáři podle zvěrokruhu? Některá znamení mají tendence být nevěrná více než jiná. Často jsou jako notoričtí záletníci zmiňovaní Blíženci, ti však nejsou jediní, kteří podvádějí svého partnera a vyhledávají vášnivé románky.

Blíženci jsou notoričtí nevěrníci

Jedním ze znamení, které nenechá žádnou sukni na pokoji, jsou Blíženci. Muži tohoto znamení jsou notoričtí nevěrníci. Vládne jim živel vzduchu, který je činí přelétavými. Tento element mají společný s Váhami a Vodnářem, ale říká se, že Blíženci jsou největší nevěrníci z celého zvěrokruhu. Mnoho lidí, kteří dají na astrologii, Blížencům nedůvěřuje už z principu. Častý problém tohoto znamení je ten, že neví, co chce.

Jsou to slovíčkáři, pro věrnost mají tendenci mít mnohem volnější definici. Pokud chodíte s Blížencem a chcete být monogamní, je důležité tuto touhu dát najevo. Nemůžete předpokládat, že Blíženec to má stejně jako vy.
Mohlo by se vám líbit

Čeká nás neobyčejné zatmění Slunce: Shoduje s novoluním a je předurčeno k tomu, aby změnilo celý váš život

Novoluní v říjnu 2022 není vůbec obyčejné. Spolu s ním totiž probíhá i zatmění Slunce, což dohromady přináší řadu změn a příležitostí obrátit váš život vzhůru nohama. Na povrch se dostanou intenzivní emoce a napětí doroste nadživotní velikosti. Připravte se na dobu, kdy osud zamíchá karty, zavřou se vám jedny dveře a otevřou jiné.
svetzeny.cz

Jsou to rozdvojené osobnosti, které si mají problém vybrat, a to nejenom v banálních záležitostech jako je koupě nějaké zbytečnosti, ale i pokud jde o životní partnery. Bohužel to často řešení nejméně vhodným způsobem - „táhnou“ to se dvěma (a někdy i více) osobami naráz. Vůbec jim nedělá problém okouzlit druhé, ženy Blížencům samy padají do náruče. Blíženci jsou zároveň velmi inteligentní, a tak jim nedělá problém i to, že mají dvě rodiny naráz, které o sobě neví.

Vodnář vás podvede bez výčitek svědomí

Další znamení zvěrokruhu, které bývá často nevěrné, je Vodnář. Muži tohoto znamení nenávidí závazky. Do vážných vztahů či dokonce manželství vstupují jen s ženou, která je pro ně naprosto výjimečná. I tak pravděpodobně uběhne dlouhá doba, než vztah budou brát seriózně. Ani to je ale neodradí od nevěry. Muži Vodnáři vládne stejně jako Blížencům živel vzduchu, díky kterému je to láká experimentovat a poznávat nové partnery. Vodnáři podvádějí, protože nesnášejí stereotyp. Velmi rychle je jejich partner omrzí, je těžké si je udržet. Navíc jsou emocionálně chladní, dovedou podvést naprosto bez výčitek.

Mohlo by se vám líbit

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

Zdálo se vám někdy povědomé něco, co jste nemohli nikdy prožít? Pak jste možná jedni z těch, kteří už se setkali s fenoménem déjà vu. Je to vzkaz z vesmíru, varování andělů, vzpomínka na minulý život nebo pouhopouhé zmatení mysli?
svetzeny.cz

Do Kozoroha byste to neřekli

Kozoroh na první pohled vůbec nevypadá jako typický nevěrník. Mnohé ženy si říkají, jaké mají štěstí, že muže Kozoroha mají po svém boku. Je pracovitý, mnohdy se pro rodinu obětuje, buduje kariéru a ke své partnerce je pozorný a štědrý. To ale neznamená, že je své partnerce vždy věrný. Kozoroh je si moc dobře vědom svých kvalit, je charismatický, bývá úspěšný a ženy na něj letí. V jeho případě platí, že příležitost dělá zloděje. Navíc je Kozoroh velmi náročný, pokud najde někoho, kdo jeho požadavkům odpovídá lépe než stávající partner, neváhá si s ním začít, a posléze odejít.

Váhy podvádí, pokud jsou nešťastné

Muž ve znamení Váhy sice není klasický nevěrník, který by si tímto způsobem zvyšoval ego, zkoušel něco nového nebo se jednoduše bavil. Ale i tak Váhy patří mezi největší nevěrníky z celého zvěrokruhu. Mají totiž o vztahu docela romantickou představu, která když není naplněna, jsou Váhy zklamané a hledají partnera jinde. Stejně jako Blíženci a Vodnáři, i Váhy náleží k živlu vzduchu, který je činí přelétavými. Pakliže je muž – Váha ve vztahu frustrovaný, namísto aby se rozešel, raději si najde milenku, která mu porozumí. Zároveň si u ní odpočine od každodenního kolotoče doma. Váhy se kvůli nevěře budou cítit extrémně provinile a budou se ji snažit za každou cenu utajit.

Zdroj článku