Přejít k hlavnímu obsahu

Čeká nás neobyčejné zatmění Slunce: Shoduje s novoluním a je předurčeno k tomu, aby změnilo celý váš život

Info ikona
Zatmění

Novoluní v říjnu 2022 není vůbec obyčejné. Spolu s ním totiž probíhá i zatmění Slunce, což dohromady přináší řadu změn a příležitostí obrátit váš život vzhůru nohama. Na povrch se dostanou intenzivní emoce a napětí doroste nadživotní velikosti. Připravte se na dobu, kdy osud zamíchá karty, zavřou se vám jedny dveře a otevřou jiné.

Odbornice prozradila, co o vaší osobnosti, zdraví a kariérní cestě tvar prozradí délka linií na vaší dlani

svetzeny.cz

Zatmění Slunce je v astrologii důležité

Zatmění Slunce ve Štíru proběhne 25. října roku 2022. Je zapotřebí mít na paměti, že vás čekají radikální změny. Během zatmění se může stát takřka cokoliv. Během tohoto data převezmou hvězdy kontrolu díky své jedinečné konstelaci. Zatmění je v astrologii stěžejní a jeho účinky či následky mohou být trvalé. Zatmění umožňuje uzavřít jednu kapitolu a začít zcela novou. Nutí vás jít vpřed a prozkoumávat neprobádané oblasti vašeho života. Je to doba, kdy jste nuceni činit osudová rozhodnutí, ať už jste na to připraveni nebo ne.

Jak funguje generační karma: Když děti platí za hříchy svých rodičů až do sedmého kolene

svetzeny.cz

Info ikona
Eclipse

Věnujte pozornost konverzacím, které povedete

Během zatmění si dávejte velký pozor na konverzace, které povedete. Možná vám unikne jejich hlubší význam, dokud si je v hlavě nepřehrajete důkladněji. Všechna znamení zvěrokruhu by měla být připravena na otřesy či narušení vztahů, zejména v romantických či partnerských vztazích. Během zatmění může do vašich životů vstoupit nový, osudový vztah, který naruší rovnováhu celého vašeho života. Zatmění také může urychlit blížící se konec vztahu, který jste již dlouho plánovali nebo očekávali. Vztah však také může skončit zcela nečekaně, je třeba se proto připravit během zatmění opravdu na cokoliv!

Horoskop: Nejlepší druhá půlka října čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci, máte kliku

svetzeny.cz

Info ikona
Eclipse

Konec znamená nový začátek

Bez ohledu na to, co se stane, se nenechte srazit na kolena. Konce s sebou přináší nové začátky a sezóna Štíra s sebou přináší mnoho proměn. Počkejte si tedy na to, co vám bylo předurčeno. Pokud skončí váš vztah nebo práce, hvězdy vám ukážou směr, kudy se máte vydat, abyste se dostali na svou předurčenou cestu. Zpočátku to může být i nepříjemné, ale věřte, že vše se děje pro vaše vyšší dobro a koneckonců všechno zlé je pro něco dobré. Snažte v sobě probudit skrytý optimismus a všechno nepříjemné a zlé berte jako daň za to skvělé, co vás v budoucnu čeká. Nebojte se neznámého, protože sezóna Štíra vždy vynese na povrch hluboko pohřbené pravdy. Některé z nich vám můžou pomoct se rozhodnout, kterou cestou se vydat v životě dál. Zatmění Slunce vás vyzývá, abyste pozvali hojnost do vašeho života. Mějte štědřejší přístup ve svém každodenním životě prostřednictvím pozitivního myšlení, meditace a všímavosti.

Pokud potřebujete inspiraci, zkuste si nechat vyložit karty, poslouchejte příběhy ostatních lidí, nebo sáhněte po neznámé knize, ve které možná naleznete věci k zamyšlení. Pamatujte si, že každá velká věc, kterou jste ve svém životě udělali, začala vaším přáním a nadějí.

Zdroj článku