Přejít k hlavnímu obsahu

Březnové novoluní v Beranu přinese nové začátky a oživí vaše dny

Jaro se nezadržitelně blíží a brzy se také posune čas o jednu hodinu dopředu. Přečtěte si, co přináší letošní novoluní v Beranu, které nastane 21. března. Kromě teplejšího počasí, více slunečných dnů a nového začátku astronomického jara vás čeká příval nové energie do vašich životů, který během novoluní pocítíte.

Týdenní horoskop od 20. do 26. dubna: Býci napraví chyby z minulosti, Raci budou pořádat večírek a Panny by si měly pohlídat partnera

Postavení Marsu a Neptunu dokončí konečně období chaosu, které zažíváte už od října loňského roku. Venuše pak ve čtvrtek vstupuje do smyslného Býka, kde setrvá až do 11.dubna. Díky tomu budou vaše vztahy pevnější a harmoničtější. Co dalšího si pro vás připravily hvězdy na příští týden? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Jaro je tady

Končí období temnoty a 20. března nastane jarní rovnodennost. Dny budou opět delší, hodiny se posunou dopředu a v každém z vás bude zažehnuta nová jiskra života po dlouhé a chladné zimě. Novoluní v Beranu se odehraje jen den po této významné astrologické události, díky čemuž bude jeho energie ještě příznivější a přímo kosmicky silná. Novoluní se odehraje ve vášnivém a soutěživém Beranu a zdůrazní vaši touhu následovat své instinkty a touhy. Příliš dlouho jste se utápěli v ospalé a rozmrzelé energii sezóny Ryb. Přijměte nyní plameny Berana a zapalte s nimi svůj vnitřní oheň. Nastal ideální čas stanovit si svůj cíl a záměry. Využijte sílu novoluní k tomu, abyste vytvořili tu nejlepší verzi sebe sama!

Velký výklad mariášových karet na letošní jaro: Odložte strach a přivítejte nové příležitosti

Jaro začne z pohledu astronomů přesně 20.března ve 22:30. A to je už doslova za dveřmi. Jaké to letošní jaro bude? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nahlédla do svých mariášových karet.
svetzeny.cz

Jedinečné novoluní

Vzhledem k tomu, že dvě generační planety během března mění znamení – Saturn a Pluto – lze s jistotou říci, že toto novoluní nebude jako žádné jiné. Čeká vás nové dobrodružství, ale také se ve vás zrodí vaše nové já. Můžete cítit ozvěnu svého vnitřního hlasu přicházejícího z hlubin vaší duše. Je důležité vzít v úvahu vládce této lunace, kterým je Mars. Ten reprezentuje vaše myšlenkové procesy, komunikační styly a zdůrazňuje dualitu posvátné mužské a božské ženské energie. Ohlédněte se zpět na začátek tohoto tranzitu, který začal v říjnu loňského roku. Co jste zvládli v oblasti svého vlastního já? Poznali jste svoji temnou stránku nebo neznámé mentální procesy? Venuše, planeta lásky a potěšení, bude procházet svým vládnoucím znamením Býkem a bude ve spojení se Severním uzlem osudu. Díky tomu naleznete nový pocit pohodlí a soběstačnosti, který nejvíce pocítíte právě během novoluní. V harmonii se Saturnem budete božsky vedeni a podporováni na své nové cest sebeovládání.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 18. do 24. března: Ďábel napoví, kdy číst mezi řádky

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 18. do 24. března. Zjistěte, který den bude naplněný láskou, který den je ideální na relaxaci a odpočinek, nebo v který den s magickým datem je díky tarotové kartě Ďábel důležité číst mezi řádky, abyste odhalil skutečně celou pravdu.
svetzeny.cz

Neutopte se ve snění

Novoluní umí zaskočit svojí energií, proto se lidé noří hlouběji do svých snů. Saturn, planeta práce, zralosti a disciplíny, který je v Rybách, však nutí hvězdy měnit scénář tak, aby se vaše sny stávaly realitou. Věřte tomu nebo ne, dokážete víc, než si myslíte. Čím více času trávíte tím, že přemýšlíte, jaký by mohl váš život být, tím méně času budete mít na to, abyste tento vysněný život realizovali. Když uvíznete ve fázi plánování, začnete si připadat jako zaseknutá gramofonová deska. Se Sluncem v Beranu jste zváni, abyste se vydali na zcela novou osobní cestu, která je daleko jasnější, než si možná myslíte. Navíc nová osobní cesta nemusí vždy nutně znamenat začátek od úplné nuly. Odpovězte si sami, kdy jste naposledy nechali zazářit váš talent. Beran je prvním znamením ve zvěrokruhu a hlavním ohnivým znamením, kterému se daří jedna a překonávat strach. Jít za svými sny nemusí být vždy lehké, ale nečinnost vás šťastnějšími neučiní.

Zdroj článku