Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 20. do 26. dubna: Býci napraví chyby z minulosti, Raci budou pořádat večírek a Panny by si měly pohlídat partnera

Postavení Marsu a Neptunu dokončí konečně období chaosu, které zažíváte už od října loňského roku. Venuše pak ve čtvrtek vstupuje do smyslného Býka, kde setrvá až do 11.dubna. Díky tomu budou vaše vztahy pevnější a harmoničtější. Co dalšího si pro vás připravily hvězdy na příští týden? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Právě teď je příhodná doba říci si o zvýšení platu, který by vám pomohl začít si vytvářet stabilnější zázemí. Pokud jste OSVČ nebo vlastníte firmu, investujte peníze do rozvoje svého podnikání. Jde-li o zdraví, tento týden pro vás bude příznivý, ale nepouštějte se do žádných hádek a otevřených konfliktů, které by vás mohly psychicky vyčerpat.

Býk

V tomto týdnu by bylo dobré udělat inventuru ve vztazích a napravit chyby, kterých jste si moc dobře vědomi. Je také nejvyšší čas udělat si seznam priorit jak v osobním, tak i profesním životě a podle nich se pak řídit. Vyhnete se chaosu a pomůže vám to nastolit rovnováhu. Planety naznačují, že se v práci dočkáte větší zodpovědnosti, což by vám mohlo negativně zasáhnout do života.

Blíženci

Mars radí, abyste se vyhýbali konfliktům a snažili se udržet klidné vztahy zejména v pracovní oblasti. Pozor také na negativní komentáře na sociálních sítích. Promyslete si, jak se prezentujete, protože si tak budujete svou pověst. Jupiter vás varuje, abyste se nepouštěli do žádných významných finančních transakcí nebo investic.

Čeká nás několik silných úplňků Měsíce: Dubnový přinese klid a harmonii, červencový rozbouřené emoce

V astrologii jsou úplňky považovány za důležité události, které mohou mít vliv na lidské chování a emoce. Každý úplněk má svůj vlastní význam a astrologický význam se může lišit v závislosti na znamení Zvěrokruhu, ve kterém se nachází. Jaké úplňky nás potkají v tomto roce?
svetzeny.cz

Rak

Jupiter vám v těchto dnech radí trpělivost. Začátek týdne může být trochu chaotický a zmatený zejména kvůli napjatým vztahům v rodině. Partnerský vztah ale slibuje stabilitu, můžete se spolehnout na podporu partnera. Pravděpodobně vás budou čekat výdaje s pořádáním večírku, oslavy nebo nákupu dárků. Hlídejte si ale výdaje.   

Lev

Pravděpodobně vás čekají výdaje spojené s nemovitostmi, ale z dlouhodobého hlediska se vyplatí. Jde-li o práci, čeká vás krátká cesta, která bude hrát ve váš prospěch pokud jde o vaši další kariéru. Nedávejte však práci přednost před rodinou. Zejména vaši potomci potřebují podporu, i když se o i zdráhají požádat. Jste-li nezadaní, můžete dostat nečekanou nabídku k milostnému vztahu.

Panna

Postavení Měsíce a Marsu může mít příznivý vliv na romantický vztah. Pozor ale na někoho třetího, kdo se snaží na vaše partnera zapůsobit. V budoucnu by se mohlo ukázat, že jde o zdatného soupeře, který by vám mohl partnera odloudit. Po celý týden buďte opatrní na své zdraví, zejména pokud jde o drobné úrazy. Raději zkontrolujte vybavení domácí lékárničky.

Info ikona
Horoscope

Váhy

Merkur přináší touhu tvořit a uplatnit svoji kreativitu. Pusťte se do činností jako jsou práce na zahradě, pleťte, háčkujte, malujte, vytvářejte něco z keramiky. Do těchto činností, jejichž výsledek bude trvalý, se vrhněte, i když třeba nemáte pocit, že k nim máte vlohy. Je to totiž skvělý způsob, jak vyjádřit svoje pocity. Druhá polovina týdne přinese příležitost ke studiu nebo ke zvýšení kvalifikace. Neodmítejte, půjde o šanci zlepšit svůj životní standard.    

Štír

Díky svým skvělým komunikační schopnostem se vám podaří vyřešit problém v oblasti přátelských vztahů. Pozor ale na urputnost, netlačte na pilu a protějšku dejte čas. V polovině týdne se můžete těšit na zajímavou finanční injekci, díky které se začnete poohlížet po letní dovolené. Neškudlete peníze a dopřejte si radost a odpočinek. Zasloužíte si to.   

Střelec

Tento týden budete plni fyzické i psychické energie. Využijte ji ve všech oblastech, v nichž jste poslední dobou stagnovali. Úspěšní budete i v jednání na úřadech, zejména půjde-li o dotažení půjček, hypoték, spoření či jiných finančních produktů. Nezadaní by měli být otevřeni společenským setkáváním, kde mohou najít lásku. Celkově čeká na Střelce úspěšný týden.  

Cikánský horoskop: Zjistěte, zda jste okouzlující Hvězda, divoká Dýka nebo jiné znamení

Cikáni jsou s věštěním, magií a horoskopy spojováni již po staletí. Traduje se, že to byli právě oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Existuje i cikánský horoskop. Zjistěte, jaké vlastnosti dle něj máte.
svetzeny.cz

Kozoroh

Postavení Venuše a Jupitera přináší vašemu znamení úspěch na milostném poli. Ať už jste svobodní nebo zadaní, problémy budou zapomenuty a vás čekají romantické, ale i vášnivé chvíle. Opatrní buďte na své osobní věci, zejména doklady. Víkend přinese zajímavou možnost využití volného času, která vás zaujme natolik, že se z ní dost možná stane dlouhodobě váš koníček.  

Vodnář

V první polovině týdne vás může potrápit zdraví. Spolehněte se ale na přírodní medicínu, bylinky a detox, díky kterému se vám uleví. Potřebujete především zvolnit a odpočívat. Ideální pro vás bude trávit čas v přírodě. Dobře vám udělá víkend, ale pouze za předpokladu, že si nedomluvíte žádnou rodinnou návštěvu nebo večírek. Buďte v klidu, jen se svými blízkými, Netflixem a pizzou.    

Ryby

V těchto dnech se ponoříte ještě více sami do sebe. Vaše citlivá povaha a silná intuice vám umožní vidět v souvislostech vše, co se kolem vás děje. Nenechte ale události, aby se vás osobně dotýkaly. Mějte na paměti, že pokud něco nemůžete změnit, netrapte se tím. Prospěje vám trochu uzemnění v podobě úklidu bytu, žehlení, třídění šatníku či knihovny nebo jiných „obyčejných“ aktivit. Ty vás trochu dostanou zpátky do reality.    

 

Zdroj článku