Přejít k hlavnímu obsahu

Dovolená bez chlapa? 10 tipů, jak si ji pořádně užít!

Dovolená bez chlapa? 10 tipů, jak si ji pořádně užít!

Jste momentálně nezadaná a nemáte s kým vyrazit do světa? Nezoufejte, protože i singl dovolená má své kladné stránky a můžete si ji parádně užít. Možná právě během letních radovánek poznáte novou lásku, která přeroste v něco víc než jen v letní románek!

Jen si to představte...Nemusíte se ohlížet na nevrlého muže, když už ho chození po památkách nebaví, můžete se bezstarostně seznamovat a povídat si s místními lidi, anižbyste poslouchala otravné poznámky nebo nemusíte spát ve spacáku obklopená bodavým hmyzem jen proto, abyste dokázala, že jste správná holka do nepohody. Naplánujte si vlastní dovolenou, kterou si parádně užijete tak, jak sama chcete!

Desatero dovolené bez chlapa:

1. Konečně můžete jet opravdu jen tam, kam vás srdce táhne. Takže už žádné hory s báglem na zádech, když toužíte po hotýlku u moře.

2 .Zvažte svoje možnosti. Pokud jste zvyklá cestovat sama jen v rámci republiky a nejste jazykově vybavená, pak se na vlastní pěst nevydávejte do příliš exotických destinací.

3. Sláva, budete mít čas jen sama na sebe,! Můžete jíst a spát, kdy se vám zachce, a lenošit bez výčitek. Stihnete si přečíst knížky, které se vám už několik týdnů válí na nočním stolku.

4. Můžete utrácet, za co chcete. Nikomu netřeba vysvětlovat, že si nutně musíte koupit ještě jedny plavky a že koženou kabelku jste na tržnici nemohla nechat, protože stála jen 15 eur.

5. Dovolená bývá prubířským kamenem vztahu a možná i vy máte v paměti, jak jste se s vaším ex na poslední společné dovolené nedokázali na ničem shodnout a hádali jste se jako koně. Tohle riziko teď definitivně odpadá.

6. Singl dovolenou berte jako příležitost k seznámení. Nemusíte zrovna ztratit hlavu pro cizince s uhrančivýma očima, ale proč byste si nemohla dovolit trochu neškodného letního flirtování?

7. Bojíte se, co budete dělat sama v cizím městě? Pak zvolte raději aktivní dovolenou. Je jen na vás, jestli si vyberete pobyt spojený s jazykovým kurzem, nebo třeba kurzem potápění. Kaž- dopádně právě sdílení stejných zálib zvyšuje šanci, že vám osud přihraje do cesty pana „Ideálního“.

8. Posílíte si sebedůvěru. Skutečnost, že jste si sama dokázala zorganizovat cestu, že se o sebe umíte postarat i v cizím prostředí a že si vystačíte sama, vám zaručeně zvedne sebevědomí.

9. Stanovte si dopředu plán pro případ, že by vám bylo smutno. Vyhledejte si kulturní akce, které se v místě konají, zajděte si sama do restaurace.Hezky se oblékněte, protože nevíte, na koho narazíte.

10. Varování na závěr. Dejte pozor, abyste se nedostala do nebezpečné situace. Nepohybujte se sama na odleh