Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2022: Týden lásky čeká na tři znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Střelci i Býci

Nečekané setkání, otevřený rozhovor a důležité uvědomění poskytují závan čerstvého vzduchu a romantiky v životě těchto tří znamení zvěrokruhu. Přečtěte si zde, která znamení zvěrokruhu očekávají velké štěstí v lásce v týdnu od 23. do 29. května.

Astrologicky jsou věci v těchto dnech stále turbulentní. Vinu na tom má retrográdní Merkur, který bude pokračovat do 3. června. Kromě výzev v práci se upadající komunikační planeta stará o to, že vášnivé diskuse a otravná nedorozumění jsou v lásce na denním pořádku. Ale ne všechna znamení zvěrokruhu jsou ovlivněna stejným způsobem. Tři z nich se vyznačují vysokou úrovní emocionální výdrže – a tento týden budou odměněni: ať už se stálým partnerem nebo po velmi zvláštním setkání, tato znamení zvěrokruhu mohou týdnu od 23. do 29. května očekávat velké štěstí v lásce :

1. Býk

Málokteré jiné znamení zvěrokruhu je tak loajální jako Býci – zejména vůči svému partnerovi. A i když byl v minulosti důvod k jedné nebo druhé diskusi, zemské znamení tento týden načerpá novou sílu a sílu do partnerství. Všechny pochybnosti jsou konečně zapomenuty a s důvěrou se těšíme na společnou budoucnost. To jediné vám chybělo, aby se vztah posunul na novou úroveň. Takhle to může pokračovat úspěšně dál, milý Býku.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop 2022: Období Blíženců přinese každému znamení zvěrokruhu dávku dobrodružství. Těšit se mohou Střelci i Býci

Je důvod k oslavě – podle horoskopu totiž období Blíženců začíná koncem května. Dobrá nálada a pozitivní charisma znamení zvěrokruhu jsou nakažlivé a přinášejí do našich životů dobrodružství a závan čerstvého vzduchu.
svetzeny.cz

2. Střelec

Svobodu milující ohnivé znamení není zrovna vztahová osobnost. Je těžké vstoupit do pevných svazků a rychle se cítí v partnerství omezováni. Ale tento týden by to pro zamilované Střelce stěží mohlo být lepší. Racionální znamení nyní uznává, že otevřená komunikace jejich potřeb je klíčem ke štěstí v lásce. Tím se zastaví přirozený instinkt Střelce k útěku a položí se základ pro dlouhodobé a naplňující partnerství.

3. Vodnář

Rozdávají ty nejlepší rady ohledně vztahů, ale pokud jde o jejich vlastní milostný život, lidé narození ve Vodnáři to mají někdy těžké. Už toho bylo dost! Extravagantní vzdušné znamení touží po partnerovi, který jim rozumí a věnuje jim dostatek pozornosti. Vodnáři se proto tento týden vědomě rozhodují: pustí bolest z minulých vztahů a uvolní místo velmi zvláštní osobě, která brzy vstoupí do jejich života.

Zdroj: Horoskopy 2022