Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2022: Týden lásky čeká na tři znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Střelci i Býci

Info ikona
Horoskop

Nečekané setkání, otevřený rozhovor a důležité uvědomění poskytují závan čerstvého vzduchu a romantiky v životě těchto tří znamení zvěrokruhu. Přečtěte si zde, která znamení zvěrokruhu očekávají velké štěstí v lásce v týdnu od 23. do 29. května.

Astrologicky jsou věci v těchto dnech stále turbulentní. Vinu na tom má retrográdní Merkur, který bude pokračovat do 3. června. Kromě výzev v práci se upadající komunikační planeta stará o to, že vášnivé diskuse a otravná nedorozumění jsou v lásce na denním pořádku. Ale ne všechna znamení zvěrokruhu jsou ovlivněna stejným způsobem. Tři z nich se vyznačují vysokou úrovní emocionální výdrže – a tento týden budou odměněni: ať už se stálým partnerem nebo po velmi zvláštním setkání, tato znamení zvěrokruhu mohou týdnu od 23. do 29. května očekávat velké štěstí v lásce :

1. Býk

Málokteré jiné znamení zvěrokruhu je tak loajální jako Býci – zejména vůči svému partnerovi. A i když byl v minulosti důvod k jedné nebo druhé diskusi, zemské znamení tento týden načerpá novou sílu a sílu do partnerství. Všechny pochybnosti jsou konečně zapomenuty a s důvěrou se těšíme na společnou budoucnost. To jediné vám chybělo, aby se vztah posunul na novou úroveň. Takhle to může pokračovat úspěšně dál, milý Býku.

Horoskop 2022: Období Blíženců přinese každému znamení zvěrokruhu dávku dobrodružství. Těšit se mohou Střelci i Býci

svetzeny.cz

2. Střelec

Svobodu milující ohnivé znamení není zrovna vztahová osobnost. Je těžké vstoupit do pevných svazků a rychle se cítí v partnerství omezováni. Ale tento týden by to pro zamilované Střelce stěží mohlo být lepší. Racionální znamení nyní uznává, že otevřená komunikace jejich potřeb je klíčem ke štěstí v lásce. Tím se zastaví přirozený instinkt Střelce k útěku a položí se základ pro dlouhodobé a naplňující partnerství.

3. Vodnář

Rozdávají ty nejlepší rady ohledně vztahů, ale pokud jde o jejich vlastní milostný život, lidé narození ve Vodnáři to mají někdy těžké. Už toho bylo dost! Extravagantní vzdušné znamení touží po partnerovi, který jim rozumí a věnuje jim dostatek pozornosti. Vodnáři se proto tento týden vědomě rozhodují: pustí bolest z minulých vztahů a uvolní místo velmi zvláštní osobě, která brzy vstoupí do jejich života.

Zdroj: Horoskopy 2022