Přejít k hlavnímu obsahu

Důkazy, že se s vámi pokouší spojit strážný anděl: Máte zvláštní pocity nebo vídáte stejná čísla? Pak nad vámi bdí právě ten váš

Božské bytosti světla, které na nás dohlížejí a ochraňují nás. Věříte v andělskou existenci a další tajemné úkazy? Pak by vás mohlo zajímat, jakými způsoby se s vámi váš anděl strážný může spojit. Nalézáte bílá peříčka nebo cítíte přítomnost někoho dalšího? Možná je to právě váš anděl.

Slovo „anděl“ pochází z řeckého slova „anglos“, které v hebrejštině znamená posel. Andělé mohou mít mnoho podob, obvykle se zjevují jako lidé nebo jako zářící světlo či aura.

Andělé jsou božské bytosti lásky a světla, posílají nám poselství inspirace a moudrosti, aby nás provedli obtížnými obdobími našeho života nebo, aby nás ochránili před nebezpečím. Poselství mohou být docela nenápadná, něco tak prostého jako náznak, pošťouchnutí nebo zvláštní pocit. Andělé s námi sice mohou komunikovat mnoha způsoby. Říká se, že andělé vždy respektují vaši svobodnou vůli, ačkoli vám mohou nabídnout své vedení, je vždy na vás, zda jejich pomoc přijmete, nebo odmítnete. Jak se s vámi mohou andělé spojit?

Záhadné sny

Sny jsou velmi dlouhou dobu považovány za tajemnou součást každého člověka. Jsou oknem do duše, a právě skrze sny s vámi mohou andělé komunikovat. Zamyslete se, co se vám v poslední době zdálo a jestli se vám andělé nesnaží něco sdělit.

Změny teplot

Nevysvětlitelné změny teploty v místnosti. Je vám tepleji nebo chladněji? Způsob, jakým andělé vibrují, může zpomalit nebo zrychlit molekuly ve vzduchu, což vede ke změně teplot.

Andělské vzkazy: Časy 8:18, 9:19, 11:00, 11:11, 11:22 mají magický význam, přináší lásku a plní sny

Andělé s námi komunikují různými způsoby. Jedním z nich je posílání šifrovaných zpráv skrze časy. Stává se vám, že na hodinkách neustále vídáte ten samý čas stále dokola? Určitě to není náhoda, zjistěte, co jednotlivé časy znamenají. Článek je zaměřen na dopolední časy.
svetzeny.cz

Příjemná vůně

Byli jste někdy doma nebo v přírodě, kde najednou ucítíte něco velmi příjemného a netušíte, co to může být? Pokud cítíte nesourodou vůni s vaším okolím, anděl by vám mohl být na dosah ruky. Čich je silně spjatý s vaší pamětí, možná se vám anděl snaží něco připomenout z minulosti.

Různobarevná světla

Vidíte-li kolem sebe proudit nebo mizet světelné paprsky, jsou to jednoznačné náznaky andělů. Můžete si všimnout světelných jisker, barevných světel či stínů. Obvykle to svědčí o tom, že se k vám andělé snaží dostat přímo ze své roviny.

Bílá peříčka

Bílé peří je jasným andělským znamením. Objevuje se všude kolem vás z nějakého důvodu peří? Je to znamení, že jsou vám nablízku a věnují vám pozornost. Chtějí tím říci, že nejste v obtížné situaci sami.

Zíraní zvířat

Zvířata mohou být schopné vidět nadpřirozené jevy. Stalo se vám už někdy, že váš pes z ničeho nic začal štěkat nebo zíral na jedno místo? Pak je možné, že právě vidí vašeho strážného anděla.

Zvláštní pocit

Asi každý z nás již měl ten zvláštní pocit, jako byste cítili v místnosti přítomnost někoho dalšího. Tajemný, zvláštní a možná i strašidelný pocit, že je tu někdo s vámi. Nebojte se, váš anděl se s vámi jen pokouší komunikovat.

Podzimní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Berany čeká nejhorší měsíc v roce, Raci mohou vyhlížet lepší zítřky

Jaký podzim čeká letos vaše znamení? Zjistěte, ve kterých oblastech se vám bude dařit a na co si naopak dávat velký pozor. Každé znamení zvěrokruhu bude mít silnější a slabší měsíce, jak na tom budete vy?
svetzeny.cz

Brnění a šimrání

Pokud cítíte brnění nebo šimrání po těle, může při vás právě stát váš strážný anděl. Brnění na krku nebo jemné mrazení můžete spojovat s nadpozemskou komunikací.

Andělská čísla

Čísla jsou zvláštním způsobem, jak vám mohou vaši andělé a duchovní průvodci předávat zprávy. Ale nejsou to jen ledajaká čísla, může to být vaše datum narození nebo čas na hodinách 11:11. Numerologie, jako taková, v sobě skrývá hodně tajemna.

Šeptající hlasy

I když to většinou svědčí o tom, že jste se zbláznili, nezoufejte. Tlumené nebo šeptající hlasy mohou být důkazem toho, že se vám andělé snaží něco říct. Běžte do klidného prostředí a snažte se soustředit, co slyšíte.

Andělská znamení jsou všude kolem vás a mohou přicházet různými způsoby v závislosti na vašich aktuálních problémech, dalších krocích nebo otázkách, které jste si položili. Vaši andělé vás dobře znají, a tak vědí, která znamení upoutají vaši pozornost. Je na vás, zdali jejich pomoc přijmete.

Zdroj článku