Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na měsíc září: Střelci by se měli odreagovat, Raci zase věnovat pozornost svému hněvu

Letošní sezóna Panny bude pro některá znamení uvolňující, zatímco pro některá bude znamenat větší stres nebo pracovní zátěž. Přečtěte si, co hvězdy přichystaly pro vaše znamení, abyste se na měsíc září a s ním i nezadržitelně blížící se podzim mohli co nejlépe připravit.

Horoskop: Dokonalé babí léto čeká na tři znamení zvěrokruhu! Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Letní vzduch nahradí kouzelný vánek a chvíle se stanou útulnými, romantickými a barevnými, zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Střelci, ale i další znamení, kterým hvězdy přichystaly opravdu úchvatné období. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz
Info ikona
Horoskop

Panna

Máte rádi pocit vlastní důležitosti, ale zářijové tranzity vás vybízejí být více introspektivními. Retrográdní fáze Merkuru vás vybízí, abyste si položili otázku, co je podstatné pro váš pocit bezpečí. Hvězdy vám zase připomínají, že vaše vnitřní hodnota není založena na pomoci, kterou poskytujete druhým.

Váhy

Tento měsíc vás vesmír vyzývá, abyste se zaměřili na svou identitu, vzhled a vztahy s ostatními. Zářijové tranzity požadují, abyste vyřešili rozdíly mezi tím, co říkáte, co děláte a jak se cítíte. Naučte se být více autentičtí, abyste si vypěstovali pocit integrity.

Štír

Počátek podzimu vyzdvihuje přátelství a sociální záležitosti. Retrográdní fáze Merkuru zas obhajuje chvíle samoty. Tyto rozdílné podmínky vám umožní přehodnotit vaši přítomnost v určitých skupinách a také roli, kterou v nich hrajete.

Střelec

I když vám září dodává energii k pracovním záležitostem, zvažte své plány do budoucna. Přestože své kariéře věnujete spoustu času, nezapomínejte na důležitost zábavy. Léto se sice chýlí ke konci, ale bavit se můžete dál.

Jakou maminkou jste podle svého znamení zvěrokruhu: Račice jsou láskyplné, Panny rozumné

Není náročnější a zároveň i krásnější práce než výchova dítěte. Jste matkou nebo se jí brzy stanete? V dnešním článku si můžete projít astrologického průvodce mateřstvím na základě znamení zvěrokruhu, který vám pomůže nejen odhalit, jakou budete matkou, ale možná vám pomůže lépe porozumět vašim vlastním matkám.
svetzeny.cz
Info ikona
Placeholder image

Kozoroh

Ačkoliv jste vážní a zdrženliví, nová sezóna Panny vás vybízí k větší otevřenosti. Seberte odvahu a získejte nové zkušenosti, které vám přinesou důležité poznatky. Tyto nové úspěchy vás budou motivovat k tomu, abyste přehodnotili svůj kariérní plán.

Vodnář

S příchodem září se vaše psychická pohoda stává prioritou. Vyhledejte intimní a upřímná spojení, která vám dodají odvahu prozkoumat svůj vnitřní svět. Zkuste se také zaměřit na duchovní svět, mohlo by to pro vás být velmi prospěšné.

Ryby

Slunce v Panně stimuluje vaše vztahy s ostatními. Retrográdní fáze Merkuru vám pomáhá cítit se méně zranitelně a tlačí vás k navazování trvalých vztahů. Neváhejte získat nového spojence. Září vám připomíná, že dvě hlavy víc ví.

Beran

Mars zrychluje vaše denní tempo, věnujte proto zvýšenou pozornost vašemu životnímu stylu. Nepracujte více, ale pracujte chytřeji. Jakmile pochopíte lépe to, co chcete, začnete chápat i důležitost přijetí jiných nápadů v rámci spolupráce.

Horoskop: Září se blíží a bude extrémně náročné pro tři znamení zvěrokruhu. Smůla padla na Váhy

Nový měsíc, nové štěstí? U těchto tří znamení zvěrokruhu bude pozdně letní nálada poznamenána těžkostmi. Tři znamení zvěrokruhu si během září vyberou smůlu a budou se muset vypořádat s řadou nástrah. Ovšem nebojte se, nic netrvá věčně!
svetzeny.cz
Info ikona
Horoscope

Býk

Ačkoliv jste nyní mimořádně produktivní, nejraději byste od všeho utekli. Retrográdní fáze Merkuru vás přesvědčí, abyste změnili své životní návyky v souladu s vašimi hodnotami, zatímco Venuše vás bude podporovat v honbě za potěšením.

Blíženci

Během září vás čeká lavina energie, která vás motivuje k dosažení velkých věcí. Buďte však opatrní. Máte tendenci se neúnavně zaměstnávat, abyste nemuseli přemýšlet nad svými pocity. Zkuste si na chvilku odpočinout a dopřát si relaxaci.

Rak

Září vás vybízí k meditaci o vašich emocích a jejich přemístění na papír. Věnujte především velkou pozornost vašemu hněvu a podrážděnosti, které máte tendenci potlačovat. Nahromadění těchto negativních emocí by pravděpodobně vyústilo v nepříjemnou situaci.  

Lev

Slunce v Panně vás zve, abyste vyzkoušeli své finanční dovednosti. Nadcházející týdny budou vyžadovat z vaší strany větší opatrnost a rozlišovací schopnost, pokud chcete dosáhnout svých cílů.

Zdroj: Ellecanada