Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 18. do 24. března: Ďábel napoví, kdy číst mezi řádky

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 18. do 24. března. Zjistěte, který den bude naplněný láskou, který den je ideální na relaxaci a odpočinek, nebo v který den s magickým datem je díky tarotové kartě Ďábel důležité číst mezi řádky, abyste odhalil skutečně celou pravdu.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop: Zjistěte, zda máte přednosti nebojácného Vlka, mazané Lišky nebo jiného zvířete

Keltský horoskop čítá celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich symbolizuje určité výjimečné schopnosti, které dávají svému nositeli do života určitou výhodu. Jaká ze 12 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.
svetzeny.cz
Info ikona
6 holí

18. března – Karta 6 holí

Víkend začíná krásnou tarotovou kartou 6 holí a říká, že dnešní den je o radosti ze života. Je to den o oslavě svého štěstí, uvědomění si, co pro vás je štěstí, kdo je jeho součástí. Nic není samozřejmé, měli byste vědět, že je to vaše úsilí a náležitě se pochválit a odměnit. Vše by se vám mělo podařit. Je skvělé načasování pro rodinné oslavy nebo společný oběd. Užívejte si krásné odpoledne spolu. Je čas, abyste si odpočinuli a poté využili vítězství pro svoje další cíle. Uvědomte si svoji spokojenost a štěstí. Zda se vám nedaří, nezoufejte a zkuste popřemýšlet, co se vám dnes povedlo nebo z čeho jste měli dobrý pocit. Co vás činí šťastnými a začněte k tomu měnit svůj život. Dnešní den zkuste prožít naplno, uvědomte si, že každý den je pro vás významný, tak ať je ten dnešní dle vašich představ. Užívejte tento den jako krásný den svého života.

Info ikona
Rytíř pentaklů

19. března – Karta Rytíř pentaklů

Před měsícem vyšla stejná karta na tentýž den v měsíci. Rytíř pentaklů se vám ozývá, že stále nevěnujete dostatečné úsilí tomu, jak si zajistit uzemnění a finanční jistoty, abyste se cítili zabezpečení. Věnujte pozornost vaší práci. Víte, kam směruje nebo kam směrujete vy? Nejste již z toho věčného trmácení unavení? Karta Rytíř pentaklů se vás ptá, zda to, co vám zajišťuje finanční příjem, nestagnuje. Jako byste došli na konec cesty a už není kam pokračovat. Dosáhli jste určité zralosti a nyní je třeba ji praktikovat, důvěřovat si, že změny zvládnete, a budete opět nadšeni, jak vás práce opět bude bavit. Nyní jste znuděni a připadáte si jako vojáci, co plní rozkazy, aniž byste museli přemýšlet. Mincový rytíř značí, že jste schopni poskytovat bezpečí, být odpovědní, ale musíte si věřit. Může ale také naznačovat, že zanedbáváte věci či lidi, kdy tato nezodpovědnost je způsobena požitkářstvím. Rytíř pentaklů přichází ve chvíli finančního a materiálního zajišťování, které je třeba urychlit. Může to být shromáždění potřebných prostředků na stabilitu či rozvoj svých pracovních dovedností. Můžete lpět na drobnostech a dřít se do úmoru, což, jak dobře víte, je pro vás cesta do začarovaného kruhu, kdy poté se změna dělá obtížněji. Začněte se realizovat dle svých schopností, stačí si začít věřit.

Info ikona
Dva meče

20. března – Karta 2 meče

Nikam nespěchejte, použijte na prvním místě rozum, dokonce i u toho, co vidíte na první pohled. Dnešek je živná půda pro patové situace. Je důležité, abyste ve vašich dokonalých životech neustrnuli a stále měli odvahu jít do neznáma. Když vaše životy plynou hezky a synchronicky, můžete usnout na vavřínech, nechat se unášet vaší pohodlností a spokojeností. Pro tento okamžik tu je dvojka mečů, která vám postaví do cesty překážku a postaví vás do situace, kterou standardně neřešíte. Jako kdybyste ani sami nechtěli věřit, že jste to zvládli. Pokud byste to chtěli vymyslet dopředu, tak se vám to nepodaří, ale náhle musíte – jste k tomu dotlačeni okolnostmi. Najděte v sobě klid a promyslete, jak se z patové situace dostat. Ideálně úplně obráceně, než jste měli v plánu jako první. Když to vymyslíte, ihned se chopte realizace, nyní není čas na zbytečné emoce a výmluvy, je třeba odejít z této strnulosti a vydat se volnou cestou.

Mohlo by se vám líbit

Cikánský horoskop: Zjistěte, zda jste okouzlující Hvězda, divoká Dýka nebo jiné znamení

Cikáni jsou s věštěním, magií a horoskopy spojováni již po staletí. Traduje se, že to byli právě oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Existuje i cikánský horoskop. Zjistěte, jaké vlastnosti dle něj máte.
svetzeny.cz
Info ikona
2 poháry

21. března – Karta 2 poháry

Láska je heslo dnešního dne. Tarotová karta Dva poháry je nešťastnější karta tarotu. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by mělo ladit s vámi. Přejte druhým a bude vám přáno. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání svého úspěchu, ale i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se kolegů, jaký mají den. Někdy je třeba vnímat okolní lidi více než jindy. Dnešní den je k tomu určený, abyste vnímali, koho a co máte kolem sebe. Vnímejte, kdo je naladěný na vaši notu. Koho máte dnes kolem sebe? Zajděte s kolegou či kamarádem na skleničku nebo na kávu, třeba najdete společnou řeč a zjistíte svoje nadšení pro stejnou věc. Často jste zavaleni starostmi a ztrácíte pozornost ke vztahům, které potřebují čas, aby mohly vzkvétat. Každý si zaslouží pozornost, tak ji věnujte dnes sobě i druhým více, než realizací svých plánů a tužeb, určitě to do zítřka nikam neuteče. Nezapomínejte, že vztahy mezi lidmi, přátelství i nepřátelství jsou součástí života a vyžadují si vaši přítomnost. Dnešek je pro prozkoumání vztahové oblasti ideální.

Info ikona
Páže pohárů

22. března – Karta Páže pohárů

Páže pohárů se vám opět připomíná, jelikož vyšel i v únoru, jako kdyby vám zdůrazňoval, že zapomínáte na sny a relaxaci. Měli byste si udělat čas na volný den bez výčitek a pocitů viny, že lenošíte. Toto je zdravé lenošení, pročištění mysli od přebytečných myšlenek. Upleťte z nich síť a tu odložte. Vyprázdněte svou mysl. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Užívejte si představivost, kterou často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Je nádherné na chvíli odložit realitu a zasnít se. Období mezi zimou a jarem vás povzbuzuje v lenošení u doušku čaje, což vám přesně tato karta radí. Bývali jste kdysi plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, jelikož jste stále silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám mohou pomoci chytnout druhý dech, když se cítíte vyčerpaní. Dnešní den k sobě buďte laskaví, můžete se cítit i přecitlivěle. Citlivým lidem se proto dnes nedoporučuje podstupovat bolestivé zákroky, pokud to není nezbytně nutné. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem a nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly mít dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který si nenechte utéct. Dnes bude vše tak, jak má být. Pokud ukápne slza smutku či smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Info ikona
5 mečů

23. března – Karta 5 mečů

Nastalo zvláštní datum 23.3.2023, kdy numerologické číslo dne je 15, což je tarotová karta Ďábla. Ve spojení s 5 meči a číslem dne vidíte souvislost, že je důležité číst mezi řádky. Pravda je zkreslená a může s vámi manipulovat a vy tomu podléháte. Máte tu zkreslenou pravdu, kdy slova vyřčená nejsou tak důležitá, jako je důsledek, který to nese do budoucnosti. Musíte se zaměřit na své vztahy k sobě, k druhým a jak o sebe a druhé pečujete. Vidíte, že v datu jsou jen dvojky a trojky, takže není důležité pokračovat dále, dokud si nevyřešíte své vztahy. Poté se vám ukáže pravda! Než začnete plýtvat svými silami, připomeňte si, co víte, a buďte ve střehu. Karta 5 mečů vás varuje, že mohou nastat problémy, u kterých nejste původcem a ani vám nebude odkryta pravá podstata těchto potíží. Přestaňte o tom mluvit a diskutovat, nyní není čas, abyste šířili další vaše domněnky a názory. Je třeba, aby vyšla pravda najevo, proto nesmíte podporovat šíření bludů. V mlčení bude dnes síla a kouzlo. Můžete si zkoušet duchovní cvičení jasnoslyšení. Až budete někde stát, třeba na zastávce do práce, zklidněte se a zaposlouchejte se do davu. Koho z dálky slyšíte a co povídá? Dnes jen poslouchejte, nekomentujte a ani nezapojujte emoce. 5 mečů je o ztrátě síly, pokud se budete nadmíru rozčilovat, nebo se příliš zasníte. Dnes vnímejte, co se děje kolem vás, ale není třeba ihned začít konat. Dejte tomu čas, abyste poznali podstatu a pravdu.

Info ikona
Velekněz

24. března – Velekněz

Tarotová karta Velekněz je odpovědná za myšlenky a činy, které předáváte (někdy i vnucujete) druhým. Všichni procházíme již od dětství procesem učení, ve kterém nás provází učitelé či později lektoři. Dnešní den je třeba si uvědomit, zda umíte naslouchat, ale zároveň si zachovávat svoji víru a své názory. Studium je velmi inspirující, ale je třeba ho sloučit se svým životním stylem a způsobem života, který si přejete žít. Zamyslete se, zda vás neomezuje nebo zda souhlasíte s přijímanými informacemi. Rozvíjejte další možnosti, abyste byli spokojeni a váš život se ubíral směrem, jakým chcete vy a nikoliv druzí nebo systém. Nalezněte správnou synchronizaci učitelů a vašich schopností, pomůže vám to nalézt zdroj vlastních řešení. Učitelé mají přirozenou autoritu nebo jednají z pozice moci, zkuste podporovat přirozenou autoritu, abyste nežili v prostředí, ve kterém je rozhodující funkce nebo moc. Všechny lidi se občas srovnávají s druhými, je však důležité vidět, že máme všichni stejné možnosti a začít podle toho žít. Je to o dost těžší, než stále k někomu vzhlížet.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku