Přejít k hlavnímu obsahu

Keltský horoskop: Zjistěte, zda máte přednosti nebojácného Vlka, mazané Lišky nebo jiného zvířete

Keltský horoskop čítá celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich symbolizuje určité výjimečné schopnosti, které dávají svému nositeli do života určitou výhodu. Jaká ze 12 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.

Jelen/laň (24.12.-20.1.)

Jeleni a laně jsou velmi ambiciózní, v životě to chtějí dotáhnout daleko. Mají naprosto vynikající vytrvalost, nikdy se nevzdávají. Působí velmi elegantně a mají vybrané způsoby. Díky své pečlivost a tvrdé práci uspějí ve všem, na co sáhnou.

Kočka (21.1.-17.2.)

Lidé narození v keltském znamení Kočky jsou především nesmírně inteligentní. Ostatní by si na ně měli dávat pozor, snadno druhé přechytračí. Snadno odhalí skrytou podstatu věcí, v podstatě mají šestý smysl, který je vždy navede správným směrem.

Had (18.2.-17.3.)

Ačkoliv mohou Hadi na první pohled působit chladně, ve skutečnosti jsou velmi zábavní a zvídaví. Mají neuvěřitelně moc energie a chvíli neposedí. Skvěle komunikují a dokážou si každého obmotat kolem prstu. Umí být spontánní, ovšem i nepředvídatelní a těžko čitelní.

Liška (18.3.-14.4.)

Mazaný jako liška – říká se. Skutečně to pro toto keltské duchovní zvíře platí. Lišky jsou velmi bystré a chytré. Mají talent vyprávět poutavé příběhy a mnohdy uspějí jako spisovatelé či moderátoři. Rozhodně umí druhé rozesmát.

Horoskop podle bájné Atlantidy: Které z 15 znamení by vám před 9600 lety náleželo a jaký osud vám byl předurčen?

Atlantida je opředená řadou legend, jedna z nich tvrdí, že její obyvatelé měli vlastní horoskop. Povahu člověka a jeho osud určoval den v měsíci, ve kterém jste se narodili. Zjistěte, které z 15 znamení by vám náleželo, a co to o vás vypovídá.
svetzeny.cz

Býk (15.4.-12.5.)

Býk je v keltském horoskopu popisován jako stabilní a rodinu milující duchovní zvíře. Býk je neuvěřitelně vnitřně silný, díky tomu je schopen podržet druhé v těžkých chvílích. Zatímco se ostatní hroutí, Býk vymýšlí řešení.

Mořský koník (13.5.-9.6.)

Největší předností tohoto duchovního zvířete je jeho flexibilita. Mořský koník se skvěle umí přizpůsobit novým podmínkám. Také má velmi obdivuhodnou paměť a skvěle se učí. Působí velmi charismaticky a snadno si druhé získá.

Střízlík (10.6.-7.7.)

Střízlíkova mysl je otevřená, rozhodně to není žádný zpátečník. Rád zkouší nové věci a je vynalézavý. Toto znamení se může pyšnit asertivitou, i pod tlakem zůstává naprosto klidné a umí výjimečně dobře jednat s ostatními.

Kůň (8.7.- 4.8.)

Kůň je duchovní zvíře, které je neuvěřitelně soutěživé. Toto znamení touží v životě vítězit. Kůň umí výborně strategicky plánovat a mívá opravdu dobré manažerské dovednosti. Je to přirozená autorita, ke které lidi vzhlíží. Mezi jeho další přednosti patří společenskost a charisma.

Losos (5.8.-1.9.)

Losos má skvělou intuici, která mu v životě pomáhá správně se rozhodovat. Je velmi kreativní a má originální nápady. Uspěje v umělecké sféře či v marketingu. Je to vizionář, který určuje trendy. Z ničeho si nedělá těžkou hlavu a umí zachovat klid.

Labuť (2.9.-29.9.)

Labuť má vytříbený vkus, je elegantní a okouzlující. Každý jí může závidět její mocné charisma. Může působit chladně, ale ve vztazích bývá vášnivá. Toto duchovní zvíře je náročné na sebe i své okolí. Nespokojí se s málem.

Arabský horoskop: Čítá 12 znamení, které z nich představujete vy?

Arabský horoskop vychází z poznatků helénských a babylonských astrologů. Čítá celkem 12 znamení, přičemž dle data narození lidi přiřazuje k 12 typům zbraní. Zjistěte, které ze znamení jste vy a co to o vás vypovídá.
svetzeny.cz

Motýl (30.9.-27.10.)

Motýl je neuvěřitelně společenský, každý si jej hned oblíbí. Toto znamení mívá skvělé nápady. Umí ostatním rozzářit den. Motýl je velkým optimistou a téměř nikdy mu nemizí úsměv z tváře. Jeho velkou předností je empatie.

Vlk (28.10.-24.11.)

Vlk vyniká svou odvahou a nebojácností. Bojuje za to, co miluje. Má neuvěřitelnou vnitřní sílu a je to přirozený lídr. Je čestný a věrný. Pověstná je jeho silná vůle a nezdolnost. Málokdy je však schopen kompromisů a všemu chce velet.

Sokol (25.11.-23.12.)

Sokol rozhodně patří mezi silná duchovní zvířata. Je velmi moudrý a bystrý. Nenechá se „opít rohlíkem“ a je velmi těžké si získat jeho důvěru. Nepouští si lidi k tělu a je obezřetný. Je přelétavý a nebrání se novým věcem.

Duchovní zvířata dle keltského horoskopu
Zdroj článku