Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší druhá půlka října čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci, máte kliku

Info ikona
Horoskop

Konkrétně na konec října se mohou těšit tři znamení zvěrokruhu. Z kosmického hlediska je čeká nejlepší finále měsíce - je mezi nimi i to vaše? Pokud ne, nezoufejte, v listopadu čeká na každého jeho kousek štěstí.

Krásné vyhlídky! Když se podíváte na souhvězdí, už na konci měsíce vidíte, že je vše dobře naladěno, zvláště na některá znamení zvěrokruhu. Podporují znamení zvěrokruhu v práci, ve financích i v lásce a vše šlape jako hodinky. Hvězdná síla usnadňuje život na konci měsíce zejména třem znamením zvěrokruhu. Kdo dokáže báječně zakončit zlatý říjen a těšit se na grandiózní finále? Jsou to tyto tři:

Býk

Bohužel ve srovnání s ostatními znameními zvěrokruhu nezačal Býk říjen tak dobře. Mars od začátku měsíce pravidelně napadá zemské znamení a staví mu do cesty překážky. Ale nevěšte hlavu, milí Býci! Ke konci října se Uran řítí stranou a konečně nechává řešit konflikty a uspořádávat si myšlenky, aby se věci mohly stále posouvat kupředu. I když si to Býci nyní neumí představit, na konci měsíce budou mít úspěch, po kterém touží.

Energie zrcadel může být dobrá i špatná: Uspořádejte si domov tak, aby k vám proudila jen ta pozitivní

Zrcadla jsou vstupními portály pro energie. O tom, jaký typ energie k vám bude proudit, rozhodujete vy. Záleží totiž na tom, jak zrcadla v domě rozmístíte. Naučte se to udělat tak, abyste si do života přitahovaly pozitivní věci a přestala se vám smůla lepit na paty.
svetzeny.cz

Střelec

Ať už v lásce nebo v práci: Střelci si od začátku října jdou za svým. Ohnivé znamení chce něčeho dosáhnout, ale ve skutečnosti se mu nic nedaří – až dosud. Na konci měsíce hvězdy přispěchají na stranu Střelce a nechají ho vyhrát velkou bitvu. Protože jak v milostném životě, tak v zaměstnání od té doby očekává znamení zvěrokruhu nový impuls. Střelci, čeká vás grandiózní říjnové finále!

Barva aury podle data narození: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vás víc, než si myslíte

Představte si, že kolem vás je neviditelná kapsle, ve které žijete. Každý člověk má takový zvláštní pocit, když je vedle někoho a uvědomí si, že je mu dobře nebo naopak nepříjemně. Pocity nepohody naznačují, že aura druhého člověka není v souladu s tou vaší. Může se dokonce jednat o energetického upíra, který z vás vysává životní sílu.
svetzeny.cz

Ryby

Ryby se v říjnu v práci nenechají svést z cesty, i když je před nimi mnoho překážek. Vodní znamení má jasný cíl a s podporou Merkuru může bodovat správnými argumenty. Zejména ke konci měsíce by Ryby měly udělat krok, ke kterému se dosud neodvážily. Nic se neudělalo, nic se nezískalo. Milé Ryby, buďte odvážné a zariskujte, bude to stát za to!

Zdroj článku