Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Přichází nejhorší týden pro dvě znamení zvěrokruhu

Týden od 17. do 23. října 2022 je těžkým obdobím pro dvě znamení zvěrokruhu. Nyní musíte zatnout zuby a probojovat se těmito sedmi dny. Pokud se ptáte, zda existuje něco pozitivního, tak je to vidina konce tohoto týdne. Lepší odbobí se nezadržitelně blíží!

Život není jenom radost, jak se říká. A jakkoli to může znít staromódně, znovu a znovu se ukazuje, že tomu tak skutečně je. V průběhu života jsme neustále konfrontováni s novými výzvami, plány jsou na poslední chvíli zmařeny nepředvídatelnými událostmi a někdy se zdá, že všechno jde do kopru. Ale přesně v takových chvílích platí heslo: vytrvat a jít dál. 

V týdnu od 17. října do 23. října 2022 se s tak těžkými situacemi musí potýkat zejména dvě znamení zvěrokruhu. Mluvíme o těchto dvou:

Býk

Příšerné ceny energiívysoké úrokové sazby a navíc rostoucí inflace: faktory, nad kterými si Býk v současnosti láme hlavu. Protože si uvědomuje, že jeho předchozí finanční plánování nyní směřuje přímo ke krachu. Není to snadná realizace pro znamení zvěrokruhu, které přikládá velký význam materiálním věcem a usiluje o bohatství. 

V nadcházejícím týdnu bude zemské znamení nuceno učinit rozhodnutí, která mu změní život. Neváhejte a požádejte o pomoc, pokud ji potřebujete, milý Býku. Odborník se nyní může ukázat jako užitečný při opětovném probírání věcí. 

Ke konci týdne však přichází i paprsek naděje, který může Býkovi dodat sílu: přítel z minulosti by vás mohl znovu kontaktovat a otevřít vám novou perspektivu.

Mohlo by se vám líbit

Největší zmatkaři zvěrokruhu, jste mezi nimi i vy? Beran těžko zvládá stres, Panny jsou posedlé úspěchy a Kozoroh trpí syndromem vyhoření

Stres naše tělo ovlivňuje všemi možnými způsoby. Pokud se dostaví úzkost, může se vám stát, že se naladíte do panického režimu anebo dokonce úplně vypnete. To, jak reagujete na stresující situace, souvisí především s vaší osobností. Jenže způsob, jakým pracujete se svými emocemi, neovlivňuje pouze váš pohled na život, ale také vaše vztahy. A to může být ve vašem životě velký kámen úrazu.
svetzeny.cz

Ryby

Citlivé vodní znamení už dlouho sní o změně ve svém životě. Pro Ryby je ale těžké skutečně jednat, protože o sobě příliš pochybují a dostatečně nedůvěřují svým schopnostem. Bohužel i Ryby budou v nadcházejícím týdnu potrestány za své váhavé chování: dlouho očekávanou skvělou příležitost před jejich očima sebere někdo jiný a jim zůstanou oči pro pláč. 

Tato situace tvrdě zasáhne citlivé znamení zvěrokruhu. Po pár smutných dnech si však možná konečně uvědomí, jak důležité je bojovat za své sny a cíle. Zkuste tedy tento neuspokojivý zážitek pojmout jako tolik potřebné probuzení a nastartování do nového začátku.

Zdroj článku