Přejít k hlavnímu obsahu

Barva aury podle data narození: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vás víc, než si myslíte

Představte si, že kolem vás je neviditelná kapsle, ve které žijete. Každý člověk má takový zvláštní pocit, když je vedle někoho a uvědomí si, že je mu dobře nebo naopak nepříjemně. Pocity nepohody naznačují, že aura druhého člověka není v souladu s tou vaší. Může se dokonce jednat o energetického upíra, který z vás vysává životní sílu.

Jak určit barvu aury

Existuje důležitý pojem – barva aury. Každý člověk má svou vlastní barvu, a to od narození až po smrt. Barva je neměnná. Mění se pouze síla energetického biopole. U depresivních, rozzlobených a smutných lidí aura pohasíná, zatímco u pozitivních, laskavých a veselých lidí se rozjasňuje. Podle data narození můžete zjistit, jakou barvu má vaše aura, a tedy i vaše silné a slabé stránky. Jak na to? Sečtěte všechny číslice svého data narození!

Příklad

Například pokud jste se narodili 15. 11. 1977, pak dostanete 1 + 5 + 1 + 1 + 1 + 1 + 9 + 7 + 7 = 32. Pokud jste se narodili 15. 11. 1977, pak vám vyjde, že vaše aura je v pořádku. Dále, pokud získáte dvouciferné číslo, jako v uvedeném příkladu, čísla opět sečtěte. 3 + 2 = 5. Důležité je, že pokud dostanete čísla 11 nebo 22, nemusíte sčítat dvě jedničky a dvě dvojky. To jsou důležitá čísla, kterým jsou přiřazeny vlastní barvy.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení jsou ve vztahu nejvíce milující. Máte někoho takového po svém boku?

Tři znamení zvěrokruhu dělají vše pro to, aby se jejich blízcí vždy cítili šťastní a milovaní. Pokud se půjdete zeptat hvězd, jaký partner je ten nejlepší, tohle je jejich odpověď.
svetzeny.cz

1 - bílá

Pokud ve výsledku dostanete jedničku, pak je barva vaší aury bílá. Takové biopole naznačuje, že jste idealista. I když se to neprojevuje ve všech oblastech života, přesto máte určitou touhu po ideálu. Lidé, kteří mají bílé biopole, jsou částečně zbaveni hodnotícího vnímání světa, proto málokdy zažívají problémy s emocemi. Tito lidé mají málo skutečných přátel, protože si často před sebou drží každého, koho ve skutečnosti nemají rádi. Nebojí se být sami.

2 - červená

Dvojka znamená, že barva vaší aury je červená. Tito lidé milují soutěživého ducha. Jsou sobečtí, bojovní a bezzásadoví, ale ne vždy. V lásce jsou lidé s takovým biopolem velmi žhaví a emocionální. Takové vlastnosti jim pomáhají uspět i v podnikání a rychle stoupat po kariérním žebříčku. Pokud je vaše číslo dvě a barva vaší aury je červená, pak jste rozený vůdce a obecně poměrně silná osobnost, kdy máte mnoho nepřátel a rivalů.

Info ikona
Aura

3 - zelená

Trojka je číslo zelené aury. Zelená barva představuje neviditelný štít, který vás chrání před nemocemi a špatnou náladou. Lidé se zelenou aurou vždy vědí, co od života chtějí, takže se málokdy dostanou do nepříjemných situací. Takové biopole pomáhá udržovat tělo v dobré kondici a odolávat nemocem.

4 - modrá

Pokud je součet číslic vašeho data narození čtyři, pak je barva vaší aury modrá. Tato barva dodává biopoli zvláštní sílu. Lidé s touto barvou mají nejlepší intuici ze všech. Kromě šestého smyslu máte potenciál stát se skutečným médiem nebo léčitelem. Jistě jste si všimli, že se na vás obracejí s prosbou o pomoc, o radu. Působíte dojmem člověka, který rozumí životu.

5 - tyrkysová

Pětka je číslo, které naznačuje, že barva vašeho biopole je modro-tyrkysová. Tato barva působí na člověka klidně a chladně. Lidé s touto barvou aury nejméně trpí depresemi. Většina skvělých sportovců má tyrkysovou auru, protože jim dodává trpělivost a odolnost.

6 - oranžová

Šestka je číslo, které vám prozradí, že vaše aura je oranžová. Oranžová je někde mezi žlutou a červenou, takže je naplněna vitalitou, dobrou náladou, houževnatostí a vytrvalostí. Lidé s oranžovou aurou milují dlouhé rozhovory, váží si každého okamžiku svého života. Jsou to ti nejveselejší a nejjasnější lidé ze všech.

Info ikona
Aura

7 - žlutá

Sedmička v numerologii je nerozlučně spjata se žlutou barvou. Takoví lidé se již od narození zdají být mimozemšťany. Od ostatních se liší téměř ve všem. To časem vyprchá, protože dospívání je naučí, že v některých věcech není originalita vždy vítána.

8 - růžová

Růžová barva aury odpovídá osmičce. Růžová aura dělá ze svého majitele znalce umění, a to v jakémkoli jeho projevu. Většině těchto lidí se daří v psaní, kreslení, hudbě, tanci atd. Podle typu temperamentu jsou tito lidé nejčastěji flegmatici.

9 - fialová

Devítka je fialová aura. Tito lidé zbožňují společnost a snaží se v ní zaujmout co nejvýhodnější postavení. Milují vše nové a moderní. Důvod je prostý – tito lidé hledí daleko do budoucnosti, protože nejsou zvyklí stát na místě.

11 - stříbrná

Stříbrná barva značí intuici, idealismus, snivost. Nositelé stříbrného barevného pozadí aury jsou lidé duchovní, obdaření bohatou tvůrčí představivostí a mimořádným darem intuice. Jsou ušlechtilí, čestní a důvěřiví. Při výběru známých spoléhají na svou intuici a snaží se vidět v lidech jen to dobré.

22 - zlatá

Zlatá barva ukazuje na neomezený potenciál. Zlaté pozadí aury prozrazuje množství výjimečných schopností a silný pocit zodpovědnosti. Podobné lidi doprovází úspěch. Mají vysoké ideály a cíle, jejichž naplňování je činí šťastnými. Nositelé zlaté aury jsou rození vůdci, jejichž energie se přenáší na ostatní.

Zdroj článku