Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení jsou ve vztahu nejvíce milující. Máte někoho takového po svém boku?

Info ikona
Horoskop

Tři znamení zvěrokruhu dělají vše pro to, aby se jejich blízcí vždy cítili šťastní a milovaní. Pokud se půjdete zeptat hvězd, jaký partner je ten nejlepší, tohle je jejich odpověď.

Každý člověk oceňuje vlastnosti, které dělají dokonalého partnera jedinečným právě pro ně. Všichni se však shodují na jednom: Partnerství by se mělo vyznačovat láskou, něhou a bezpečím. Pokud se vydáte za hvězdami, toto přání mohou splnit zejména následující tři znamení zvěrokruhu. Jsou považováni za nejlaskavější partnery ze všech dvanácti znamení zvěrokruhu:

Rak

Vzhledem ke své citlivé povaze jsou Raci schopni vyhovět svým blízkým nejlepším možným způsobem a jsou ve vztahu považováni za velmi milující partnery. Bez ohledu na to, zda je to jen krátká romance nebo dlouhodobé partnerství: Zrozencům Raka obvykle stačí jeden pohled a vědí, co cítí jejich protějšek. Pokud cítíte obavy, smutek nebo strach, citlivé vodní znamení vždy podpoří svého partnera s porozuměním. Rak jednoduše udělá vše, co je v jeho silách, aby byla jeho láska šťastná za každých okolností.

Pamatujete si na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak nevinné dívky vypadají dnes

svetzeny.cz

Ryby

Ačkoli Ryby mohou být občas trochu zasněné, mají hodně empatie a jsou schopné vnímat pocity druhého člověka a rozumět jeho myšlenkám - dobrý základ pro jakýkoli vztah! Citlivé vodní znamení místo toho, aby se cpalo do popředí, rádo pečuje o potřeby druhé osoby a zajistí, aby se milovaný cítil v partnerství bezpečně, šťastně a milován od hlavy až k patě.

Váhy

Díky její ohleduplné a harmonické povaze mnozí považují Váhy za dokonalého partnera. S tímto rozvážným znamením zvěrokruhu ve vztahu budete obvykle marně hledat hádky a vztek. Místo toho Váhy dělají vše, co je v jejich silách, aby našly kompromis a klidně kvůli tomu odloží i vlastní štěstí. Každý, kdo má po boku partnera ve znamení Vah, se může těšit na velmi láskyplné partnerství. Ve Vahách vždy najdete oporu, něhu a v případě potřeby rameno, o které se budete moci opřít.

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou nejvěrnějšími přáteli. Máte někoho takového kolem sebe?

svetzeny.cz

Výživový poradce prozradil jedinou zdravou metodu, jak zhubnout. Funguje pro každého a v každém věku

svetzeny.cz