Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou nejvěrnějšími přáteli. Máte někoho takového kolem sebe?

Info ikona
Horoskop

Ti, kteří mají v blízkém kruhu přátel jedno z těchto tří znamení zvěrokruhu, se mohou považovat za šťastné - podle horoskopu jsou považováni za nejvěrnější přátele, a takové u sebe jednoduše chcete!

Někteří přátelé nás doprovázejí jen po určité období života, zatímco jiná přátelství trvají celý život. Pokud se vydáte za hvězdami, následující tři znamení zvěrokruhu jsou obohacením pro jakýkoli okruh přátel. Procházejí se svými přáteli po boku při jejich úspěších i nezdarech a jsou jim vždy věrní. Kdo je podle horoskopu jedním z nejvěrnějších přátel? Existují tři znamení zvěrokruhu:

Střelec

Střelec se během svých cest a dobrodružství setká se spoustou lidí a je pro něj snadné najít si nové přátele. Ačkoli obvykle nemůže trávit mnoho společného času se svými přáteli, dělá vše, co je v jeho silách, aby si v krátkých chvílích vytvořili společně skvělé vzpomínky. Tyto snahy ohnivého znamení jsou velmi ceněny a vždy nacházejí velké uznání u všech přátel.

Britney Spears nahoře bez! Zpěvačka sdílí fotky, které vyvolávají obavy u fanoušků

svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi mohou být velmi věrnými a milujícími přáteli, kteří se vždy snaží starat o blaho svých blízkých. Mají jediný požadavek: musíte jim ukázat, že přátelské zájmy jsou vzájemné. Pokud zemské znamení rozpozná, že to druhý člověk myslí stejně vážně jako on, udělá vše pro udržení a upevnění přátelství.

Vodnář

Přestože je Vodnář považován za bytost milující svobodu, pokud jde o jeho přátele, vzdušné znamení je tu vždy pro ně. Ti, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, mají velký respekt k přátelství a nikdy by své přátele nezradili, ani neoklamali. Pokud je potřeba podpora Vodnáře, vždy spěchá bez váhání na pomoc. Vodnář může pravidelně bodovat se svém okruhu přátel, zejména prostřednictvím svých kreativních nápadů.

Olympijské vítězky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková: Umíte si je představit bez rakety v ruce?

svetzeny.cz

Dietní pravidla podle Jennifer Aniston: Stačí 3 jednoduchá pravidla, která fungují pro každého. Začít můžete hned!

svetzeny.cz