Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vašeho domu: Dvojka přeje vztahům, v sedmičce se zjevují duchové

Info ikona
Číslo popisné domu

Ať už žijete v novostavbě nebo v letitém domě s bohatou historií, každý domov má svůj příběh, který se píše spolu s jeho majiteli. Díky numerologii můžete odhalit tajemství vašeho domova, který má svoji jedinečnou osobnost a charakter. Koresponduje energie vašeho domova s tou vaší?

Jak zjistíte numerologické číslo vaší adresy?

Numerologické číslo vaší adresy vypočítáte zcela jednoduše. Pokud bydlíte například na adrese Přemyslovská 2845, vezměte z adresy číslo popisné (popřípadě i číslo orientační) a všechna jednotlivá čísla sčítejte, dokud nedostanete jednociferné číslo. Na našem příkladu to bude 2+8+4+5=19, 1+9=10, 1+0=1. Numerologické číslo naší adresy v příkladu bude tedy 1. Pokud obsahuje číslo i název ulice, nezahrnujte jej do svého výpočtu. Pokud bydlíte například v bytě 6B na adrese Přemyslovská 2845, zahrňte do výpočtu i číslo bytu a číselný ekvivalent k písmenu podle tabulky, kterou naleznete níže. Na našem příkladu to bude 2+8+4+5+6+2=27, 2+7=9. Numerologické číslo naší adresy v příkladu bude tedy 9.

1 – A, J, S

2 – B, K, T

3 – C, L, U

4 – D, M, V

5 – E, N, W

6 – Ž, O, X

7 – G, P, Y

8 – H, Q, Z

9 – I, R

Týdenní horoskop: Štěstí čeká následující týden na 3 znamení zvěrokruhu. Váhy, gratulujeme

Když v pondělí ráno zazvoní budík, většina lidí by se nejraději převalila v posteli a přetáhla si deku přes hlavu – začátek nového týdne je těžký, přeci jen nikdy pořádně nevíme, co čekat. Jak by to ale vypadalo, kdybyste mohli nahlédnout do budoucnosti a už věděli, že příštích pár dní bude skvělých? Tři znamení zvěrokruhu mají štěstěnu v následujících dnech na své straně. Která znamení to jsou?
svetzeny.cz

Odhalte tajemství vaší adresy a osobnost vašeho domova podle čísla

Jak s vám bude žít s číslem 1

Jednička v numerologii znamená nové začátky, a tak je tento domov ideální pro lidi, kteří začínají se studiem, podnikáním nebo zkrátka restartovali svůj život. Domov s tímto číslem posiluje sebevědomí jeho obyvatel a dodává jim pocit svobody a nezávislosti. Naopak pokud hledáte nového partnera, nemusí to být pro vás ideální domov.

Co se bude dít v domově číslo 2

Domov s tímto číslem je naopak pro vztahy jako stvořený. Je to místo, které vyzařuje pozitivní a láskyplnou atmosféru a budete se zde rádi setkávat s přáteli a blízkými lidmi. V domově s tímto číslem se hádky vyskytují jen výjimečně a daří se zde rodinám.

Co je typické pro domov číslo 3

Pokud máte uměleckou duši, pak je pro vás domov s tímto číslem ideální. Tento harmonický a útulný domov podporuje kreativitu a probouzí inovativní myšlení. Večírky, které se zde pořádají, patří k těm nejzdařilejším, na které vaši přátelé ještě po letech rádi vzpomínají. Díky optimismu, který tento domov vyzařuje, v něm také prosperují lidé s depresemi.

Jaký je domov s číslem 4

V numerologii je číslo 4 velmi vážné a uzemněné číslo. Tento domov podporuje disciplínu a řád, což ocení především pragmaticky založení a efektivní jedinci. Naleznete zde skvělé podmínky pro vybudování základů vaší rodiny či podnikání a také se dočkáte v životě stability.

Domov s číslem 5

Pokud milujete večírky, pak je pro vás domov s tímto číslem naprosto ideální. Toto místo přímo pulzuje energií, která nabíjí každou část vašeho těla. Pokud však hledáte klid a stabilitu, v tomto domově je nenaleznete. Pětka podporuje dobrodružství a akci, připravte se tedy na pořádnou jízdu.

Týdenní horoskop od 15. do 21. ledna 2024: Býky čeká zklamání, Panny si budou muset přiznat pravdu

Leden se přehoupl do své druhé poloviny a Slunce stojí až do 20. ledna ve znamení Kozoroha, který je pracovitý a dominantní. Jeho energie podporuje Jupiter, který bude putovat až do května znamením Býka. Je to doba pro realizaci projektů a naplňování vašich vizí. Co dalšího mohou čekat zrozenci jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Jaké útočiště nabízí domov s číslem 6

Nejlepším útočištěm pro rodiny s dětmi i zvířaty je zaručeně číslo šest. Tento harmonický domov nabízí útočiště pro každého, kdo hledá „teplo domova“ a lásku v rodinném kruhu. Na tomto místě zahrnete své blízké tou nejjemnější péčí, nezapomínejte se však starat i sami o sebe.

Život v domově s číslem 7

Sedmička je duchovní číslo a na v domově s tímto číslem budou vaše hluboké myšlenky o duchovnu velmi podpořeny. Daří se zde také studentům, jelikož sedmička prohlubuje vědomosti a otevírá mysl novým poznatkům. Na tomto místě poznáte své nitro lépe, než kdekoliv jinde. Na druhou stranu se v domech s tímto číslem zjevují duchové

Co poskytuje domov s číslem 8

Číslo osm podporuje hojnost, prosperitu a ambice. Pokud se tedy teď nejvíce soustředíte na svoji kariéru, je pro vás tento domov jako stvořený. Dejte si však pozor, rostoucí touha po moci a penězích z vás může udělat workoholiky, kteří zcela zapomínají na svůj osobní život a nechají se pohltit pouze prací.

Co nabízí domov s číslem 9

Devítka je číslem, které v numerologii označuje konec. Nemusí to však nutně znamenat konec dobrých věcí, naopak vám může pomoci se zbavit starých zlozvyků, toxických vztahů a udělat vám v životě prostor na nové a dobré věci. Domov s tímto číslem vás také může podporovat v humanitárních činnostech a pobízet vás k cestování.

Zdroj článku