Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Štěstí čeká následující týden na 3 znamení zvěrokruhu. Váhy, gratulujeme

Když v pondělí ráno zazvoní budík, většina lidí by se nejraději převalila v posteli a přetáhla si deku přes hlavu – začátek nového týdne je těžký, přeci jen nikdy pořádně nevíme, co čekat. Jak by to ale vypadalo, kdybyste mohli nahlédnout do budoucnosti a už věděli, že příštích pár dní bude skvělých? Tři znamení zvěrokruhu mají štěstěnu v následujících dnech na své straně. Která znamení to jsou?

TÝDEN SNŮ: Tato tři znamení zvěrokruhu mohou očekávat obzvláště šťastný týden od 15. do 21. ledna 2024

Tři znamení zvěrokruhu čeká mimořádné štěstí, ale co ten zbytek? Svůj týdenní horoskop najdete zde. 

1. Znamení zvěrokruhu: Váhy

V polovině ledna pociťují Váhy nesmírnou inspiraci a mají touhu objímat celý svět. Toto nadšení je částečně podpořeno energií ze Slunce, ale i Venuše má svůj podíl na tom, že týden od 15. ledna se pro toto vzdušné znamení stává mimořádným. Váhy v partnerských vztazích prožívají společné chvíle, zatímco nezadané Váhy jednoduše září a přitahují pozornost mnoha srdcí. Existuje možnost, že se z toho vyvine i něco víc. Rozhodně byste měli využít této příležitosti! Pokud ne, pak si alespoň užijte tento šťastný čas a neřešte nic, co není nutné. 

Kvíz: Označte jednu chybnou větu a projděte testem z češtiny pro základní školy bez pochybení

Český jazyk je bohatý na nuance a pravidla, která ho formují. Přestože máme tu výhodu, že se jedná o náš rodný jazyk, jsou některé chyby stále častými společníky v naší komunikaci. Otestujte si svoji všímavost a znalost českého jazyka v našem zábavném kvízu. Odhalte větu, která obsahuje pravopisnou či gramatickou hrubku. Zvládnete kvíz bez chyby?
svetzeny.cz

2. Znamení zvěrokruhu: Blíženci

Blíženci mají ve třetím lednovém týdnu na své straně velkou porci štěstí, což je může pořádně povzbudit. Bez ohledu na to, zda jde o lásku, práci nebo jiné záležitosti, souhvězdí planet je pro ně mimořádně příznivé. Díky spojení Slunce a Pluta, které pohání toto vzdušné znamení, mají Blíženci skvělou příležitost rozšířit své obzory. Venuše navíc přináší romantické chvíle – jak milé!

3. Znamení zvěrokruhu: Lev

Lvi budou následujících pár dní plní radosti a nemohou být šťastnější. Planeta lásky Venuše umožňuje ohnivému znamení flirtovat v tom nejlepším a zároveň přináší extra dávku lásky, vášně a touhy. I ten nejstresovější každodenní život se rychle vytratí z vaší paměti! Páry se budou více sbližovat než obvykle, a i ti nezadaní se mohou těšit na vzrušující týden. Kdo ví, možná na konci čeká opravdová láska?

Zdroj článku