Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: V červnu hrajte podle pravidel. Dařit se bude hlavně číslům 1, 2, 4 a 8

Červen je za dveřmi, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Přinášíme vám numerologickou předpověď pro každé číslo narození. Pokud jej neznáte, naučíme vás jeho výpočet, je to hračka. Zjistěte, na co se musíte připravit.

V červnu hrajte podle pravidel

Číslem měsíce června je čtyřka (2 + 0 + 2 + 3 + 6 = 13, 1 + 3 = 4). Toto číslo symbolizuje řád, stabilitu, svědomitost, ale i rozhodnost. V červnu se určitě tedy nevyplatí porušovat pravidla, to by se vám mohlo vymstít, protože číslo 4 má rádo, když jsou věci v pořádku. Také věnujte větší pozornost kontrole, ať už půjde o podpis smluv nebo o vaši práci. Čtyřka také přeje vzdělávání a rozšiřování obzorů, ideální čas zapsat se do kurzu nebo na navazující studium, pokud jste o tom přemýšleli. Co se týče propojení s astrologií, říká se, že by štěstí měla přinášet Lvům a Štírům. Pokud vás zajímá váš individuální numerologický horoskop pro měsíc červen, vypočtěte si nejprve číslo narození, a pak si přečtěte výklad.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie minulých životů

Podle numerologů ovlivňuje numerologie vaše štěstí, životního partnera a také směr, jakým se bude váš život ubírat. Dokáže ale mnohem víc – poodhalí totiž roušku tajemství vašeho minulého života a může vám napovědět, jakou energii jste si s sebou z minulých životů či dokonce jiných sfér přinesly.
svetzeny.cz

Co čeká v květnu vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

V červnu si vylepšíte své komunikační dovednosti. Máte šanci kariérně růst, ale bude to chtít zkušeného mentora, dejte na rady služebně starších kolegů. V červnu obdržíte zajímavou nabídku práce, ale nebude to poblíž – bylo by nutné stěhování. Pokud uvažujete nad letní dovolenou, červen je vhodný měsíc.

Číslo 2

Váš červen se bude točit kolem vztahů a seznamování – čeká vás velmi vzrušující měsíc, ať už jste zadaní, nebo ne. Dále je to také skvělý čas, kdy zvelebit svůj dům či byt. Pokud jste dlouho odkládali rekonstrukci či reorganizaci prostoru, tak směle do toho.

Číslo 3

V červnu můžete růst v různých oblastech vašeho života. V rámci kariéry uplatníte své dobré komunikační dovednosti. Je ve vás velký potenciál, ale ještě je potřeba na sobě pracovat, abyste se dostali ke své cílové metě. Důvěřujte své intuici, váš vnitřní hlas vám radí správně.

Číslo 4

Trpělivost růže přináší – na toto heslo si v červnu vzpomenete. Pokud jste na něčem usilovně v posledních měsících pracovali, teď by to mělo nést ovoce. Je zde také potenciál pro vyšší zisky a zlepšení finanční situace. Zkrátka vás čeká naprosto báječný červen.

Číslo 5

V červnu se rozhodně nudit nebudete, dle numerologie vás čekají zážitky, dobrodružství, ale i zvraty. Možná si finančně polepšíte díky nové příležitosti, která se vám příští měsíc naskytne. Jen pozor na to, abyste se nepřepínali, je třeba i odpočívat.

Mohlo by se vám líbit

Čísla zla v numerologii: Pokud se dá vaše jméno přepočítat na jedno z těchto čísel, neznačí to nic dobrého

V numerologii existuje celkem 11 čísel, která jsou považovaná za velmi nešťastná. Nemáte některé z nich vepsané ve jméně i vy? Zjistěte to, poradíme vám, jak na to. Níže naleznete výklad toho, co jednotlivá čísla zla symbolizují.
svetzeny.cz

Číslo 6

V červnu vás bude obklopovat pozitivní energie. Bude to velmi harmonický měsíc, který ovšem nepřinese žádné velké posuny a změny. Čekají vás i výzvy, které zvládnete s grácií. Rovněž bude vzkvétat i váš milostný život.

Číslo 7

Červen vám otevírá brány nových možností. Bude však třeba učinit zásadní rozhodnutí. Nebojte se udělat krok do neznáma, dle numerologie by se vám změna životního směru mohla vyplatit. V červnu budete muset zdolat i několik překážek, ale poradíte si s tím.

Číslo 8

V červnu se vám bude po kariérní stránce velmi dařit. Vyplatí se vám úsilí, které jste do své práce vložili. Možná se ale u vás objeví touha zkusit novou kreativní práci. Užijete si také spoustu zábavy na kulturních a společenských akcích.

Číslo 9

V červnu budete doslova sršet energií. Čeká vás hodně práce, ale váš zápal pro věc vás požene kupředu. Čekají vás zkoušky, které prověří, jak odolní jste. Vnímejte obtížné úkoly jako cestu k osobnímu rozvoji, v příštím měsíci všem ukážete, že jste silná osobnost.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku