Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Datum narození prozradí, zda si nesete z minulých životů karmický dluh, který vám ničí ten současný

Není pochyb o tom, že datum vašeho narození vypovídá hodně o tom, jací jste a kam v životě směřujete. Podle numerologů ale může také prozradit to, zda máte nějaký karmický dluh z životů minulých. To je dobrá zpráva, protože se tak můžete zbavit různých nepříjemností, které se vám v životě dějí, aniž byste chápali, proč tomu tak je.

Máte pocit, že se vám v nějaké životní oblasti opakovaně nedaří, a ani přes největší snahu to nejde změnit? Zakopaný pes je možná v nerovnováze vaší karmy. Dost možná jste v minulém životě například něco propásli, někomu jste vědomě ublížili nebo nepomohli tam, kde to bylo potřeba.. Důvodů může být více. Každopádně ve Vesmíru funguje rovnováha, takže to, co jste jednoduše řečeno, udělali v minulém životě špatně, teď musíte nějak odčinit, vyrovnat, splatit.

Jak se pozná, že něco dlužíte?

Karma velice často souvisí se vztahy. A to nejen s těmi milostnými, ale celkově s lidmi, kteří k vám mají blízko. Bývají to ty toxické vazby, které vás na jednu stranu ničí, ale vy se z nich nedokážete vymanit. Dalším znakem karmického dluhu mohou být problémy se závislostmi, finanční potíže, různé fobie, nedůvěra k autoritám a podobně. Pokud se vám takové věci v životě dějí, dost možná jde o dluh, který máte vůči někomu z minulého života. Dobrou zprávou je, že tento dluh můžete vyrovnat a svůj současný život tak zlepšit.     

Mohlo by se vám líbit

Lunární uzly: Odhalte svou budoucnost, ale i minulé životy pomocí severních a jižních nebeských bodů

Magické nebeské body, severní a jižní lunární uzel, odhaluje vaše poslání v tomto životě, ale také vnitřní síly, kterými oplýváte. Mnoho astrologů věří, že jižní uzel naopak poukazuje na schopnosti, které jsme získali v minulých životech. Tato mocná a vysoce duchovní astrologická místa nabízejí mimořádný vhled do nás samotných.
svetzeny.cz

Začněte počítat

Pokud máte pocit, že by se vás karmický dluh mohl týkat, můžete si to potvrdit například prostřednictvím numerologie. Existují čísla, jež karmický dluh pečetí. Označují oblasti vašeho minulého života, kde máte co dorovnávat. Jde o čísla 13, 14, 16 a 19. Zda je to právě vaše číslo, zjistíte sečtením číslic data vašeho narození.   

Každý z nás má své osobností číslo, které vypočítáte sečtením číslic dne a měsíce vašeho narození. Například, kdo se narodil 13.7. 2000, spočítá si 1+3+7+2+0+0+0 a zjistí, že má své životní číslo 4. Karmické číslo je 13. Kdo se narodil 11.4.1975, má své životní číslo 1, karmické číslo nemá.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Zvládli byste učivo 5. třídy ZŠ? Otestujte si své znalosti a zkuste, zda dáte test bez chyby

Myslíte si, že byste zvládli učivo páťáků levou zadní? Zkuste si svoje znalosti otestovat. Možná je spousta věcí, které jste už zapomněli. Nejde jen o matematiku a češtinu, ale také vlastivědu, přírodovědu, angličtinu, ale třeba i hudební výchovu. Jak jste na tom vy?
svetzeny.cz

Vysvětlení karmických čísel

Karmické číslo 13: Lenost

Lidé s tímto číslem zažívají odplatu za minulý život, ve kterém byli líní, sobečtí a profitovali z práce ostatních. Váš problém může být v tom, že ačkoli tvrdě pracujete, stejně se vám nedaří dosáhnout úspěchů, jaké byste si přáli. Nevzdávejte se a vydržte. Pokud se vám podaří karmu vyrovnat, úspěch a spokojenost se nakonec dostaví.

Karmické číslo 14: Kontrola

Pokud je číslo vašeho karmického dluhu 14, nejspíš jste v minulém životě někoho ovládali nebo omezovali. Nyní se můžete potýkat s okolnostmi, které mění neustále váš život a není možné je dostat pod kontrolu. Stejně tak můžete být příliš tolerantní k ostatním a dělá vám potíže dodržovat závazky. Abyste toto překonali, zaměřte se na posílení sebekázně a naučte se nastavovat si hranice ve vztahu k ostatním lidem.

Karmické číslo 16: Velké ego

Lidé s tímto číslem dovolili v minulém životě svému egu a ješitnosti, aby ublížily druhým, a nyní za to musí pykat. Často mívají sebedestruktivní sklony, život jim nakládá situace, ve kterých musí sklonit hlavu a vydržet. Tak se pomalu učí pokoře a ohleduplnosti k ostatním.

Karmické číslo 19: Sobectví

Ti, kdo mají karmické číslo 19, měli v minulém životě velký dar, který jim umožnil získat vysoké mocenské postavení. Místo toho, aby, tento dar využili k pomoci druhým, využili jej sobecky sami pro sebe. V tomto životě jsou tito lidé tvrdohlaví, manipulativní a sobečtí, ale nakonec zůstávají opuštěni a nepochopeni. Nápravou karmického dluhu je nezištná péče o druhé.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Objekt, který spatříte jako první, určuje, čím jste pro druhé atraktivní. Může to být fyzická krása i smyslnost

Víte, čím jste vysoce atraktivní pro ostatní? Zjistěte to díky jednoduchému kvízu. Stačí se zadívat na obrázek a vybrat objekt, který vás zaujme hned jako první. Je to symbolické vyjádření vaší přednosti, díky které okouzlujete druhé.
svetzeny.cz
Zdroj článku