Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Objekt, který spatříte jako první, určuje, čím jste pro druhé atraktivní. Může to být fyzická krása i smyslnost

Víte, čím jste vysoce atraktivní pro ostatní? Zjistěte to díky jednoduchému kvízu. Stačí se zadívat na obrázek a vybrat objekt, který vás zaujme hned jako první. Je to symbolické vyjádření vaší přednosti, díky které okouzlujete druhé.

Návod na provedení kvízu

Na obrázku níže můžete spatřit uměleckou koláž složenou z jednotlivých objektů. Vaším úkolem je se na ni podívat a určit objekt, který vám ihned padne do oka. Tato věc je pouze symbolem, který určuje, co je na vás atraktivní. Níže naleznete výklad jednotlivých objektů.

Mohlo by se vám líbit

Test: Odpovězte na tři jednoduché otázky a odhalte, jaké je vaše pravé já, a co je pro vás v životě opravdu důležité

Každý z nás touží zjistit, jak se chová a hlavně to, jaký skutečně v nitru je. Vaše rozhodnutí často formují názory druhých, aktuální situace, ve které se nacházíte nebo také vše, co se vám stalo v minulosti.
svetzeny.cz

Tvář starce – fyzická krása

Zadívali jste se hned na vrásčitý obličej starého muže? V tom případě to znamená, že druhé okouzlujete hlavně svou fyzickou krásou. Jste velmi atraktivní pro druhé a určitě máte spoustu ctitelů. Druhé přitahujete jako magnet i díky své otevřenosti. Zároveň si však umíte zachovat i určitou tajemnost, nikdy nevyložíte hned všechny karty na stůl. Lidé vás touží poznat blíže. Snadno se seznamujete a býváte obklopeni přáteli. Není výjimkou, že ostatní chtějí znát vaše názory a pohled na věc, často si k vám chodí pro radu. Vždy jim odpovídáte upřímně a bez příkras, i to je na vás velmi přitažlivé.

Žena s rozbitým deštníkem – smysl pro humor

Spatřili jste jako první ženu s rozbitým deštníkem? V tom případě to značí, že lidé se nemohou nabažit vaší zábavné osobnosti a smyslu pro humor. Ve vaší přítomnosti zapomenou na chmury. Vždy jim dovedete vykouzlit úsměv na rtech. Jste rozený bavič. I když vám zrovna není do smíchu, nikdy nepřestanete hledat, co je na dané situaci pozitivního. Jste přesvědčeni, že smích léčí. Druhým umíte rozzářit den svou přítomností. Jste skvělý vypravěč, kolem kterého se shlukují nadšení posluchači. Býváte středem pozornosti každé party. Rádi gestikulujete a umíte zaujmout i řečí těla.

Mohlo by se vám líbit

Nejoblíbenější jména miminek roku 2022 u nás i ve světě: Rodiče se inspirují noční oblohou i přírodou

Tipnete si, jaká jsou nejoblíbenější chlapecká a dívčí jména roku 2022 u nás i v zahraničí? Trendy hovoří jasně, rodiče se nebojí dávat originální nezvyklá jména, v Čechách ale stále vedou ta tradiční. Inspiraci hledají lidé v noční obloze i přírodních krásách.
svetzeny.cz

Žena s fungujícím deštníkem – pozitivní přístup k životu

Viděli jste snad jako první dámu, která má deštník, který je plně funkční? V tom případě si buďte jisti, že lidé nikdy nemají dost vašeho pozitivního přístupu k životu. Jste pro ně velkou inspirací. Vnímají vás jako silného člověka a lídra. Vzhlíží k vám. Vždy najdete způsob, jak z každé situace „vykřesat“ něco dobrého. S vámi se lidé musí cítit v bezpečí, dáváte jim naději že vše dobře dopadne. Mohou se spolehnout na to, že když za vámi přijdou, vždy je povzbudíte. Váš optimismus je nakažlivý. Je však nutné počítat s tím, že vaše chuť do života, nadšení a nikdy neutuchající smích může dost škarohlídů pěkně naštvat. Nenechte si těmito negativními lidmi zkazit den. Pro většinu lidí je velmi atraktivní, že jste usměvavé „sluníčko“.

Květiny – smyslnost

Pohlédli jste na obrázek, a ihned vás upoutaly květiny? Pak je vaší největší tajnou zbraní smyslnost. Druhé silně přitahujete. Máte vybrané způsoby a umíte se chovat jako pravá dáma či gentleman. Skvěle pracujete s emocemi druhých lidí. Nic neskrýváte, jste otevřená kniha. Zároveň si také umíte získat přízeň druhých díky tomu, že jste báječný hostitel. Skvěle vaříte a umíte se postarat tak, aby se druzí s vámi cítili jako v bavlnce. Jste také empatičtí a umíte se do druhých vcítit.

Zdroj článku