Promotion
Promotion
Promotion

Čím upoutáte muže: Jaká část obličeje muže přitahuje jako magnet a jak svoje zbraně správně zdůraznit?

Promotion
Promotion

Krásný obličej dělá také jeho celková symetrie. Pokud vám přiroda nenadělila toužebnou dokonalost (a to nikomu z nás), díky pár kosmetickým trikům můžete mnohé vylepšit a mnohé také zamaskovat. Muži mají rádi upravené ženy, avšak ne ty umělé a přelíčené. Vsaďte tedy na přirozenost a jemně zvýrazněte právě tři věci, které muži na vašem obličeji milují nejvíce.

Svůdné rty

Líbí se rty plné a červené. Je to opět podvědomé – v období ovulace (v nejvhodnější chvíli pro početí) totiž ženám rty trochu natečou a zrudnou. Dnes, kdy většina žen bere hormonální antikoncepci, a tudíž ovulaci nemá, pomůže rtěnka. Pro zvýšení sex-appealu se hodí červené a sytě růžové barvy (oranžové a fialové se líbí spíš módním návrhářům nebo ostatním ženám než normálním mužům).

žena, rty
Info ikona

Jasné oči

Ideálem jsou jasné, větší symetrické oči dál od sebe. Tomu by se mělo podřídit líčení – stíny, tužkami a řasenkou se dají dělat „zázraky“. Zajímavé je, že výborně zvládnuté decentní nalíčení očí mnoho mužů nerozezná – myslí si, že žena namalovaná není, že má tak krásné oči „od přírody“ (což je láká). Příliš výrazné nalíčení však pány spíše odpuzuje (asociuje jim prostitutku, vulgaritu chování).

oči
Info ikona

Čistá pleť

V tom, zda se více líbí pleť snědší, olivová, bronzová, opálená, anebo naopak světlá, porcelánová, smetanová, se muži dělí zhruba na tři skupiny – třetině se líbí první, třetině druhá a třetině je to celkem jedno. Všichni však požadují zdravou barvu ve tvářích (tedy růžovější nebo červenější než zbytek obličeje) a pleť jemnou, čistou, bez skvrn atd. Jedinou výjimku tvoří „pikantní“ pihy...

pleť
Info ikona
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion