Přejít k hlavnímu obsahu

Čím upoutáte muže: Jaká část obličeje muže přitahuje jako magnet a jak svoje zbraně správně zdůraznit?

Info ikona
Obličej žena

Muži na první místo svého hodnotícího žebříčku staví ženskou postavu a její proporce. Avšak obličej je pro ně také nesmírně důležitý. Na ženské tváři je nejvíce zaujmou tyto 3 věci. Naučte se svoje zbraně správně zdůraznit!

Krásný obličej dělá také jeho celková symetrie. Pokud vám přiroda nenadělila toužebnou dokonalost (a to nikomu z nás), díky pár kosmetickým trikům můžete mnohé vylepšit a mnohé také zamaskovat. Muži mají rádi upravené ženy, avšak ne ty umělé a přelíčené. Vsaďte tedy na přirozenost a jemně zvýrazněte právě tři věci, které muži na vašem obličeji milují nejvíce.

Svůdné rty

Líbí se rty plné a červené. Je to opět podvědomé – v období ovulace (v nejvhodnější chvíli pro početí) totiž ženám rty trochu natečou a zrudnou. Dnes, kdy většina žen bere hormonální antikoncepci, a tudíž ovulaci nemá, pomůže rtěnka. Pro zvýšení sex-appealu se hodí červené a sytě růžové barvy (oranžové a fialové se líbí spíš módním návrhářům nebo ostatním ženám než normálním mužům).

Info ikona
žena, rty

Oblečení, které muže na ženách přitahuje: Máte ho v šatníku?

svetzeny.cz

Jasné oči

Ideálem jsou jasné, větší symetrické oči dál od sebe. Tomu by se mělo podřídit líčení – stíny, tužkami a řasenkou se dají dělat „zázraky“. Zajímavé je, že výborně zvládnuté decentní nalíčení očí mnoho mužů nerozezná – myslí si, že žena namalovaná není, že má tak krásné oči „od přírody“ (což je láká). Příliš výrazné nalíčení však pány spíše odpuzuje (asociuje jim prostitutku, vulgaritu chování).

Info ikona
oči

Víme, jak nažhavit každé znamení zvěrokruhu: Štír šílí z červené barvy, Beran z vašeho potu!

svetzeny.cz

Čistá pleť

V tom, zda se více líbí pleť snědší, olivová, bronzová, opálená, anebo naopak světlá, porcelánová, smetanová, se muži dělí zhruba na tři skupiny – třetině se líbí první, třetině druhá a třetině je to celkem jedno. Všichni však požadují zdravou barvu ve tvářích (tedy růžovější nebo červenější než zbytek obličeje) a pleť jemnou, čistou, bez skvrn atd. Jedinou výjimku tvoří „pikantní“ pihy...

Info ikona
pleť

5 věcí, které muži nemohou na ženách vystát: Děláte je i vy?

svetzeny.cz