Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie minulých životů: Spočtěte si svoje číslo a odhalte tajemnou minulost vaší duše

Info ikona
Numerologie

Podle numerologů ovlivňuje numerologie vaše štěstí, životního partnera a také směr, jakým se bude váš život ubírat. Dokáže ale mnohem víc – poodhalí totiž roušku tajemství vašeho minulého života a může vám napovědět, jakou energii jste si s sebou z minulých životů či dokonce jiných sfér přinesly.

Lunární uzly: Odhalte svou budoucnost, ale i minulé životy pomocí severních a jižních nebeských bodů

svetzeny.cz

Začněte výpočtem vašeho životního čísla

Je to velmi jednoduché. Sečtěte měsíc, den a rok vašeho data narození, dokud nezískáte jedinou číslici. Výjimku tvoří číslice 11 a 22. Příklad: Narodili jste se 31.1.1981. Budete tedy počítat 3+1+1+1+9+8+1=24, 2+4=6. Číslo vaší životní cesty je tedy šest.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 28. ledna do 3. února: Čeká vás den splněných přání

svetzeny.cz

Info ikona
Čísla

Jednotlivý význam čísel

Životní číslo 1:

Pokud je ve vašem numerologickém výpočtu číslo jedna, znamená to, že vaše duše nebyla nikdy nasycena. Obětovali jste se pro druhé a stal se z vás lidumil. Nikdy jste si však nedovolili se zamilovat nebo zažívat skutečné naplnění. Vaše minulé životy byly plné nízkého sebevědomí a neuvědomovali jste si vlastní hodnotu. V tomto životě máte šanci to napravit, zažít vnitřní klid a nespoléhat se tolik na ostatní.

Životní číslo 2: 

V minulosti jste byli materialističtí. Ať už jste se narodili jako bohatí či chudí, vždy jste urputně bránili váš majetek. Vaší karmickou lekcí může být v tomto životě to, že se naučíte nacházet svou hojnost ve svých činech a nikoli ve svém majetku.

Životní číslo 3: 

V minulých životech pro vás bylo těžké být sám sebou, Možná jste měli pocit, že nedokážete vyjádřit, kým skutečně jste. Vždy bylo ve vás něco, co ve vás vyvolávalo pocity nepohodlí. Možná jste byli dokonce potlačováni, nebo vám nebyla dovolena žádná forma individuality. V tomto životě máte najít sebedůvěru a způsob, jak se vyjádřit.

Životní číslo 4: 

V minulosti jste nezažili nejšťastnější období, pokud jde o domov, rodinu či tradice. 4 znamená, že jste mohli být opuštěni nebo osiřeni. Možná jste zažili nějakou událost, která zabránila vašemu domácímu štěstí. Jste zde proto, abyste se zapojili do podpory, lásky a soucitu. Dostanete to, co budete dávat ostatním.

Životní číslo 5: 

V minulosti jste věděli, jak druhé okouzlit a získat od nich to, co jste chtěli. Díky tomu jste se stali velmi manipulativními. Mysleli jste hlavně na sebe a postrádali jste úctu k těm, kteří nemohli sloužit vašemu účelu. V tomto životě se však máte naučit, jak si vážit ostatních proto, jací jsou.

Týdenní horoskop štěstí: Bezchybný týden čeká 3 znamení zvěrokruhu. Střelci patří mezi vyvolené

svetzeny.cz

Info ikona
Numbers

Životní číslo 6: 

Váš zdravotní stav nejspíš nebyl v minulých životech nejlepší. Nejspíš za to mohla celoživotní fyzická, dušení či emociální nemoc. Měli jste potíže zapadnout a také jste nejspíš byli opuštěni nebo odevzdáni, jelikož vaše rodina se o vás již nemohla dále postarat. Teď jste tady, abyste vše uvedli zpět do rovnováhy a zažili výchovu a přijetí. Věnujte pozornost svým fyzickým, duchovním a emocionálním potřebám.

Životní číslo 7: 

V minulých životech jste byli soutěživí, ale to vám nemuselo v tomto životě zůstat. Nyní jste zde, abyste oslavili propojenost života, soucítili s ostatním a porozuměli jim. Ve vašich minulých životech se mnohokrát stalo, že jste se snažili spojit s ostatními. Ale byli jste velmi nezávislými.

Životní číslo 8: 

Toto číslo znamená, že jste se v minulosti vyhnuli své odpovědnosti. Měli jste totiž tendenci vidět to, co jste chtěli, než to, co tam doopravdy bylo. Nebyli jste motivováni k žádným úspěchům, jen jste se nechali unášet. Tento život byste měli najít svůj účel.

Životní číslo 9: 

Bylo pro vás těžké najít v minulých životech něco pozitivního, protože se zdálo, že vás všechno táhne ke dnu. Možná jste byli utlačováni, obklopeni špínou, nebo jste žili v době války či moru. Váš duch věděl, že to není přirozený stav bytí a nenáviděli jste to, co jste viděli kolem sebe. Jste tady, abyste oslavili krásu, radost a štěstí.

Životní číslo 11: 

Toto mistrovské číslo značí, že jste se v minulém životě cítili dobře, ale nikoliv zcela šťastně. Neposlouchali jste, k čemu vás vaše duše volala. Toto volání bylo s každým životem silnější a teď máte šanci jej konečně vyslechnout.

Životní číslo 22:

Vždy jste měli talent a dovednosti, ale nikdy jste je nesdíleli s ostatními. Možná jste to nedokázali, nebo jste se v minulosti nechali tuto svou stránku zcela pohřbít. Nyní je čas vyjít ze stínu a nechat zazářit svoji kreativitu!

Zdroj článku