Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop štěstí: Bezchybný týden čeká 3 znamení zvěrokruhu. Střelci patří mezi vyvolené

Info ikona
horoskop

Štěstí – někdy zapomínáme, že ještě existuje. Zatímco někteří musí ještě chvíli vydržet, než znovu získají trochu sebevědomí, jiní mohou věřit svým pozitivním pocitům. Pohled na astrologická souhvězdí odhaluje, že v týdnu od 30. ledna se hvězdy soustředí na tří znamení zvěrokruhu. Až do 5. února tak působí mimořádně příznivě a dodávají jim neotřesitelný optimismus. Přečtěte si nyní, zda to platí i pro vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Pro Berana jsou dobré události již na cestě. Tento týden proto pocítíte, že se mohou dít jen dobré věci. Lehkost a radost, která do vašeho života vstoupí, vás překvapí. A také přijde jedno nebo druhé poselství, které se nebude zprvu zdát jako dobré. Jejich dění vám však pomůže reagovat tím správným způsobem.

Proměna roku: Matka dvou dětí chtěla po rozvodu změnu. Nyní si ji lidé pletou s Megan Fox

svetzeny.cz

Býk

Štěstí Býka je v dobrých rukou. Merkur dohlíží na jeho peníze a Venuše ho utěšuje láskou, když ho práce tíží. A i když vám časový pres leze na nervy, Merkur a Venuše stojí po vašem boku. Abyste si odpočinuli, tento týden nastanou okamžiky, kdy pro sebe konečně můžete něco udělat.

Střelci

I když by si Střelci tento týden neměli v lásce nic vynucovat, zdá se, že vše klape jak má. práci i finančně se vám daří perfektně. Zejména v sobotu nebudete moci uvěřit, jak vám štěstí přeje. Měli byste si proto zapsat své myšlenky a manifestovat každý den. Pomůže to vašemu přesvědčení, ale i vyšlete myšlenky do vesmíru a ten vám vše splní!

Zdroj článku