Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 30.ledna do 5.února: Štíři budou řešit finance, Ryby čeká zklidnění a odpočinek

Info ikona
Týdenní horoskop

První měsíc roku 2023 je za námi a vy už teď máte možnost malé rekapitulace. Vykročili jste do nového roku správnou nohou a najeli na pozitivní vlnu, nebo ještě tak trochu tápete? Minulost je pryč a vy se raději dívejte dopředu. Co vás čeká v následujících sedmi dnech, vám pomohou odhalit hvězdy. Stačí, když nahlédnete do našeho horoskopu.

Beran

Vaše ohnivá energie se v těchto dnech rozhoří na 100 %. Projeví se to zejména v práci, kde vám budou kolegové sotva stačit. Jste plní invence a touhy něco změnit, pustit se do nových projektů a všechny kolem sebe probudit. Hvězdy vám přejí a pokud přesvědčíte nadřízené, všechno půjde jako po másle. Dobře si ale promyslete argumenty, s kterými budete nové nápady prezentovat. Je potřeba si je obhájit. Nejednejte zbrkle, jak se vám občas stává.

Býk

Milujete být v kruhu svých blízkých, odpočívat, číst si a věnovat se všemu, co vás naplňuje. Užívejte si to, ale nezapomínejte ani na povinnosti. I když se vám do něčeho bude chtít, překonejte se. Nedostatek disciplíny by se vám totiž mohl vymstít. Zkontrolujte si také vše, co souvisí s vašimi platbami, zejména jste-li OSVČ. Pro jistotu se také ujistěte, zda máte dálniční známku na letošní rok, už koncem týdne by vás mohla zaskočit kontrola ze strany dopravních policistů.

Blíženci

Následující dny vám mohou přinést inspiraci a invenci, na kterou už dlouho čekáte. Budete mít pocit, že jste se znovu nadechli a to vám přinese novou chuť do života. Ve druhé polovině týdne vás možná zaskočí nabídka k nové spolupráci. Dobře si ale promyslete, zda zapadá do vaší vize o budoucnosti. Na pozoru se mějte zejména pokud přijde ze strany kamarádů či rodinných příslušníků.

Předsevzetí, které mohou změnit k lepšímu váš domov i vaši osobnost

marianne.cz

Rak

Zrozenci tohoto znamení se mohou těšit na klidný týden, jež přinese vyřešení záležitosti, která je už delší dobu trápí. Opatrní by měly být ale na své zdraví, zejména pokud jde o prevenci úrazů. Malá nešikovnost by mohla přinést nepříjemnost, která by jim mohla zkomplikovat život. Nezadané Raky může zaskočit pozvání na kávu od dávného známého. Mohlo by jít o záležitost s velkým potenciálem do budoucna. Neodmítejte tuto šanci, hvězdy stojí při vás.

Lev

V polovině týdne byste mohli být konfrontováni s pomluvami, které o vás mohou šířit lidé z vašeho okolí. Nesvěřujte se nikomu s tím, co máte v plánu v oblasti osobního života. Hlavně jde-li o vaše milostné a partnerské vztahy. Pokud se chystáte na víkend na hory, ujistěte se, že si sbalíte všechno potřebné. A to nejen vy, ale také všichni z vaší rodiny. Raději vše několikrát překontrolujte, zejména pokud jde o sportovní vybavení.

Panna

Milujete pořádek a systém, ale zkuste se zamyslet nad tím, zda to všichni ve vašem okolí mají stejně. Zejména vaše drahá polovička by v těchto dnech nemusela být vašim tendencím nakloněna. Pokud se potřebujete v tomto směru realizovat, zkuste si udělat pořádek spíše v pracovních záležitostech. Určitě byste našli něco, co se dá zjednodušit a přeorganizovat tak, že vám to v budoucnu usnadní život.

Jak si nastavit zdravé hranice mezi pracovním a osobním životem? Máme pro vás 5 tipů

marianne.cz

Váhy

Přichází období, které pro vás bude trochu energeticky náročné. Snažte se proto nedělat nic, co je úplně nezbytné a co vás vyčerpává. Zejména o víkendu můžete být konfrontováni s využíváním ze strany někoho z rodiny, který si je vědom vaší dobroty a snahy pomoci. Teď budete mít příležitost vyzkoušet si svoje umění asertivity, o kterém jste už tolikrát četli. Nebojte se, máte šanci ukázat, že si na vás nikdo nepřijde.

Štír

V těchto dnech pravděpodobně vyvstanou otázky, kterých jste se obávali. Jde o finance, které budete muset začít řešit s ohledem na své příjmy, které nejsou úplně takové, jaké jste plánovali mít. Zkuste se zamyslet nad tím, čeho jste ochotni se vzdát a ušetřit. O víkendu může být doma napjatá atmosféra s ohledem na pololetní vysvědčení. Zachovejte klid a raději se snažte své ratolesti podpořit v dalším školním snažení.

Střelec

O víkendu si nenechte ujít příležitost vyrazit do společnosti, ideálně na ples či zábavu, kde se tančí. Cítíte se skvěle a stejně tak i vypadáte a budete kolem sebe šířit dobrou náladu a optimismus. Nezadaní Střelci se tak díky svému šarmu mohou seznámit s atraktivním protějškem, který může nabídnout více než krátký flirt. Nebraňte se změně ve svém životě, i když máte vlastně rádi svůj klid. Láska je krásná a kvete v každém věku.

18 známek, že máte vysokou emoční inteligenci

marianne.cz

Kozoroh

Napjatá situace se může ukázat v zaměstnání, zejména jste-li ve vedoucí pozici. Vaše autoritativní povaha se začíná podřízeným a kolegům pomalu zajídat. Zkuste se zamyslet nad tím, zda jim dáváte dost prostoru vyjádřit své názory a občas je tak pochvalte. Nikdo nepochybuje o vašich profesních kvalitách, ale ty osobnostní mohou být někdy terčem kritiky.

Vodnář

Zadané Vodnáře může zaskočit drahá polovička, která přijde s návrhem dovolené, o které už dlouho sníte. Přemýšlejte nad tím pozitivně, i když můžete mít obavy o to, zda si budete mít volno nebo zda vás to finančně nevyčerpá. Nebojte se, vše zvládnete, stačí si to jen dovolit! Víkend může st přinést nečekané setkání s někým z vaší minulosti, na koho jste už málem zapomněli. Tato událost může znamenat obnovení přátelství.

Ryby

Začátek týdne přinese určité zklidnění a zpomalení. Poslední dny pro vás byly emocionálně vypjaté, protože jste prožívali dění a náladu ve společnosti. Snažte se být zase více ponořeni do sebe a poslouchat svou intuici. Pečujte také o své tělo. Je vhodná doba pro detox či krátký půst, kterým svému tělu odlehčíte. Určitě se vyhněte nadměrné konzumaci kofeinu a alkoholu, který oslabuje vaše ledviny a odčerpává vám energii.   

 

 

Zdroj článku