Přejít k hlavnímu obsahu

Čínská numerologie: Čísla 1, 4, 5 a další nosí smůlu. Zjistěte, zda máte vepsané nešťastné číslo v datu narození i vy

Info ikona
numerologie

Dějí s vám v životě špatné věci? Možná máte v datu narození vepsáno jedno z nešťastných čísel čínské numerologie. Jedná se například o čísla jedna, čtyři a pět. Jednoduchý výpočet vám prozradí, zda tomu tak je.

Zjistěte, zda máte vepsané nešťastné číslo v datu narození i vy

Některá čísla jsou v čínské numerologii považována za nešťastná. Konkrétně se jedná o 1, 4, 5, 7, 13 a 14. Možná máte jedno z čísel skryté ve svém datu narození i vy. Ověřit si to můžete snadno, stačí se podívat na výpočet vašeho životního čísla.

Příklad: Datum narození je 1.4.2015

Numerologicky datum narození rozložíme: 1 + 4 + 2 + 0 + 1 + 5 = 13 (vidíme, že v součtu se nachází jedno z nešťastných čísel)

Posléze ještě sčítáme dále, dokud nevyjde číslo od 1 do 9:

1 + 3 = 4 (výsledné životní číslo a jedno z nešťastných čísel čínské numerologie)

Nejsvůdnější znamení zvěrokruhu: Dle průzkumu dostávají nejvíce pozvání na rande Lvi. Nejčastěji se však miluje jiné znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Číslo 1

Pokud je číslo jedna vaším životním číslem, pojí se s tím dle numerologie pozitiva i negativa. Jste velmi schopný samostatný člověk, který je předurčen k úspěchu. Jste ambiciózní, pracovitý a máte také obchodního ducha. Jenže dle čínské numerologie má číslo 1 i svá úskalí. Tím hlavním je osamělost, v životě zažijete chvíle, kdy si budete na všechno připadat úplně sám.

Číslo 4

V čínské numerologii je čtyřka velmi nešťastným číslem. Obávaná je z důvodu, že v čínštině zní číslovka 4 podobně jako slovo smrt. Číňané jsou natolik pověrčiví, že toto číslo nenajdete na poznávacích značkách, číslech pokojů ani obsažené v telefonním čísle. Pokud jej máte jako životní číslo, může vám to přinést smůlu. Ale nezoufejte, čtyřka se také pojí s mnoha pozitivními vlastnostmi. Jste velmi zodpovědný, pracovitý, prakticky založený člověk. Máte přirozenou autoritu, jste upřímný a věrný.

Číslo 5

Číslo 5 je dle čínské numerologie spojené se záporem, symbolizuje „ne“. Pojí se s negativními věcmi a je považováno za nešťastné. Svému nositeli může přinést smůlu. S životním číslem 5 se však pojí i mnoho pozitivního – dobrodružná povaha, flexibilita, nadšení pro věc, vášeň, zvědavost a schopnost rychle se učit novým věcem.

Červencový superúplněk v Kozorohu vás vyzývá k převzetí odpovědnosti za vaše životy. Najděte vnitřní sílu!

svetzeny.cz

Číslo 7

Ačkoliv západní svět považuje číslo 7 za šťastné, v Číně je tomu naopak. Označují jej tam za „strašidelné a nešťastné“. I v západní numerologii se pojí s duchovnem, ale v pozitivním slova smyslu. V čínské numerologii si jej ale spojují s hněvem duchů. Toto číslo však není tolik nešťastné jako předchozí zmíněná čísla, někteří Číňané jej dokonce považují za neutrální.

Číslo 13

Číslo 13 má špatnou pověst všude po světě, říká se, že přináší smůlu. Pokud se vám objevuje v součtu data narození, je to považováno za nešťastné. Navíc dohromady dává v součtu číslo 4, což množství smůly ještě násobí.

Číslo 14

Čtrnáctka je nejnešťastnějším číslem čínské numerologie. Pokud ji máte v součtu data narození, je to prý špatné znamení. Na druhou stranu se v klasické západní numerologii vykládá jako číslo, které značí velké pozitivní změny a harmonii. Pojí se také s karmickým dluhem.

Zdroje: Prokerala, Numerology

Špatná energie v domě? Zbavte se jí pomocí krystalů, zrcadel či obyčejného čerstvého vzduchu

svetzeny.cz