Přejít k hlavnímu obsahu

Červencový superúplněk v Kozorohu vás vyzývá k převzetí odpovědnosti za vaše životy. Najděte vnitřní sílu!

Superúplněk Kozoroha se objeví 13. července. Tento úplněk, který se objeví v zemském a uzemněném znamení, vás vyzývá, abyste převzali odpovědnost za vaše životy a udali směr, kterým se budou ubírat. Co vás čeká dál?

Info ikona
Vnitřní síla

Najděte vnitřní sílu

Pokud nejste šťastní a cítíte se nenaplněni, tento úplněk vás bude lákat k tomu, abyste se zamysleli nad svým sebedestrukčním jednáním, které vás do této nepříjemné situace dostalo. Konfrontujte to, co nefunguje. Převezměte odpovědnost za to, jak se dosud některé věci vyvíjely. Nalezněte vnitřní sílu, i když to může být občas těžké. Zkuste věci kolem sebe přizpůsobit tak, aby se váš život ubíral vytouženým směrem. Samozřejmě nelze všeho dosáhnout ihned, ale pokud moudře využijete schopnosti tohoto úplňku, může vás vést k překonání překážek, pomůže vám čelit význam nebo dosáhnout vytyčených cílů.

Nejsvůdnější znamení zvěrokruhu: Dle průzkumu dostávají nejvíce pozvání na rande Lvi. Nejčastěji se však miluje jiné znamení zvěrokruhu

Která znamení zvěrokruhu jsou nejsvůdnější? Na tuto otázku odpovídá nedávno provedený průzkum. Jeho vítězem se stali Lvi. Co je činí tolik atraktivními pro druhé a která další znamení zvěrokruhu jsou také mimořádně přitažlivá?
svetzeny.cz
Info ikona
Astrologie

Kozoroh jako váš duševní průvodce

Pod červencovým úplňkem se skrývá mocná měsíční energie, kdy z Kozoroha můžete udělat vašeho spolehlivého duchovního průvodce a ztělesnit jeho energii, která vás požene dopředu. Kozoroh má schopnost zdolat jakoukoliv horu pomocí svého obratného těla, stejně i vám propůjčuje schopnost překonat i velmi obtížné překážky. Díky němu také pochopíte, že existuje mnoho různých úhlů pohledu. Poskytuje vám řadu dovedností, kterým žádné jiné zvíře nemůže konkurovat! Během úplňku vás Kozoroh učí ctít vše, čím jste, vážit si různých úhlů pohledu a soustředit svůj čas a energii na to, co od života skutečně chcete.

Info ikona
Vibrace

Čekají vás silné vibrace

Pluto, vládce podsvětí se vznáší blízko tohoto úplňku a vytváří silné vibrace. Možná zjistíte, že čelíte některým nepříjemným věcem. Tento úplněk také může přinést uvědomění, že některé věci zkrátka musí skončit, zejména takové, které blokují vaše cíle a cestu k nim. Můžete zjistit, že potřebujete nechat odejít určité myšlenky, činy nebo snahy, které jsou trvale stejně neudržitelné. K tomuto úplňku se pojí trochu negativní energie, jako je třeba probuzení ze snění do reality, kdy si třeba uvědomíte, že takto nemůžete pokračovat dál.

Možná se budete muset smířit s tím, že některé věci zkrátka nikdy nebudou takové, jaké je chcete mít, nebo budete muset přijmout fakt, že pokud se nezměníte, věci se nezlepší. Zralý a praktický přístup vám pomůže se lépe orientovat ve vašich rozhodnutích. Pustit se, zavřít dveře nebo se rozloučit může být opravdu těžké, ale tento úplněk vám dává příležitost přepsat vaši další kapitolu. V tomto životě neexistují žádné špatné cesty, pouze lekce, které z vás dělají moudřejší, lepší a schopnější lidské bytosti.

Špatná energie v domě? Zbavte se jí pomocí krystalů, zrcadel či obyčejného čerstvého vzduchu

Domov má být místem, kam se člověk rád vrací a kde se cítí v bezpečí. Není nic horšího, než když se cítíte špatně ve svém vlastním domově. Pokud je příčina vašich pocitů neznámá, možná za to může špatná energie, která vaším domovem proudí a přenáší negativitu i na vás. Podívejte se na jednoduché a účinné tipy, jak se jí zbavit.
svetzeny.cz
Info ikona
Sebedůvera

Podpořte svou sebedůvěru

Merkur, planeta komunikace, se také vznáší blízko tohoto úplňku, může proto pro vás být obtížné vést rozhovory nebo najít sebedůvěru. Uzemněná a zralá energie superúplňku Kozoroha vám pomůže volit slova s uváženým záměrem. Tuto energii můžete také použít k tomu, abyste si vzpomněli na tvořivou sílu vašich slov. Slova, která pronášíte sami k sobě, mají obzvlášť velkou váhu, takže si všímejte, jak komunikujete sami se sebou. Pokud si všimnete, že váš vnitřní hlas je sebepodceňující nebo sebedestruktivní, zkuste nalézt nadějnější stanovisko. Snažte se být k sobě upřímní, ale nebuďte zbytečně tvrdí a nezapomeňte být k sobě laskaví.

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Jak váš život mohou ovlivnit minulé životy? V numerologii nalézáme mnohé odpovědi právě z životního čísla. Věci, které se vám nyní dějí jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, ať už to jsou dobré věci nebo ty špatné, které přináší další zkušenosti.
svetzeny.cz