Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď na říjen: Čeká nás harmonický měsíc! Jak se bude dařit jednotlivým životním číslům a komu se povede nejlépe?

Dle numerologie nás v říjnu čeká harmonický měsíc pod nadvládou mírumilovného čísla 6. Jak se bude dařit jednotlivým životním číslům, komu se povede nejlépe a v jaké oblasti? Zjistěte, co vás v říjnu čeká a nemine.

Říjen bude ovlivněn číslem 6

Pokud bychom sečetli číslice měsíce října a letošního roku (1 + 0 + 2+ 0 + 2 + 1), vyjde nám číslo 6. To ovlivní celý měsíc říjen. Toto číslo má z hlediska numerologie velmi pozitivní význam, souvisí s rodinou, harmonií, mírem a klidem. V říjnu tedy nelze očekávat žádné velké turbulence a změny, bude to poklidný měsíc. Níže naleznete numerologickou předpověď pro jednotlivá životní čísla. Pokud své životní číslo neznáte, přečtěte si náš článek s návodem, jak jej vypočítat.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď pro 30.9.: Tři poháry přináší radost. Oslavte tento výjimečný den, kartářka radí, jak na to

Dnešnímu dni náleží karta Tří pohárů. Tarotový výklad pro dnešní den pro vás připravila kartářka Alice Cross, která vám v ní prozradí, co přesně tato karta symbolizuje. Má pro vás i doporučení pro dnešní den a zajímavosti, které se k němu vážou.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Lidé s životním číslem 1 jsou velmi cílevědomí, ale v říjnu si stanoví skutečně velké cíle, ze kterými si půjdou. Říjen je pro ně časem, kdy se jim vyplatí „chytit příležitost za pačesy“ a začít nový byznys či přijmout zajímavou pracovní nabídku. V práci toho budou mít nad hlavu, což může mít za následek nadměrné stresování se. Jedničky by si měly najít čas i na odpočinek, i ten je důležitý.

Životní číslo 2

Lidé s životním číslem 2 budou v říjnu spokojení. Konečně totiž dosáhnou toho, na čem usilovně pracovali, to se nemusí týkat jen práce, ale třeba i zlepšení vztahů v rodině či získání přízně osobu, o níž usilovali. Je možné, že se některé dvojky v říjnu rozhodnou žít zdravěji. Říjen je skvělý měsíc, pokud chcete začít hubnout či si vařit zdravěji. Vaše zdraví bude ve skvělé kondici.

Životní číslo 3

Lidé s životním číslem 3 budou v říjnu excelovat v komunikaci, prodeji a kreativitě. Mají šanci kariérně zazářit. Je také možné, že v říjnu budou vysláni na služební cestu. Je to skvělý měsíc pro zahájení studia v zahraničí nebo podání přihlášky k pobytu na zahraniční univerzitě. Celkově to bude pro vás skvělý měsíc, jen si dávejte pozor, ať se nenachladíte.

Životní číslo 4

I životnímu číslu 4 se bude v říjnu skvěle dařit, dá se říct, že o něco více než jiným číslům. Zejména těm, kteří se pohybují v oboru finančnictví a pojišťovnictví. V říjnu budete mít dostatek energie a do práce se budete těšit. Počítejte s tím, že tento měsíc práce bude velmi různorodá a možná změníte náplň práce či lokaci. Dávejte si pozor na nepřejícné lidi z řad vašich kolegů, někdo z nich proti vám může skrytě intrikovat.

Životní číslo 5

Pokud jste se narodili s životním číslem 5 a pracujete v médiích, účetní firmě, jako učitel či u filmu, bude to pro vás mimořádně úspěšný měsíc. Musíte počítat s tím, že tento měsíc bude hodně práce a mohou se ve vašem zaměstnání řešit i určité právní záležitosti. To může vyústit v nadměrný stres, proto se starejte nejen o své fyzické zdraví, ale i o to duševní.

Mohlo by se vám líbit

Největší bordeláři podle horoskopu: U vodnáře, býka nebo ryby doma pořádek nečekejte

Zatímco někteří jedinci nesnesou mít doma jediné smítko prachu nebo jakoukoliv nezařazenou věc, najdou se i povahově opační jedinci, kteří pořádku moc neholdují. Naopak uklízení přímo nesnášejí. Jaká znamení horoskopu jsou nejvíce nepořádná, a měli byste se proto návštěvě jejich příbytku raději vyhnout? Zjistěte, kdo vítězí v nepořádnosti na celé čáře.
svetzeny.cz

Životní číslo 6

Životní číslo 6 si říjen opravdu užije, bude plný příležitostí. Je to vhodná doba pro změnu práce i rozjetí vlastního byznysu. Finančně sice tento měsíc nemůžete očekávat žádné bonusy či navýšení mzdy, ale zato dostanete cenné lekce, které vás posunou dál. Peníze k vám přijdou, ale až později. Tento měsíc si dávejte pozor na konzumaci tučných jídel, ať vás nerozbolí žaludek.

Životní číslo 7

Životní číslo 7 bude v říjnu cestovat, ať už půjde o služební cestu nebo plánovanou dovolenou či výlety. Určitě by se sedmičky měly vyvarovat změnám týkající se jejich kariéry a podnikání v měsíci říjnu, špatně by to skončilo. Sedmičky by v říjnu měly mít víc času samy na sebe, využijte jej pro oddechová cvičení. Pokud máte problémy s tlakem, v říjnu se obzvláště hlídejte a neváhejte problém konzultovat s vaším lékařem.

Životní číslo 8

Číslo 8 v numerologii souvisí s financemi, v říjnu se osmičkám v tomto ohledu bude dařit naprosto skvěle. Je to skvělá doba pro investování peněz i začátek či rozvoj podnikání. Jen je potřeba svá rozhodnutí důkladně zvažovat a promýšlet. V říjnu toho budete mít v práci hodně, snažte se i nadále stravovat zdravě. Najděte si čas i na rodinu a partnera, odpočiňte si. Pokud jste ve vztahu, tento měsíc vám to bude klapat a nebudete se vůbec hádat.

Životní číslo 9

Lidé s životním číslem 9 využijí klidného října k tomu, aby si rozšířili obzory. Mohou se zapsat na kurz, hodně číst, vzdělávat se prostřednictvím internetu – možností je spousta. Je to také vhodný čas pro změnu kariérního oboru, pokud nad ní uvažujete. Měli by se zaměřit na svůj jídelníček a vyloučit z něj nezdravé potraviny. Před zimou je třeba budovat imunitu, správný výběr potravin vám k tomu může pomoct.

Zdroje: Astrology Answers, Astroyogi