Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď na říjen: Čeká nás harmonický měsíc! Jak se bude dařit jednotlivým životním číslům a komu se povede nejlépe?

Info ikona
Numerologie

Dle numerologie nás v říjnu čeká harmonický měsíc pod nadvládou mírumilovného čísla 6. Jak se bude dařit jednotlivým životním číslům, komu se povede nejlépe a v jaké oblasti? Zjistěte, co vás v říjnu čeká a nemine.

Říjen bude ovlivněn číslem 6

Pokud bychom sečetli číslice měsíce října a letošního roku (1 + 0 + 2+ 0 + 2 + 1), vyjde nám číslo 6. To ovlivní celý měsíc říjen. Toto číslo má z hlediska numerologie velmi pozitivní význam, souvisí s rodinou, harmonií, mírem a klidem. V říjnu tedy nelze očekávat žádné velké turbulence a změny, bude to poklidný měsíc. Níže naleznete numerologickou předpověď pro jednotlivá životní čísla. Pokud své životní číslo neznáte, přečtěte si náš článek s návodem, jak jej vypočítat.

Tarotová předpověď pro 30.9.: Tři poháry přináší radost. Oslavte tento výjimečný den, kartářka radí, jak na to

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Lidé s životním číslem 1 jsou velmi cílevědomí, ale v říjnu si stanoví skutečně velké cíle, ze kterými si půjdou. Říjen je pro ně časem, kdy se jim vyplatí „chytit příležitost za pačesy“ a začít nový byznys či přijmout zajímavou pracovní nabídku. V práci toho budou mít nad hlavu, což může mít za následek nadměrné stresování se. Jedničky by si měly najít čas i na odpočinek, i ten je důležitý.

Životní číslo 2

Lidé s životním číslem 2 budou v říjnu spokojení. Konečně totiž dosáhnou toho, na čem usilovně pracovali, to se nemusí týkat jen práce, ale třeba i zlepšení vztahů v rodině či získání přízně osobu, o níž usilovali. Je možné, že se některé dvojky v říjnu rozhodnou žít zdravěji. Říjen je skvělý měsíc, pokud chcete začít hubnout či si vařit zdravěji. Vaše zdraví bude ve skvělé kondici.

Životní číslo 3

Lidé s životním číslem 3 budou v říjnu excelovat v komunikaci, prodeji a kreativitě. Mají šanci kariérně zazářit. Je také možné, že v říjnu budou vysláni na služební cestu. Je to skvělý měsíc pro zahájení studia v zahraničí nebo podání přihlášky k pobytu na zahraniční univerzitě. Celkově to bude pro vás skvělý měsíc, jen si dávejte pozor, ať se nenachladíte.

Životní číslo 4

I životnímu číslu 4 se bude v říjnu skvěle dařit, dá se říct, že o něco více než jiným číslům. Zejména těm, kteří se pohybují v oboru finančnictví a pojišťovnictví. V říjnu budete mít dostatek energie a do práce se budete těšit. Počítejte s tím, že tento měsíc práce bude velmi různorodá a možná změníte náplň práce či lokaci. Dávejte si pozor na nepřejícné lidi z řad vašich kolegů, někdo z nich proti vám může skrytě intrikovat.

Životní číslo 5

Pokud jste se narodili s životním číslem 5 a pracujete v médiích, účetní firmě, jako učitel či u filmu, bude to pro vás mimořádně úspěšný měsíc. Musíte počítat s tím, že tento měsíc bude hodně práce a mohou se ve vašem zaměstnání řešit i určité právní záležitosti. To může vyústit v nadměrný stres, proto se starejte nejen o své fyzické zdraví, ale i o to duševní.

Největší bordeláři podle horoskopu: U vodnáře, býka nebo ryby doma pořádek nečekejte

svetzeny.cz

Životní číslo 6

Životní číslo 6 si říjen opravdu užije, bude plný příležitostí. Je to vhodná doba pro změnu práce i rozjetí vlastního byznysu. Finančně sice tento měsíc nemůžete očekávat žádné bonusy či navýšení mzdy, ale zato dostanete cenné lekce, které vás posunou dál. Peníze k vám přijdou, ale až později. Tento měsíc si dávejte pozor na konzumaci tučných jídel, ať vás nerozbolí žaludek.

Životní číslo 7

Životní číslo 7 bude v říjnu cestovat, ať už půjde o služební cestu nebo plánovanou dovolenou či výlety. Určitě by se sedmičky měly vyvarovat změnám týkající se jejich kariéry a podnikání v měsíci říjnu, špatně by to skončilo. Sedmičky by v říjnu měly mít víc času samy na sebe, využijte jej pro oddechová cvičení. Pokud máte problémy s tlakem, v říjnu se obzvláště hlídejte a neváhejte problém konzultovat s vaším lékařem.

Životní číslo 8

Číslo 8 v numerologii souvisí s financemi, v říjnu se osmičkám v tomto ohledu bude dařit naprosto skvěle. Je to skvělá doba pro investování peněz i začátek či rozvoj podnikání. Jen je potřeba svá rozhodnutí důkladně zvažovat a promýšlet. V říjnu toho budete mít v práci hodně, snažte se i nadále stravovat zdravě. Najděte si čas i na rodinu a partnera, odpočiňte si. Pokud jste ve vztahu, tento měsíc vám to bude klapat a nebudete se vůbec hádat.

Životní číslo 9

Lidé s životním číslem 9 využijí klidného října k tomu, aby si rozšířili obzory. Mohou se zapsat na kurz, hodně číst, vzdělávat se prostřednictvím internetu – možností je spousta. Je to také vhodný čas pro změnu kariérního oboru, pokud nad ní uvažujete. Měli by se zaměřit na svůj jídelníček a vyloučit z něj nezdravé potraviny. Před zimou je třeba budovat imunitu, správný výběr potravin vám k tomu může pomoct.

Zdroje: Astrology Answers, Astroyogi