Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 21.6.-27.6. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Rituály letního slunovratu: Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu, přičarujte si lásku, štěstí i spokojenost

Blíží se letní slunovrat, magický den, který oslavovali už naši předci. Nastane 21. června, kdy Slunce protne obratník Raka. Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu na provedení čarovných rituálů, které přinášejí spokojenost, vnitřní klid, štěstí i lásku. Co v tento den musíte udělat právě vy?
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Dva meče

 

Info ikona
Dva meče

Vytáhli jste si kartu, která se pojí s obtížnými situacemi a těžkými rozhodnutími. Tento týden budete muset „rozseknout“ nějakou záležitost a nebude vám to příjemné. Tato karta také značí zpochybňování oddanosti, ocitnutí se mezi dvěma vztahy, složité situace obecně, neschopnost vidět pravdu, vyhýbání se někomu či něčemu a blokaci v citové rovině.

Láska a vztahy – Tento týden se ocitnete na rozcestí, pokud jste v partnerském vztahu, budete si muset vybrat mezi dvěma či více možnostmi. Pakliže se vídáte s více osobami najednou, budete si tento týden muset vybrat jednu z nich, jinak to nepůjde. Každopádně je důležité, abyste si na své rozhodnutí nechali dostatek času. Je třeba se zamyslet nad všemi pro a proti a neunáhlit se. Určitě to bude nelehká a dost možná i bolestivá volba. Pro nezadané platí to samé, ve vašem životě jsou, nebo se ještě objeví dva potenciální partneři, ale vy si tento týden budete muset vybrat jen jednoho z nich, se kterým se budete vídat dál. Také jsou Dva meče kartou vyhýbání se, to znamená, že ze strachu z odmítnutí se můžete stranit osoby, která se vám líbí.

Kariéra a finance – Tato karta vám předpovídá konflikty na pracovišti, s někým se tento týden nepohodnete. Bude se to týkat vašich zcela rozdílných názorů na určitou věc. Bude to těžké a stresující období. Také Dva meče značí, že se můžete ocitnout v situaci, kdy budete volit mezi dvěma zaměstnáními. Rozhodnutí bude těžké, protože nebudete mít tento týden ještě dostatek informací, asi by bylo lepší jej odložit. Ve financích vám tato karta říká, že pakliže jste ve finančních problémech, je nejvyšší čas je řešit a přestat popírat, že jste se dostali do svízelné situace. Nastává čas „utahování opasků“, strkat hlavu do písku by přineslo jen další problémy.

Zdraví – Tato karta symbolizuje potlačované emoce, vaše psychická nepohoda se může promítnout i do vašeho fyzického stavu, pozor na to. Pokud se necítíte dobře po psychické stránce, vyhledejte psychologa a vyzkoušejte i specialistu na odblokování čaker.

Karta číslo 2: Svět

 

Info ikona
Svět

Čeká vás naprosto úžasný týden, jak už naznačuje název karty, svět vám bude ležet u nohou! Tato karta se pojí s cestováním, je dost možné, že vyrazíte na dovolenou či alespoň na malý výlet. Také ale značí svět v širším kontextu, znamená to, že se vám otevírají jeho brány, a to sebou nese nové příležitosti. Dařit se vám bude na co sáhnete, tak se vůbec nedržte zpátky, ba naopak, využijte všechny šance, které se vám tento týden naskytnou. Úspěch může mít řadu podob – štěstí v lásce, posun v kariéře i uzdravení se.

Láska a vztahy – V citové rovině tato karta značí dosažení cíle, o který jste usilovali. Může to být žádost o ruku, o které jste dlouho snili, uskutečnění svatby i otěhotnění. Jedno je jisté, na svém partnerském vztahu jste tvrdě pracovali a teď pocítíte, že se to vyplatilo. Nezadaným tato karta dává zelenou, aby se už pustili do nového vztahu. Pakliže jste v minulosti zažili zklamání v lásce, tento týden se s tím konečně vyrovnáte a budete připraveni opět začít randit. Jak už bylo zmíněno výše, Svět je karta příležitostí, to znamená, že tento týden máte velkou šanci potkat toho pravého. Dost možná se seznámíte na dovolené či výletě, určitě neseďte doma v koutě.

Kariéra a finance – V kariérním kontextu značí Svět dosažení cílů, které jste si dali. Zažijete opojný pocit úspěchu, který si zasloužíte, protože jste velmi tvrdě pracovali. Nezapomeňte poděkovat i lidem, kteří vám na vaší cestě pomáhali, oslavte to s nimi. Dobrá zpráva pro nezaměstnané, tento týden je velká šance, že získáte svou práci snů. Rovněž se tato karta pojí s cestováním, může značit služební cestu, vyslání do zahraničí či účast na konferenci v jiné zemi. Svět je příznivá karta, co se týče financí, které by k vám měly proudit. Jen pozor na hazard a riskantní investice, tomu se vyhněte, mohlo by pak platit, že jak jste rychle peníze nabyli, tak jste jich rychle pozbyli.

Zdraví – Svět je vynikající karta, která vám předurčuje uzdravení a překonání nepřízně osudu.

Karta číslo 3: Šest mečů

Info ikona
Šest mečů

Vybrali jste si kartu, která symbolizuje překonání útrap, pohyb vpřed, uzdravení, pokrok, stabilitu, cestování, nastolení stability i útěk. Jednoduše řečeno, tento týden se konečně hnete z místa, ať už uděláte nějaký pokrok, nebo se vám podaří vyváznout ze svízelné situace. Konečně nastane klidné období ve vašem životě a vy si oddechnete. Vše zlé je za vámi, soustřeďte se na budoucnost a plánujte.

Láska a vztahy – Váš vztah se po bouřlivém období přesouvá do klidnějších vod, konečně mezi vámi zavládne harmonie a ustanou hádky. Mějte na paměti, že otevřená komunikace mezi partnery je základ. Začněte znova a buďte k sobě maximálně upřímní. Je to také doba, kdy váš vztah může pokročit a dostat se na novou úroveň. Z volných vztahů se stávají vážné, může dojít i k zasnoubení a plánování svatby. Nezadaným Šest mečů věstí období léčení. Pakliže jste si prošli zklamáním v lásce a těžkým obdobím, tento týden se z toho budete vzpamatovávat a pomalu se uzdravovat. Už pomalu nastává čas znovu se rozhlížet po novém partnerovi, jen buďte opatrní, ať se zase nespálíte.

Kariéra a vztahy – V práci konečně nastane klidné období. Věci budete mít pod kontrolou a konečně si trochu oddechnete, dokonce možná vyrazíte i na zaslouženou dovolenou. Po psychické stránce vám to velmi pomůže, konečně nebudete ve stresu. Jestliže jste měli v minulosti finanční problémy a dluhy, konečně se tento týden vaše situace zlepší. Dost možná vypořádáte své finanční závazky a zbavíte se tohoto břemene. Je to také karta stabilního příjmu, takže starosti týkající se peněz pusťte z hlavy. Jen pozor, abyste nezačali peníze rozhazovat, mohlo by vás to vrátit tam, kde jste byli předtím.

Zdraví – Šest mečů značí úlevu, pokud vás delší dobu trápily bolesti a zdravotní problémy, tento týden se váš stav zlepší. Ještě může doznívat únava z vyčerpání, ale časem se jí zbavíte úplně.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Mohlo by se vám líbit

Cikánský horoskop: Odhalí vaše dobré i špatné vlastnosti. Jste okouzlující Hvězda, obdivuhodný Meč, nebo divoká Sekera?

Cikáni jsou známí svými věšteckými schopnostmi a magií už po staletí. Říká se, že to byli oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Věděli jste, že dokonce vypracovali vlastní horoskop? Přečtěte si, jaké dobré i špatné vlastnosti vám předurčuje.
svetzeny.cz