Přejít k hlavnímu obsahu

Vztahová psychologie: 3 důvody, proč si ženy hledají milence

Znamená to jediné - ve vztahu nám to skřípe. A pak je přece tak krásně osvěžující cítit se zase milovány. Vznášíme se na křídlech euforie, dokud nás k zemi nesrazí realita. Bokovka je riskantní hra, která se často vymkne kontrole. Proč se ženy pouštějí do hazardního podniku jménem nevěra?

PROBLÉM: Trávíte spolu málo času

Řešíte každodenní problémy, své děti, finanční starosti. Už ale nemáte čas si dát skleničku, podívat se na film, přispat si o víkendu do jedenácti hodin, dlouze se pomilovat. Mluvíte spolu jen proto, že musíte, a rychle z vašeho vztahu mizí “vidět se a popovídat si, protože chcete”. 


ŘEŠENÍ: Stanovte si pravidelný termín pro společné rande. Ať už půjdete na kulečník, pustíte si doma film, nebo zajdete na večeři, jde o čas vyhrazený jen pro vás dva. Tohle jsou chvíle, které si dlužíte a potřebujete. 

PROBLÉM: Jste vůči sobě chladní

Pramení to z každodenní rutiny. Je velmi těžké udržet společný vztah svěží, natož vášnivý. Snadno pak sklouznete do stavu, kdy nemáte sílu snažit se, a zároveň trpíte tím, že se nesnaží partner. Máte pocit, že je moc laxní, zdá se vám, že mu nepřipadáte dostatečně hezká, přitažlivá, možná už vás ani nemiluje... A řešení tohoto problému hledáte v náruči někoho jiného.


ŘEŠENÍ: Základním pravidlem je nedomýšlet si, co si váš muž myslí. Stejně tak nepolevujte ve snaze připomínat mu, že on je váš vyvolený, a také to, že budete neskonale šťastná, když to bude připomínat on vám. Polibte ho, když kolem něj projdete, namasírujte ho, když spolu koukáte na film. Vzpomeňte si, co jste dělali na začátku vztahu, a pokud jste měli nějaké láskyplné tradice, obnovte je. Dělejte maximum pro to, abyste spolu byli šťastní. 

Mohlo by se vám líbit

Rizika internetových seznamek: Je do vás blázen a vše vypadá až moc dobře? Možná jste se stala obětí tzv. Catfishingu!

Na seznamce vás oslovil pohledný americký voják a jak se zdá, je do vás úplný blázen. Nemůžete uvěřit, že zrovna vás potkalo takové štěstí. Kroťte své nadšení, možná jste se jako spousta dalších žen stala obětí tzv. Catfishingu. Co to je a na jaké varovné signály byste si měla dát pozor, to se dozvíte v dnešním článku.
svetzeny.cz

PROBLÉM: Chybí vám dobrý sex

Už je to dávno, co jste byli schopní pomilovat se třeba na louce nebo v autě. Už se nemazlíte, nelíbáte a z vašeho sexu se stal rychlý způsob pro dosažení uspokojení. Přistihnete se, že první, co vás napadlo při setkání s mladíkem na ulici, bylo, jaký by asi byl v posteli...


ŘEŠENÍ: Nevzdávejte se nároků na společný sex a hlavně si ho dopřávejte pravidelně - ať už je to jednou za týden, nebo za měsíc. Přitom si pamatujte, že není podstatná četnost milování, ale kvalita. A proto byste si na něj měli umět najít čas a neodbývat se během pár minut. Líbejte svého muže ve volných chvílích a dávejte mu najevo, že vás stále přitahuje. Jistě k vašim výzvám nezůstane chladný a bude vám vzájemnou náklonnost oplácet stejnou mincí. Radujte se společně z možnosti věnovat se jen sobě a vyhýbejte se milostnému půstu. 

Mohlo by se vám líbit

Partner je pouhým zrcadlem nás samotných. Co o nás může vypovědět?

Chyby lidí v našem okolí nás vytáčejí ze všeho nejvíc. Zpravidla se jedná o ty, kteří jsou nám nejbližší. Třeba váš partner. I když byste ho někdy možná nejradši vystřelila na Měsíc, měla byste mu spíše poděkovat. Ukazuje vám totiž to, co vám ve skutečnosti vadí na vás samotné.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jste určitě rodiče vlastního dítěte? Reálné příběhy dětí, které zaměnili v porodnici

Záměna dětí v porodnici je noční můrou všech rodičů. Dříve se uvádělo, že se chyba stane jednou na tisíc porodů. Aktuální skutečné číslo nikdo nezná, ale záměny dětí by díky novým kontrolním opatřením v porodnicích měly být už jen velmi vzácné. Přesto se stále dějí a dnes pro vás máme dva reálné příběhy záměny dětí.
svetzeny.cz