Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 30.9.: Tři poháry přináší radost. Oslavte tento výjimečný den, kartářka radí, jak na to

Placeholder image

Dnešnímu dni náleží karta Tří pohárů. Tarotový výklad pro dnešní den pro vás připravila kartářka Alice Cross, která vám v ní prozradí, co přesně tato karta symbolizuje. Má pro vás i doporučení pro dnešní den a zajímavosti, které se k němu vážou.

Dnešní den vyzývá k oslavám a radosti

Kartářka Alice Cross, na dnešek připravila tarotovou předpověď. Kartou, která dni 30.9.2021 náleží, se staly Tři poháry, což je velmi pozitivní karta, která nás vyzývá k tomu, abychom se vnitřně radovali a oslavovali. Měli bychom si uvědomit, že je důležité si občas dát pauzu od každodenních starostí a práce. Proto bychom dnešek měli strávit pohodově. Zajděte si s kamarádkami na víno, s partnerem na dobrou večeři či si užijte pohodový čas v kruhu rodinném, to je jen a jen na vás. Nebojte se svým úspěchem pochlubit a sdílet jej s ostatními. Buďte vděční za to, co máte, často se na to zapomíná. Přitom vás dosažené úspěchy jistě stály mnoho práce a úsilí.

Info ikona
Tři poháry

Horoskop na říjen: Každé znamení zvěrokruhu dostane zajímavou příležitost v lásce či kariéře. Jaká bude dle astrologů ta vaše?

svetzeny.cz

Proto pozvedněte číši a připijte si na všechny životní zkoušky, kterými jste prošli. Pokud jste uspěli, znamená to, že jste zvítězili, pokud se něco nepodařilo, nesete si z toho cenné ponaučení, nikoliv prohru. Nezdráhejte se odměnit se za vynaložené úsilí, zasloužíte si to. Radost dnes můžete udělat sobě i ostatním. Mnohdy to ani nic nestojí, milé slovo zahřeje u srdce a potěší na duši. Buďte laskaví k druhým, podpořte je. Dnešní den by byla škoda strávit o samotě. I kdybyste se měli zapovídat s náhodným kolemjdoucím, udělejte to, budete z toho mít dobrý pocit.

Info ikona
Usmívající se dvojice

Doporučení pro dnešní den a zajímavosti

  • Byla vytažena karta pohárů, která souvisí s životodárnou energií vody, kterou poháry v sobě umí uchovat. Proto dnes obzvláště dbejte na pitný režim. Pít byste měli čistou vodu a lze doporučit navýšit příjem tekutin.

  • Pokud máte starosti, neduste své pocity v sobě. Vždy je lepší je ventilovat, ale pro dnešek to platí zejména. Podělte se o ně se svými přáteli a blízkými. Dnes vám někdo z nich dá radu, která vás v řešení problému výrazně posune. Budete se sami divit, že vás toto řešení již dříve nenapadlo. Ne nadarmo se říká, že víc hlav víc ví. To samé platí, i pokud vás trápí zdravotní problémy, nebuďte na to sami.

  • Vyzkoušejte se na lidi dnes celý den usmívat, možná se i mračící okolí začne culit také.

  • Pokud jste pozorní, všimli jste si, že v datu i čísle karty je zastoupeno číslo 3. Toto číslo je spojeno s ženskou energií. Tato energie je laskavá, pečující, vlídná a milující. Proto je dnešní den i oslavou žen, udělejte dnes radost alespoň jedné z nich, potěší i pochvala.

  • Numerologie dne je číslo 17, toto číslo symbolizuje splněné sny. Kdo se dnes narodí, bude pod vlivem čísla 17 a dohlížet na něj budou andělé strážní. Třicátý den v měsíci se rodí velmi chytří lidé.

Starověká indická tajemství pro nádherné vlasy, kterými se ženy již po staletí řídí

svetzeny.cz

  • Nezadaní mají dnes šanci se seznámit, proto vyrazte do společnosti, možná na oslavě dnešního dne potkáte i svou spřízněnou duši.

  • Co se týče práce, je to ideální den pro komunikaci, týmovou práci i poradenskou činnost.

  • Rovněž je to skvělý den pro trávení společného času s rodinou. Vyrazte na výlet, do kina či na večeři. Prospěje vám vybočit ze stereotypu a společně se pobavit.

  • Rada na závěr: Nenechte si nikým dnes zkazit radost ze svých úspěchů. Usmívejte se i na škarohlídy. Uvidíte, že svým nadšením nakonec „nakazíte“ i ostatní. A ten, kdo věří v existenci andělů, ať jim svěří přání. Dnes drží „andělskou pohotovost“, a jistě vám jej tedy vyplní.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Nechce se vám ráno do práce? Na vině může být ranní deprese, nezaměňujte ji za lenost

svetzeny.cz