Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budou to finanční problémy, nejistota nebo nová láska?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 23.8.-29.8.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starodávných alchymistů: Jste zlato, stříbro, měď či jiné znamení a jaké povahové vlastnosti dle něj máte?

Horoskop starodávných alchymistů čítá celkem 10 znamení, každému z nich náleží jeden drahocenný kov. Jste zlato, stříbro, měď či jiný z kovů? Abyste to zjistili, je třeba provést jednoduchý výpočet, poradíme vám, jak na to.
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Pět pentaklů

Info ikona
Pět pentaklů

Tato karta se pojí především se ztrátou peněz. Proto buďte velmi opatrní na to, kam příští týden peníze investujete. Bylo by lepší s nimi příliš nemanipulovat. Případné finanční potíže budou dočasné, vše se vyřeší. Také tato karta znamená pocit, že se všichni spikli proti vám, boj, odcizení, potíže ve vztahu , skandál i ostudu. Tento týden si opravdu dobře promyslete každý svůj krok, ať se těmto věcem vyhnete. Nebojte se říct si o pomoc, dostane se vám jí, ať už půjde o psychickou podporu rodiny nebo finanční pomoc od blízké osoby.

Láska a vztahy – Zadaní se budou potýkat s pocity opuštění a odcizení. Můžete se cítit nemilovaní či ignorovaní. Partner se vám bude jevit chladně. Základem je komunikace, musíte si věci vyříkat, i kdyby to mělo znamenat ostrou výměnu názorů. Bude to lepší, než strávit týden v nepříjemném „dusnu“. Nakonec vás tato konverzace sblíží. Také se může stát, že s partnerem budete řešit finanční problémy. Nezadaní budou někým odmítnuti. Osoba, o kterou máte zájem, bohužel vaše city nesdílí. Můžete se tento týden cítit osaměle, ale hlavu vzhůru, pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Kariéra a finance – Pět pentaklů je kartou, která souvisí s finančními potížemi. Je možné, že budete muset sáhnout do svých rezerv kvůli nenadálým výdajům. V kariérním kontextu pak znamená boj, je možné, že se objeví konflikty na pracovišti a vy se s někým nepohodnete. Ať tak či onak, mějte na paměti, že je to přechodné období.

Zdraví – Psychika je mocná, její stav se odráží i v našem fyzickém zdraví, proto pozor na stres, najděte si aktivitu, při které se odreagujete.

Karta číslo 2: Viselec

Info ikona
Viselec

I když tato karta na první pohled moc pozitivně nevypadá, není její význam vyloženě negativní. Příští týden vás čeká jisté nepohodlí, kdy se můžete chvilkami cítit v pasti a přemýšlet nad životními změnami. Bude to nejisté období, kdy nebudete vědět, jakou cestou se vydat. Hlavou se vám budou honit různé myšlenky. Jednoznačně se potřebujete odreagovat a dát vaší hlavně pauzu od přemýšlení. Naplánujte si aktivitu, při které se uvolníte.

Láska a vztahy – Viselec značí nespokojenost s aktuálním stavem, ve kterém se váš vztah nachází. Mohou to být maličkosti, které vás delší dobu štvou, ale může se jednati i o zásadní problémy. Jeden z vás dokonce může zvažovat pauzu ve vztahu. Viselec vás nabádá k tomu, abyste příští týden nečinili ukvapená rozhodnutí. Nechte si čas na přemýšlení, promluvte si o problémech ve vztahu. Nezadaní si uvědomí, že jejich poslední vztahy vykazovaly negativní vzorce chování. Jsou poučeni do budoucna a přesně ví, co (ne)chtějí. Otevřou se více druhým, a zvýší tak šanci na nalezení toho pravého partnera.

Kariéra a vztahy – Příští týden si můžete být nejistí ohledně vašeho kariérního směřování. Možná vám bude připadat, že stagnujete a je čas posunout se. Nečiňte žádná rozhodnutí příští týden, Viselec vás nabádá k trpělivosti. Věci se časem vyjasní. Finanční situaci pusťte příští týden z hlavy, pokud máte nějaké obavy ohledně peněz, jsou zbytečné. Vše se vyřeší, nestresujte se zbytečně.

Zdraví – Pokud máte nějaké zdravotní problémy, nebraňte se vyzkoušet nový způsob léčby, který vám bude nabídnut. Viselec vás nabádá k trpělivosti, váš zdravotní problém se vyřeší, jen to chce čas.

Karta číslo 3: Velekněz

Info ikona
Velekněz

Velekněz symbolizuje tradiční hodnoty, souvisí se závazky, svatbou, vírou, náboženstvím. Je možné, že se příští týden zúčastníte nějakého obřadu – křtu, svatby. Také to může znamenat, že se budete muset přizpůsobit konvencím či tradici. Rovněž se může stát, že vyhledáte radu duchovního, protože si s určitou situací nebudete vědět rady.

Láska a vztahy – Tato karta vám předpovídá, že dojde k prohloubení vašeho vztahu v podobě závazku. Může proběhnout žádost o ruku či plánovaná svatba. Společným závazkem může být ale i hypotéka. Každopádně se váš vztah utuží a budete mít k sobě blíž než kdy předtím. Směřujete k novému milníku vašeho vztahu. S partnerem sdílíte stejné hodnoty a cíle, tato karta vám předpovídá společný úspěch. Pokud jste nezadaní, Velekněz je kartou předpovídající novou lásku. Tento vztah může být osudový, bude postaven na vzájemném porozumění, lásce a oddanosti.

Kariéra a finance – V práci se držte osvědčených metod, nesnažte se být za každou cenu originální, to by se vám nemuselo vyplatit. Příští týden vás čeká práce v týmu, je potřeba, abyste se s kolegy navzájem podpořili a motivovali. To vám přinese úspěch. Velekněz symbolizuje i sdílení zkušeností a vědomostí, v práci budete muset dát hlavy dohromady, abyste úspěšně dokončili projekt. Je to vhodná doba k započetí dalšího studia, pokud nad tím přemýšlíte. Co se týče peněz, neexperimentujte, pokud jde o investice. Upřednostněte osvědčené způsoby s nízkým rizikem ztráty.

Zdraví – Velekněz vás nabádá k posilování imunitního systému. Zaměřte se na obranyschopnost vašeho organismu a snažte se žít zdravě. Abyste se cítili fit, pomohou procházky, cvičení, vitamíny i zdravá strava.