Přejít k hlavnímu obsahu

Rivalita mezi znameními zvěrokruhu: Kdo je váš největší nepřítel?

Víte, mezi kterými znameními zvěrokruhu panuje největší nevraživost? Možná vás překvapí, která hvězdná znamení si nemohou přijít na jméno a z jakého důvodu. Zjistěte, které hvězdné znamení zvěrokruhu vás opravdu nemá rádo, jeho důvody vás dost možná překvapí.

Beran a Lev

Tito dva kamarádi rozhodně nebudou. Oba jsou egoisté, kteří si budou tvrdohlavě prosazovat svůj názor a pokud není stejný, nejsou ochotni najít kompromis. Lev obecně neustojí, když má někdo nad ním navrch a Berana vnímá jako značnou konkurenci. Sice Beran nemá takové charisma, ale lépe se dovede soustředit na dosahování svých cílů a je preciznější. To Lva hněvá, protože on chce být vždy ve všem nejlepší. Oba dva touží vést a nehodlají se s nikým o tuto pozici dělit.

Býk a Štír

Býk se Štírem jen těžko budou dobře vycházet. Často to bývají rivalové v lásce, kdy se Štír snaží Býkovi odloudit jeho drahou polovičku. Býci jsou extrémně věrní a oddaní a jakékoliv narušení jejich vztahu berou jako přímý útok na ně. Oba dva jsou silné osobnosti, které nejsou zvyklé se dělit, natož pokud se jedná o partnera. Mají tendenci soutěžit i v pracovním životě, Býk jde hlavně po penězích, zatímco Štíra zajímá moc. Při cestě na vrchol Býk využívá své pracovitosti a vytrvalosti, kdežto Štír zase svých manipulativních dovedností a osobního kouzla. Tato dvě znamení jsou odlišná natolik, že spolu prostě nevyjdou.

Mohlo by se vám líbit

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

Blíženci a Kozoroh

Blíženec si většinou umí získat každého, ale s Kozorohem si prostě vzájemně nesednou. Je to tím, že každý z nich je povahově jiný a mají rozdílný náhled na život. Kozorohovi přijde Blíženec lehkovážný a přelétavý, Blíženec zase Kozoroha vidí jako nudného a nezajímavého. Oba dva jsou také lidé, kteří se v životě odmítají vzdát. Pokud prahnou po stejné věci, tak ani jeden nebude chtít ustoupit. Blížencům také mohou vadit zkostnatělé konzervativní názory Kozoroha, považují je za zpátečnické. Kozoroh vnímá Blížence jako „neřízenou střelu“ a člověka, kterému nemůže důvěřovat.

Rak a Střelec

Tito dva nikdy nenajdou společnou řeč. Rak je velmi citlivý, pečující, orientovaný na rodinu. Nechápe, jak Střelce může bavit neustále měnit bydliště a pouštět se do nových dobrodružství. Považuje to za sobecké vůči Střelcově rodině. Také se mu příčí Střelcův náhled na vztahy, kdy má Střelec tendenci často měnit partnery. Rak zase Střelci připadá „ufňukaný“ a přecitlivělý, kvůli tomu jím pohrdá.

Mohlo by se vám líbit

Tři přičiny, proč vám do života nechodí peníze a tři kroky, jak získat peněz, kolik chcete

Většina lidí myslí na peníze velmi často. Peníze jsou zdrojem obživy, ale i most k seberealizaci a k naplňování osobních tužeb. Pro někoho symbol svobody, pro jiné rovnítko k úspěchu a moci. Jakkoli je to paradoxní, zvýšený finanční příliv nevyvolá v každém radost a klid na duši. Může se objevit strach z jejich ztráty nebo vnitřní neklid z toho, že jich stále není dostatek…
svetzeny.cz

Panna a Vodnář

Tyto dvě znamení žijí v naprosto odlišných světech. Panna chce mít vše dokonale uspořádané, je puntičkář a velký kritik. Vodnář je volnomyšlenkář, který si na důkladnou organizaci opravdu nepotrpí. Vodnáři přijde chování Panny velmi odpuzující, její život plný tabulek a organizování vnímá jako promrhaný. Bude se od ní držet co nejdál, ale v případě konfliktu nemá problém jí bez obalu říct, co si o ní myslí. Panna je zase „na prášky“ z toho, jaký je Vodnář bordelář, pomlouvá ho, kudy chodí.

Váhy a Ryby

Váhy mají silně vyvinutý smysl pro spravedlnost a velmi dobře dokážou rozpoznat, jakou povahu lidé skutečně mají. Ryby bývají často falešné, ostatní oklamou, ale Váhu ne, ta je prokoukne a jejich manipulativní chování a lži schované za plachost jí připadají odporné. Rybám zase Váhy přijdou jako otravní šťouralové, kteří se musí ve všem vrtat. Váhy také nesnáší, když se Ryby na veřejnosti začnou chovat dramaticky, jen aby dosáhly svého cíle, Váze přijde, že Ryba nemá žádnou důstojnost. Konflikty řeší tato dvě znamení v ústraní, Váhy nedopustí, aby utrpěla jejich pověst při veřejné hádce.

Mohlo by se vám líbit

Co o vás prozradí tvar vašich očí? Dá se z něj vyčíst vaše povaha i postoj k životu

Říká se, že oči jsou oknem do duše. V řadě kultur lidé věří, že z jejich tvaru lze vyčíst charakter člověka. Co tvar očí prozrazuje o vás? Údajně vypovídá o vašich povahových vlastnostech, chování a náhledu na svět. Zjistěte, co vše řekne druhému jeden pohled do vašich očí.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Chcete být v životě šťastní? Pak se musíte zbavit 7 návyků, které ničí vaše duševní zdraví

Často se hovoří o špatných návycích v souvislosti s naším fyzickým zdravím. Avšak zapomíná se, že lidé mají i spoustu špatných návyků, které jim ničí zdraví psychické. Vybrali jsme 7 nejčastějších, které lidé běžně dělají, netušíce, jak moc jsou škodlivé. Zbavte se jich a žijte šťastnější život již dnes.
svetzeny.cz