Přejít k hlavnímu obsahu

Velká numerologická předpověď na červenec 2021: Čí vztah projde těžkou zkouškou, kdo zažije nejdivočejší měsíc a koho čeká nová láska?

Info ikona
numerologie

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červenec. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (to je výsledné životní číslo)

Pak už jen stačí najít své životní číslo v seznamu a přečíst si červnovou předpověď.

Životní číslo 1

V červenci si budete muset dát svůj život do pořádku. V poslední době to totiž byl jeden velký chaos a je potřeba, abyste nastolili řád, jinak hrozí, že nenajdete harmonii mezi osobním životem a svou kariérou. Pokud jste dlouho odkládali určité věci, v červenci se do nich pustíte, zejména se to bude týkat vašeho bydlení. Bude to náročný měsíc, protože někdo z vaší rodiny a přátel od vás bude potřebovat velkou pomoc a podporu. Pravděpodobně se bude jednat o mladší osobu, která ještě nemá vybudované zázemí. V kariéře se vám naskytne skvělá příležitost, využijte jí. Ve vztazích bude vše fungovat harmonicky, čeká vás měsíc plný romantiky.

Životní číslo 2

Červenec pro vás bude ve znamení překvapení, stane se hodně neočekávaných událostí. Je potřeba, abyste se vždy přizpůsobili nastalým situacím. Tento měsíc se dozvíte nové informace, které změní vaše zažité vnímání lidí ve vašem okolí. Je dost možné, že nečekaně budete muset někam odcestovat. Také se vám ozvou staří známí, o kterých jste delší dobu neslyšeli. Tento měsíc bude divočejší, co se týče vztahů. Nezadaní s tímto životním číslem mohou vystřídat hned několik partnerů. Pro zadané to bude měsíc plný vášně a vzrušení. Bude to rozhodně váš nejdynamičtější měsíc tohoto roku, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Životní číslo 3

Vaše životní číslo se v červenci může těšit z vyšších příjmů. Ty budou odměnou za tvrdou práci, kterou jste v minulosti vykonali. Jen pozor na vaše ego, které v důsledku minulých úspěchů může „nabobtnat“ do nebývalých rozměrů. Pokud se budete chovat arogantně a nabubřele, zkazí vám to šanci na povýšení. V červenci si řeknete, že už jste se napracovali dost a více času budete věnovat své rodině. Je možné, že vypomůžete někomu z rodiny, kdo bude potřebovat vaši péči. Tento měsíc vyrazíte do společnosti, kde potkáte někoho, kdo vám učaruje, tím není myšleno pouze romanticky. Může to být i inspirativní osoba, která vás posune v životě dál.

Životní číslo 4

Červenec pro vás bude ve znamení rozhodování se. Pakliže jste v životě váhali mezi dvěma cestami nebo osobami, budete se nyní muset rozhodnout pro jednu z nich. Budete přitom pociťovat vzrušení i strach zároveň. Bude to zásadní rozhodnutí, které váš život ovlivní na dlouhou dobu. Bude to velmi obtížné rozhodnutí, protože si nebudete jistí tím, co je správné. Nevybírejte na základě rozumu, rozhodněte se srdcem a zapojte svou intuici. Vaše kariéra půjde stranou, tento měsíc se budete soustředit na ono zmíněné rozhodnutí týkající se vašeho osobního života a směřování.

Životní číslo 5

Tento měsíc bude ve znamení usilovné práce. Toužíte po kariérním postupu, ale ten je třeba si tvrdě odpracovat. Právě v červenci máte příležitost ukázat, co ve vás je. Nepouštějte se však do rizika ve snaze se předvést, to by se vám mohlo vymstít. Také pozor tento měsíc na peníze, snadno se vám mohou rozkutálet. Vyhněte se také rizikovým investicím. Naopak pokud peníze budete střádat, vyplatí se vám to, protože v budoucnu je pak můžete dobře zhodnotit. Co se týče vztahů, tento měsíc budou emoce v nich extrémně silné, a to jak ty negativní, tak ty pozitivní. Promítne se do nich i karma, která vám tento týden vystaví účet za vaše minulé činy. Nezadaní tento měsíc mají šanci potkat novou lásku, bude to někdo z vašeho oboru zaměstnání či podnikání.

Životní číslo 6

Tento měsíc bude kritický, co se týče vztahů, pro ty, kteří už dlouho řešili nespokojenost ve vztahu. Budete se muset rozhodnout, jestli pokračovat ve vztahu dál, nebo se rozejít. Vztahy životních čísel 6 čekají velké zkoušky. Je třeba vyhnout se dramatickým hádkám, které nikam nevedou. Komunikace mezi partnery musí být otevřená a upřímná. Bude to pro vás období, kdy se zaměříte na sebe a řeknete si, co od života chcete. Tento měsíc budete silně prožívat své emoce, možná se dostaví i pocity nostalgie, kdy si vzpomenete na jednoho ze svých bývalých partnerů. Může vás to psychicky vyčerpávat. Červenec však pro vás bude skvělým měsícem v oblasti financí, můžete obdržet neočekávaný peněžní obnos.

Životní číslo 7

Červenec pro vás znamená nový začátek. Je dost možné, že v tomto měsíci změníte práci, možná zamíříte do úplně jiného oboru, než ve kterém jste pracovali předtím. Každopádně vás čekají pozitivní kariérní změny, po kterých budete doslova dychtit. Tento měsíc budete oplývat kreativitou a novými nápady, to vás může kariérně posunout dopředu. Obrovskou šanci mají nezadaní, ti se mohou seznámit na společenských akcích, přičemž je s jejich protějškem seznámí někdo jim blízký. V červenci prožijí kratší intenzivní románky, ze kterých však trvalý vztah nevzejde.

Životní číslo 8

Tento měsíc vás čeká zásadní kariérní výzva. Bude se týkat vztahů na pracovišti, kdy budete figurovat jako prostředník v řešení nějakého konfliktu. To, jak se zachováte, ovlivní vaši budoucnost a postavení. Pracovní zátěž bude značná, tento měsíc si moc neodpočinete. Můžete cítit lehkou únavu, která bude pramenit i z vašeho psychického stavu. Vztahy lidí s životním číslem osm budou harmonické a plné romantiky. Je třeba, abyste se naučili také odpočívat, dopřejte si masáž nebo naplánujte dovolenou, už to potřebujete jako sůl.

Životní číslo 9

V červenci budete řešit hlavně finance. Pokud máte dluhy z minulosti, možná bude potřeba najít si další zdroj příjmů, abyste byli schopni je splácet. Celkové zlepšení vaší finanční situace by vám přineslo úlevu, zvažte, zda si nenajít alespoň brigádu. Je to dobrý čas pro kariérní změny, pokud se v práci cítíte nedocenění, poohlédněte se jinde, dost možná budete mít štěstí a narazíte na lépe placenou pozici. Váš emoční stav bude vypjatý a je také možné, že doma bude dusno, snažte se svou frustraci nepřenášet na své blízké. Můžete se cítit psychicky vyčerpaní, prospěla by vám dovolená nebo alespoň odpočinkový prodloužený víkend.