Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký bude váš červenec? Vytáhněte si jednu ze 6 run a zjistěte, zda vás čeká štěstí a láska

Info ikona
Psychologie

Co vás čeká a nemine v červenci? To vám napoví jedna z šesti run, kterou si vytáhnete. Odpoví vám na otázky ohledně zdraví, štěstí, lásky a práce. Čeká vás harmonický červenec, kdy bude štěstěna na vaší straně, nebo vás dostihne smůla? Zjistěte to.

Vytáhněte si svou runu

Na obrázku vidíte celkem 6 oblázků. Pod každým z nich se ukrývá jeden runový symbol. Dobře si obrázek prohlédněte, zavřete oči a přemýšlejte nad tím, ke kterému z nich to vaši mysl nejvíce táhne. Poté se podívejte, pod jakým číslem runový kámen na obrázku figuruje. Pokračujte na číslovaný výklad, kde se dozvíte, co vás v červenci čeká.

Info ikona
Oblázky

Čínský horoskop na červenec: Pro koho to bude nejlepší měsíc v roce, kdo zbohatne a koho čeká nová láska?

svetzeny.cz

Runa číslo 1: Kenaz

 

Info ikona
Kenaz

Kenaz je runa, která symbolizuje pochodeň. Tu použijeme, pokud chceme prosvětlit temnotu. Stejně tak tomu bude v červenci, na povrch se dostanou věci, které měly byly doposud skryté, a vy je odhalíte. Budete pro vás měsíc plný překvapení, odkrývání pravdy a tajemství. V kariérním smyslu to znamená, že můžete konečně směřovat k vašemu vysněnému povolání. Může se objevit zajímavá nabídka práce, která vás konečně bude naplňovat. Tento měsíc budete oplývat kreativitou a inspirovat druhé. V práci zazáříte. Budete plní energie a po zdravotní stránce se budete cítit naprosto fit. Pozor však v oblasti citů, tato runa souvisí s falešnými nadějemi, může značit, že jste zamilovaní do člověka, který vaše city neopětuje.

Runa číslo 2: Othala

 

Info ikona
Othala

Runa Othala souvisí s duševním dědictvím a odkazem našich předků. Je to runa, která symbolizuje hodnoty a tradice, které nám byly předány. Je dost možné, že si v červenci při nastalé situaci vybavíte moudro, která se ve vaší rodině předává už po generace a pomůže vám to správně se rozhodnout. Tato runa předpovídá utužení rodinných vazeb, budete si blíž než kdy předtím a je dost možné, že se urovnají staré spory, které mezi vámi panovaly. Je to také runa, která vás nabádá k čestnému jednání, souvisí totiž se špatnou karmou. Pozor tedy, ať se tento měsíc nezachováte amorálně, ve zlém by se vám to jednou vrátilo. V kariéře znamená tato runa ocenění za dobře odvedenou tvrdou práci.

Runa číslo 3: Fehu

Info ikona
Fehu

Fehu je runa, která symbolizuje hmotné bohatství. Tento měsíc by se vám mělo extrémně dobře dařit, co se týče financí. Můžete snadno přijít k penězům, také je možné, že obdržíte bonusy a prémie v zaměstnání nebo zvýšíte své zisky z podnikání. V blízké budoucnosti budete mít dostatek peněz. Avšak pozor, tato runa také varuje před posedlostí penězi, nenechte se jimi zaslepit. Nabádá vás, abyste našli harmonii mezi pracovním a osobním životem. Runa Fehu vám také do života přináší notnou dávku štěstí, v červenci se vám bude dařit vše, na co sáhnete. V lásce značí příjemná překvapení, pokud jste ve vztahu, váš partner pro vás přichystá příjemný zážitek. Nezadaní zase úplnou náhodou mohou potkat lásku svého života.

Runa číslo 4: Dagaz

 

Info ikona
Dagaz

Dagaz symbolizuje úsvit. Nastává doba, kdy vše zlé z vašeho života odejde a konečně vyjde slunce. Je to období nových začátků, v červenci vás čeká mnoho příjemných změn. Tato runa také symbolizuje sílu, kterou pro provedení změn budete potřebovat. Je to velmi příznivá runa pro vztahy. Zadané čeká šťastné období po boku partnera. Nezadaní budou mít spoustu příležitostí se seznámit. Změny se nebudou týkat práce, tam pouze může dojít k tomu, že se rozhodnete dále vzdělávat a učit se. Rovněž se možná rozhodnete v červenci pro zdravější životní styl.

Runa číslo 5: Mannaz

Info ikona
Mannaz

Mannaz je runou, která souvisí s vámi a vaším komunitou. Tento měsíc rozhodně nebudete sedět o samotě doma. Vyrazíte do společnosti a budete se bavit. V lásce značí pevnější pouto s partnerem, v červenci může nastat situace, která vás hodně sblíží. Nezadaní mají šanci potkat někoho nového, ale nebude to láska na první pohled. Budete si spolu velmi rozumět, až čas ukáže, jestli se do sebe zamilujete, nebo zůstanete pouze přáteli. Tento měsíc se vám bude dařit i v práci, zdokonalíte se ve svém oboru. V průběhu července vás může dostihnout únava, jelikož to bude měsíc, kdy se nezastavíte a pořád budete někam vyrážet. Najděte si také čas na odpočinek.

Runa číslo 6: Uruz

Info ikona
Uruz

Uruz symbolizuje divokého býka a všechny jeho vlastnosti – vytrvalost, odhodlání, sílu, neústupnost a motivaci. Tento měsíc máte úžasnou šanci kariérně „vyrůst“. Jen je potřeba, abyste se nepodceňovali. Opřete se do toho a zapracujte na sobě, když se tento měsíc budete snažit, v budoucnu se vám to v dobrém vrátí. Rovněž se vám bude dařit i v partnerském životě, do vztahů se vrátí ztracená jiskra. Červenec bude měsícem plným vášně a vzrušení. Nezadaní navážou krátkodobé románky, nebudou se chtít vázat. Zdravotně budete fit, jen se nesmíte stresovat a musíte také relaxovat.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz